173 Shares 4626 views

Genesis jest większa niż życie

Genesis – jest tradycyjnie jednym z głównych i najbardziej złożonych filozoficznego pojęcia bytu jako takiego. Było z nim rozpocząć jego myśli wielkich mędrców z przeszłości, i mówić o nim filozofów naszych czasów. Genesis – takie jest życie człowiek we wszechświecie i wszystkich wielkich kosmosu, z którego każdy z nas pochodzi i gdzie wszyscy iść w jednym czasie? Niesamowita tajemnica i odwieczne pytanie, prześladuje ludzi. Próbując znaleźć odpowiedź, aby stworzyć kompletny i dokładny obraz ludzkiej egzystencji wyszło na jaw niesamowitą liczbę interpretacji tego pojęcia. Kluczowe terminy w aktualnym tekście nie jest daremne są pisane z dużej litery. Nie są one zwykle oznaczenie rzeczy, a oni mają na celu podkreślenie wagi i głębi.

Najpełniej uwzględnić podstawowe aspekty ponad stu latach prób taką naukę jako metafizyki i ontologii, teologia, kosmologii i filozofii, antropologii. Każdy z nich jest zdania, rodzaje Rodzaju jako część uniwersalnej przestrzeni i umysłu. W ten sposób teologia jest gałęzią wiedzy poświęconej boskiej egzystencji. Metafizyka mówi wolontariuszy, ultracienki, ultra-czułe zasady zjawiska ludzkiego. Że nawet Arystoteles nazwał „pervofilosofiey”, a często dwa są uważane za powiązane, a czasami i wcale identyczne. Kosmologia jako przedmiot jego badań wybranego podmiotu w świecie. Kosmos, cały świat, i nie jest to obszar wiedzy. Ontologia rozważa wszystkie rzeczy. Dialektyka proponowane przez Hegla, widzi go jako ciągły łańcuch zdarzeń, myśli, nieustannym ruchu i rozwoju. Jednak pogląd ten jest często krytykowany.

Oczywiście, taka ilość prądów filozoficznego spowodowane naturalnego występowania pojęcia takie jak „Gatunek Rodzaju”. Jaką formę może potrwać? Pomimo różnic w interpretacji Genesis – to tylko materialne i duchowe częścią naszego świata. Jest to, że należy do określonego obszaru Jehowy nazywa obiektywna i subiektywna rzeczywistość.

część materiału obejmuje wszystko, co istnieje niezależnie od woli i pragnień człowieka. Jest to – w sobie, samowystarczalny i niezależny. W tym przypadku celem rzeczywistość obejmuje nie tylko obiekty z natury, ale także zjawiska społeczne. Duchowej egzystencji – drobniejsze struktury. Myśli i pragnienia, myśli i refleksje – wszystko jest częścią rzeczywistości subiektywnej Uniwersalnego Istnienia.

Jak biały nie może istnieć bez czarny i Genesis staje się bez znaczenia, jej przeciwieństwo. Jest to znane jako antypody z „niczego”.

Oblivion – tak często określa się jako przeciwwaga Istnienia. Najciekawszym i niewyjaśnione cechą jest to, że nic w sensie absolutnym wszechświata, czy to po prostu nie może. Pomimo pewnej absurdalności takiego oświadczenia, że odbywa się w filozofii.

Człowiek sam po jego śmierci, to idzie do niczego, ale jego praca, zstępnych i myśli są w tym świecie i stać się częścią rzeczywistości, w której przyszłe pokolenia nadal żyją. Ten „przepełnienie” sprawia, że można powiedzieć, że byt jest nieskończony i nic konwencjonalne.