821 Shares 2878 views

Teatr "Dla Black River" (St. Petersburg): adresowe, repertuar, recenzje

Teatr „Na czarnej rzeki” (St. Petersburg), tam jest trochę więcej niż 30 lat. Została założona przez reżysera Oleg Mendelssohna. Repertuar firmy obejmuje produkcje dla dorosłych odbiorców, a dla widowni dziecięcej.

O teatrze

Teatr „Dla Black River” został oficjalnie otwarty w 1983 roku. Wcześniej jego założyciel Oleg Mendelssohn zebranych miłośników trupy Yusupov Pałac. Ale nie to było tłoczno, a występy były bardzo rzadko – raz w tygodniu.

Reżyser i jego aktorzy zmienili siedlisko. Oni w 1980 roku przeniósł się do wsi Kolomyagi. Tam trupy przez trzy lata pracował nieformalnie, aw 1983 roku teatr został oficjalnie otwarty „Behind the Black River”.

Od 10 lat zespół postawił ponad dwudziestu produkcjach. W repertuarze znalazły się zarówno osoby dorosłe i teatralnych i klasyki dla dzieci, a utwory współczesnych autorów.

11 lat później – w 1994 roku – teatr otrzymał status zawodowy i nowy budynek. Trupa przeniesiony do Herkulesowy Avenue, gdzie mieszka do dziś.

Widownia teatru jest mały, 80 miejsc.

Spółka nie działa tylko na swoim miejscu, bardzo często artyści pokazują swoje występy na najważniejszych etapach mieście Petersburgu. A aktorzy aktywnie iść na wycieczkę. Oni już odwiedził wiele miast w Rosji i krajach byłego Związku Radzieckiego. Z wielkim sukcesem teatru koncertował w Niemczech.

Teatr trupa jest mały, ale utalentowanych artystów pracuje w nim. Często gwiazdy są zaproszeni do współpracy w innych teatrach. W różnych latach na scenie "dla Black River" świeciły Julia Rudina, Mikhail Matveev, Giennadij Winds Era Ziganshin, Alexander Lykov, Andrew Tolubeev i innych.

Do 2004 roku teatr miał własną pracownię. Tutaj robimy dzieci w wieku szkolnym od lat 10 do 16. Brali udział w przedstawieniach i nauczał różnych dyscyplin Professional – śpiew, aktorstwo, choreografia, ruch sceniczny. Wielu absolwentów stały artystów. Większość trupy wyszedł z Studio.

W 2011 roku, życie w teatrze „w rzece Czarnej” było tragiczne wydarzenie – to wielka strata. Oleg zmarł Mendelssohn – założyciela, reżysera i kierownika. Trupa mieszka teraz, starając się zrobić wszystko, aby pomysłów Oleg nie zatopione w zapomnienie, ale prawdziwe. W ciągu tych kilku lat bez O. Mendelsohn została wydana kilka nowych produkcji.

Trzy lata temu, w 2013 roku teatr obchodził trzydziestą rocznicę. Przed upływem tego terminu, zespół nadszedł pełen twórczej energii i chęci nie do zatrzymania, nie do stania się i wzrastać. Tutaj są poszukiwania nowych gatunków, spektakli, autorów. Teatr poszukuje nowych form komunikacji z publicznością, która będzie w zgodzie z duchem czasu i pozwalają rozmawiać obecna publiczność rozumie jej język, aby dotknąć duszy, pobudzać zmysły, ale firma stara się dochować wierności tradycji rosyjskiej szkoły teatralnej i nadal rozmawiać z publicznością o odwiecznych tematów.

W sezonie 2014-2015 Teatr „za Black River” przedstawiła zriletyam kilka premiery: „Historia Panda niedźwiedzie poinformowany przez saksofonistę, który ma przyjaciela we Frankfurcie”, „My Friend Carlson”, „Love Letters”, „Little małżeński zbrodni” „Dwa”.

W obecnym sezonie (2015-2016) w teatrze zajęło kolejne cztery premiery, z których dwa są przeznaczone dla odbiorców dzieci. Pokazuje on: „Naucz mnie latać”, „Czarownica z szafy”, „Małe zbrodnie małżeńskie” i „Historia jednej nocy”.

aktorzy

Teatr „Na czarnej rzeki” zgromadzonych na scenie swoim małym zespołem.

aktorzy:

 • Efim Kamenetsky.
 • Rodion Prikhodko.
 • Alex Shishigin.
 • Alla Danishevskii.
 • Sergey Bizgu.
 • Sergey Barabasz.
 • Jan Krivulya.
 • Ivan Stavissky.
 • Zofia Dushkina.
 • Alexander Iovlev.
 • Roman Rolbinov.
 • Vadim Franchuk.
 • Yuliya Kaim i inni.

Przedstawienia dla dorosłych

Teatr „Dla Black River” repertuar oferuje swoim widzom następujące:

 • "Science of Love".
 • "Goonies".
 • W "trick".
 • „Porucznik z Inishmore wyspy”.
 • „Notatki z prowincjonalnego lekarza.”
 • „Piknik na skraju drogi”.
 • „Luba”.
 • „Historia jednej nocy”.
 • „Spotkanie z Koziorożca.”
 • „Marmur” i tak dalej.

Spektakle dla dzieci

Nie należy pozostawiać bez uwagi i młodej publiczności teatralnej „Dla czarnej rzeki.” Plakat oferuje chłopców i dziewcząt następujące oświadczenie:

 • „Oorfene Deuce lub tajemnicy trzech kamieni.”
 • „Lider Redskins”.
 • „Czarownica z szafy”.
 • "Hello, Mary Poppins".
 • „Mały człowiek na godzinę.”
 • „Mój przyjaciel Carlson”.
 • „Opowieść o Kapłana i Jego Workman Balda”.
 • "Magic Lamp Mursona".
 • "Pan Sherlock Holmes".
 • "Zoki i Bada".
 • "Wizyty Andersen".
 • „Naucz mnie latać” i inne.

założyciel

Oleg Mendelssohn stworzył teatr „dla czarnej rzeki.” Reżyser urodził się w 1946 roku w Leningradzie. Od dzieciństwa uczył się w szkole teatralnej w Pałacu Pionierów. Z 16 lat pracował jako mistrz nieruchomości w BDT. Praca w teatrze oraz stałych próbach pristutvie doprowadziły go do tego, że Oleg postanowił zostać filmowcem.

17 lat, O. Mendelsohn stał szef studia w szkole z internatem. Tu zdobywał pierwsze doświadczenia jako reżyser.

Dwa lata później, Oleg wszedł LGITMiK do gabinetu dyrektora. Po ukończeniu studiów został mianowany dyrektorem Rostov Youth Theatre.

Już w 1975 roku w Leningradzie, rozpoczął naukę aktorstwa w LGITMiK i Szkoły Baletowej Vaganova. Jednocześnie prowadził teatr amatorski w Yusupov Palace.

Teatr „Na rzece Czarnej”, którą założył w 1983 roku. To był pierwotnie studio młodzieży, pracy na różnych platformach. Bardzo szybko okazało się w teatrze z własnym pokoju.

Oleg Jurewicz Mendelson był stały reżyser i dyrektor artystyczny trupy aż do śmierci. Zmarł w maju 2011 roku.

usługi dodatkowe

Oprócz oglądania spektakli, teatru „w czarnej rzeki” oferuje szeroką gamę usług.

Tutaj można podejmować żadnych wynajem teatru lub karnawał kostium, a także teatralnych buty. Carlson, Snow Maiden, Santa Claus, Muszkieter, Kopciuszek, Klaun, pirat – jest strój dla teatru, koncertów, sesji zdjęciowych lub po prostu Carnival.

Teatr ma swoje własne studio nagrań. W przypadku gdy usługi są świadczone dla digitalizacji i organizowanie materiału muzycznego. W studio można nagrywać płytę. Produkowane edycji dźwięku. Teatr daje możliwość nagrywania głosu, śpiew, instrumenty, informacji reklamowych dla nadawania.

Tutaj można zamówić pokaz pirotechniczne na każdą okazję, bez względu na to, gdzie odbędzie się ono – na zewnątrz, w domu, na lądzie lub na wodzie.

W teatrze „Dla Black River” można zamówić również indywidualne dostosowywanie Miłości stroju.

Natalia Tkachenko

Jedna z najbardziej znanych aktorek teatru „In Black River” – Natalia Tkachenko. Ona jest znana widzom z licznych ról w filmach i serialach telewizyjnych. Artystka urodziła się w Leningradzie w 1972 roku. Ukończyła SPbGATI. Pracowała w teatrze: „Młodzież” na Fontanka, „Shelter komik”, „Komedia” Nazwa NP Akimowa.

Zagrał ponad 80 filmów i seriali telewizyjnych.

Natalia zagrała w następujących filmach:

 • „Linia Marty”.
 • „Zespół Propaganda” Pokonać wroga!”.
 • „Ochrona Krasin”.
 • "Mine".
 • "May Day" i inne.

Zofia Dushkina

Jedna z aktorek w teatrze – Sofia Dushkin. Od dzieciństwa uczyła muzyki. W 1999 roku ukończyła Szkołę Gnesin w „aktor teatru muzycznego”, a następnie kierowanie SPbGATI towarowych.

Pierwsze lata pracy w Moskwie. Potem przyszedł do teatru „w czarnej rzeki.” Tutaj działa nie tylko jako aktor, ale również jako reżyser. Repertuar trupy kilka występów wystawił Sophia.

S. Dushkin udział w różnych projektach muzycznych innych teatrów w Moskwie i Petersburgu.

Ze względu na jej role w takich musicalach jak "Tanz der Vampire", "Nord-Ost", to Tomorrowland, "Ordinary Miracle" i "12 krzeseł".

opinie

Teatr „Dla Black River” informacji zwrotnej od publiczności dostaje różne. Nie wszystkie produkcje, takie jak publicznie.

Jednym z ulubionych przedstawień publiczność jest „Diary of prowincjonalnego lekarza.” Ta mieszanka otaczającej rzeczywistości i czarnego humoru. Dostarczone prace utalentowanych, ciekawy i nowoczesny.

Kolejny występ, który jest jednym z najbardziej popularnych – „pana Sherlocka Holmesa” Inscenizacja jest pełen nieoczekiwanych zwrotów akcji, przygód, wynalazków, zabawy i prawdziwym pirotechnicznych.

Nie mniej popularne wśród publiczności i grać „Piknik na skraju drogi”. Tu widzowie pośrednio zaangażowane w działania.

Wśród spektakli, które można znaleźć negatywne komentarze to „Porucznik z Inishmore wyspy”. Wielu członków publiczność napisać, że jest to jeden z najgorszych występów jakie kiedykolwiek widziałem. Inscenizacja jest mierny, dużo hałasu na scenie, że psuje wrażenie i mnóstwo wulgaryzmów.

Wśród produkcjach najbardziej ulubionych dziecięcych są „Oorfene Deuce lub tajemnicy trzech kamieni” i „Czarownica z szafy”. Jest interesujące, zabawne, pouczające opowieści o dobrych chłopców i dziewcząt. Ale rodzice młodych widzów w swoich opiniach piszą, że nie tylko dzieci, ale sami oglądaliśmy te występy z wielką przyjemnością, byli zachwyceni i nie znudzi. Chłopcy i dziewczęta, a nawet małe dzieci, oglądać te historie bez zatrzymywania się. Produkcja „Czarownica z szafy”, zgodnie z publicznością, bardzo piękne krajobrazy, które są nie tylko – artyści wszystkie ich wielkie bicie. Również w grze tak wielu ustaleń różnych ciekawych i oryginalnych reżysera.

Aktorzy teatru "For the Black River" ukochanej przez publiczność. Widzów czuć ich panowie, utalentowany, błyskotliwy odgrywają żadnej roli i możliwości, aby przyzwyczaić się do swoich obrazów.

Cały teatr jest popularny w Petersburgu, jego stałego lojalnych fanów, którzy odwiedzają go przez wiele lat, a następnie doprowadzić ich dzieci i wnuki.

Gdzie i jak uzyskać

Obok teatru to miejsce historyczne „na czarnej rzeki.” Adres go Bogatyrsky prospekt, numer domu 4. Najbliżej niego stacja metra – „Pioneer”. Znajduje się wokół teatru ulicy: lotniskowe, Kolomyazhsky Avenue, Srebrny Boulevard i inni.

miejsce historyczne, obok którego jest Herculean Avenue – jest plac, gdzie pojedynek AS Puszkin z Dantes. Nie zainstalowano znak pamięci.