808 Shares 9860 views

Lek „Korneregel”. instrukcja

Lek „Korneregel” Przewodnik opisuje, w jaki lek stosowany w okulistyce. Lek jest żelem. Środki przyspiesza procesy odzysku i likwiduje stan zapalny. W takim przypadku, lek nie jest w stanie wnikać w tkance gałki ocznej. Lek wpływa tylko na powierzchnię rogówki. Substancja czynna – dekspantenol.

Oznacza „Korneregel” Podręcznik zaleca rogówki i wypala oczy inny charakter. Oznaczeniami powinna również obejmować erozję, choroby zwyrodnieniowe. Medycyna „Korneregel” (komentarze do ekspertów wskazują na niego) skutecznie i jako środek zapobiegawczy, aby zapobiec uszkodzeniu rogówki u pacjentów, którzy używają soczewek kontaktowych.

Lek jest przeciwwskazany u pacjentów mających Nadwrażliwość na składniki.

Działania niepożądane ze stosowania leków „Korneregel” w instrukcji aplikacji są niewyraźne widzenie, podrażnienie oczu, uczucie dyskomfortu, reakcje alergiczne. Lek może powodować zaczerwienienie, pieczenie, swędzenie. Co do zasady, te niekorzystne efekty są krótkotrwałe charakter. Jednakże, jeśli objawy utrzymują się przez dłuższy czas, zaleca się przerwać stosowanie leku i szukać pomocy u okulisty. Prawdopodobnie konieczne dostosowanie dawkowania leków lub zastąpienie innymi środkami.

Lek „Korneregel” instrukcja nie zabrania używania w czasie laktacji lub w ciąży. Stan leczenie w ciąży i karmiące powinny kontrolować lekarza.

W przypadku podawania pacjentom z przewlekłą niewydolnością nerek ostrożnością.

Podczas leczenia lekiem „Korneregel” przewodnik nie zaleca się używać miękkich soczewek kontaktowych. Jeżeli jednak bez pacjent nie może zrobić, to piętnaście minut przed zastosowaniem soczewek leków powinny zostać usunięte. Ustawić je ponownie po upływie co najmniej piętnaście minut po zastosowaniu leku „Korengel”.

Zaleca się szczelnie zamknąć probówkę leku po każdej aplikacji.

Ze względu na fakt, że lek „Korneregel” może wpłynąć na jasność widzenia, nie powinny być natychmiast po podaniu środka w oku zaczynają angażować się w działania potencjalnie niebezpiecznych, w tym zarządzanie skomplikowanych maszyn, pojazdów, sprzętu roboczego.

Wolno stosować leku w połączeniu z innymi środkami. Jednak leki nie powinny być podawane w tym samym czasie – jest to niezbędne do utrzymania odstępu czasu. Eksperci zalecają stosowanie leku „Korneregel” ostatni.

Ze względu na fakt, że lek jest praktycznie nie wchłania, przedawkowania lub ogólnoustrojowe skutki uboczne są mało prawdopodobne.

Aktywny składnik leku „Korneregel” jest również obecne w takich leków jak: „pantenol” Bepanten „i inne. Wszystkie te czynniki mają aktywność gojenia ran.

Lek „Korneregel” jest przeznaczony wyłącznie do stosowania w schorzeniach okulistycznych. Zalecana dzienna stosowana do kropli żelu na spojówce oka pacjenta kilka razy dziennie. Czas trwania wniosku należy omówić z lekarzem.

Należy zauważyć, że pacjenci z chorobą oczu cierpią dość ciężko. Głównie wynika to z pewnego dyskomfortu psychicznego w tle niewyraźne widzenie, jak również doświadczenia, że stan może się pogorszyć. Eksperci tymczasem zauważyć, że wiele oparzeń i urazów rogówki występują w codziennym życiu dość często. W związku z tym konieczne jest, aby korzystać z tych lub innych leków okulistycznych. Lekarze często przepisują lek „Korneregel”. Referencje wskazują, że dyskomfort i ból są już w drugim dniu stosowania leku. W wielu przypadkach stosowanie jednego leku nie wystarczy, a lekarz może zalecić dodatkowe leki.

Należy pamiętać, że powołanie tylko lekarz wykonuje leki. Dlatego przed użyciem środków „Korneregel” powinny skonsultować się z okulistą.