281 Shares 3390 views

Związek Mars Mars: Wpływ planet

Mars – planeta jest skomplikowana, kontrowersyjna i niebezpieczne. Poniżej przyjrzymy się, jak to wpływa na los człowieka w połączeniu z innymi ciałami niebieskimi. Zawsze wielkie pytania i kontrowersje tworzy połączenie Mars-Mars. A to, nawiasem mówiąc, nie jest zaskakujące.


Moon – gra – Mars

Połączenie tych dwóch planet charakteryzuje bezkompromisowy, niecierpliwy człowiek. Energia brzegi ponad, a nadmierna emocjonalność czasem zamienia się w gniew. Tacy ludzie utknąć we wszystkich konfliktów i sporów, bo emocje mogą wprowadzić pewne głupie rzeczy, a potem żałować tego, co zrobił. Taka osoba jest często dotyczy jedynie ich uczuć i pragnień, często zapominając, że jego partner jest także osoba, a może doświadczyć uczucia i mają swoje pragnienia.

Nadmierna zazdrość czasami zamienia się okrucieństwem, jeśli istnieją jakiekolwiek, nawet najmniejsze podejrzenie o niewierność kochankiem. Życie jest ich pełne próżności i nie może znaleźć spokoju. Trwałe akty wysypka, od czasu do czasu różnych celów są poważną barierą do osiągnięcia harmonii. Wydaje się, że ten człowiek, jak tajfun, latające z dużą prędkością i jest dla niezliczonej zniszczenia. Takie tempo życia prowadzi bezpośrednio do zdrowia zniszczenie. Tylko ucząc się kontrolować swoje emocje, można zrozumieć, w jaki sposób kierować swoje życie na właściwe tory i uniknąć problemów zdrowotnych, jak również nie szkodzić ludziom wokół.

Księżyc i Mars pomoże podopiecznego stać się bogatym!

Taka osoba ma wielki potencjał, aby stać się bardzo udany osoba i zrobić fortunę. Niesamowita odwaga jest główną cechą tego człowieka. Angażuje się w konflikt, w większości z nich jest zwycięzcą.

Jednak z natury człowiek nie jest konflikt, jeśli nie dotyczy to jego rodzina i on sam pozostanie obojętny i spokojny minie. Jest to stała myśliwski stabilności i wewnętrznego pokoju. Ma skłonność do chorób krwi. Nienawidzi swojej matki.

Mars-Saturn Związek

Urodzony pod znakiem dwóch planet – człowieka brutalnego, okrutnego i krwiożerczego, często ma skłonność do przemocy. Należy jednak pamiętać, że nie jest to zdanie. Osoby te mogą być również miły i pomocny.
Można powiedzieć, że aż prosi się w pewnej sztywności, ale poza tym korzystne horoskop, tendencja do nasilenia i despotyzmu można wygładzić lub przekierowane w korzystnym kierunku. Na przykład, pomaga poruszać się po drabinie kariery.

Taka osoba w pracy zostaną zorganizowane, celowy i zawsze działa w jego charakterze samodyscypliny. Oznacza to w przyszłości pomogą zerwać i będzie nieodzownym jakości dla promocji. Tutaj w pełni objawić charakter mitycznego boga wojny, na którego cześć i nazwie Czerwonej Planety.
Te dwie planety ma wręcz przeciwny skutek, a nie jako związek Mars-Mars. Saturn hamuje działanie Czerwonej Planecie. Osoby dotknięte nimi, cierpią często apatia i lenistwo.

Jakość poszczególnych opłat Marsa i Saturna

Pomimo pozornej dobroduszny tych ludzi, oni wydają się być egoistą i niechętnie krok nad nim, aby pomóc bliźniemu. To jest bardzo trudne, jeśli nie niemożliwe, aby zmusić tego człowieka, aby zaakceptować lub nawet słuchać zdania, że nie trzymać i nie zamierza się stosować.

Trudności dosłownie otaczają człowieka, stąd skłonność do nadużywania uzależnień. To powoduje problemy zdrowotne i wymagają natychmiastowego odpoczynku, aby zyskać nowe siły. W historii wielu przypadkach ludzie, którzy mają cechy tych planet padły z powodu przemocy.

Mars-Słońce

A co możemy powiedzieć o kimś w horoskopie Słońce-Mars? Osoba, która jest pod wpływem tych planet jest niezrównoważony, pobudliwy, namiętny. Osobowość bardzo narcystyczne i nie zauważył nikogo wokół nich. Lubi sytuacje zagrożenia i stale angażuje się w nich. Istnieje niebezpieczeństwo, wydaje się, że stalking go na każdym kroku.

Często trudno jest komuś dogadać. Wszędzie znajdzie swoich wrogów. W pracy jest osoba bardzo sumienny i pracowity. Jeśli pod wpływem tych planet uderzyć kobietę, bardzo trudno jest znaleźć szczęście w małżeństwie. Każdego dnia pracujemy nad nimi i stara się zmienić na lepsze, ona ma wielką szansę, aby przekierować te funkcje w mniej niebezpiecznym torze i do zapewnienia, że skorzystał.

Mars i inne planety

Udaje mu się w medycynie ten, który na wykresie, w uzupełnieniu do Czerwonej Planety, jest również Merkury. Zwłaszcza jeśli poświęcić swoje życie do tworzenia leków. Zajęty udany dla niego może być walka lub boks. To może stać się stanem techniki. Bardzo wymowny z tych, którzy są „jego słowa nie wzrośnie.” Jego argument mówi ostro i bezpośrednio, czasami nawet niegrzeczny. Angażowanie się w kontrowersje, jest łatwy przeciwnik udowadnia swoją niewinność i dokładniejszą wiedzę. Wrodzona impulsywność przeszkadza mu, aby zatrzymać się w czasie i często może opowiedzieć zbyt wiele. Faktycznie, ta osoba jest podatna na wszelkiego rodzaju kontrowersji. On dokładnie wie, czego chce, i to prawie zawsze prowadzi do życia. Mało prawdopodobne, aby stać się bogatym.

Mars-Jowisz

Będzie to osiągnąć wielki sukces w nauce i stać się naukowcem. Wygra szacunek wielu ludzi. Najprawdopodobniej to, co stać się bardzo bogatym człowiekiem. Może stać się wykładowcą lub utalentowany rzeźbiarz. To wyraźne cechy przywódcze. Ma na sobie od innych osób z jego wesoła i optymistycznego spojrzenia na życie. Jest bardzo popularny wśród płci przeciwnej. Jest to łatwe do znalezienia samego człowieka, który później zawarcia małżeństwa prawnej, która może być długie i szczęśliwe. Spowodowały problemy zdrowotne będą stopniowo ze względu na ogromną chęcią wyzdrowieć.

A co z Wenus?

Osobno warto zauważyć ciała niebieskiego w horoskopie. Ogromna pojemność do nauk matematycznych – to daje oddziałów Mars w połączeniu z Wenus. Często ludzie urodzeni pod wpływem tych planet są oszuści i kłamcy. Człowiek jest dość odważny, co może zyskać popularność wśród wielu ludzi. Natura frywolny i lekki. Niemoralne i bez zasad ludzie. Obligacje małżeństwa nic mu nie mówiło. Podczas konfliktu w rodzinie mogą być zły i źle się zachowywał.

A potrzeby seksualne spełnione w innym miejscu. Stając się człowiekiem dziedzinie będzie w stanie osiągnąć sukces i kierować ich niestabilność i impulsywność w kierunku twórczej. Nie jest zalecane, aby spróbować się w sektorze przemysłowym lub, na przykład, w dziedzinie logistyki. Ze względu na brak staranności i niestabilności są narażone na straty.

Jakość poszczególnych oddziale Venus

Człowiek frywolny prawdopodobne, aby spróbować swoich sił w oszustwie lub będą zaangażowane w spekulacji. W efekcie cierpi porażki i wzrośnie do długu. Spędza zbyt dużo pieniędzy na ich rozrywki. Zdrowie też nie wszystko poszło gładko. Często nerki i pęcherza moczowego. Kobiety mają długie i bolesne cykle miesiączkowe, ciężkie w czasie ciąży, może powodować patologie. Poród może zacząć wcześnie i być ciężkie.

Mars i Mars

Podłączyć Mars, gdy jeden z nich – Natal, a jeden – tranzyt, sprawia, że człowiek energiczny, stanowczy i aktywne. To dosłownie wrze energii i żądzę życia. Ponadto, osoba ta jest aktywna i burzliwe życie seksualne. Oznacza to, że jeśli w horoskopie będą zbliżać się pozytywne cechy i aspekty. Połączenie ujemny Mars Mars sprawia, że oddział tej planety kontrowersyjna, kłótliwy, kłótliwy. Był zbyt spięty i zakłóca ich gniew na innych przez wszystkich dostępnych środków. Czyli Mars w koniunkcji Mars nie jest najbardziej dobre połączenie.