798 Shares 5564 views

Basedowa

Jednak przypadki choroby są bardzo rzadkie, ale Basedowa odnosi się do takich chorób, które są w pełni odzwierciedlają w twarz pacjenta. Czym jest ta choroba i jak ją leczyć? Basedowa odnosi się do chorób autoimmunologicznych. Jest to choroba tkanek oczodołu i mięśni oka. Choroba jest spowodowana przez zaburzenia systemu odpornościowego organizmu, co prowadzi do pęcznienia mięśni i tkanki podskórnej, zaburzenia przepływu krwi w naczyniach i struktury włókien mięśniowych, co prowadzi do nieprawidłowego wzrostu tkanki łącznej. Basedowa występuje często i tarczycy z powodu choroby autoimmunologicznej. W leczeniu tarczycy występuje remisję choroby.

Ludzie, którzy chorują oftalmopatii, istnieją takie charakterystyczne objawy:

– smużenia, nieostre, zwłaszcza patrząc z boku i do góry;

– światłowstręt, uczucie dyskomfortu coraz piasek w Twoich oczach;

– łzawienie oczu i uczucie ucisku w oczach, szczególnie w wietrzne dni;

– nienaturalne występ gałek ocznych lub w inny sposób – wytrzeszczu.

Edematous forma choroby pacjentów obrzęk spojówek i powiek. Częste w tej chorobie i owrzodzeń rogówki przypadkach. Pomimo faktu, że Basedowa uważany dość poważna choroba, skuteczne leczenie istnieje.

Przy ustalaniu diagnozy lekarza prowadzącego przewiduje szereg leków. Basedowa, która to obróbka obejmuje nie tylko środki odbioru przeciwzapalne (podawane doustnie) i diuretyki (w celu zmniejszenia obrzęku), wymaga otrzymania nerwowo stymulatorów. Wraz z przepisanych leków i diety, w której ograniczyć spożycie pacjenta soli i płynów.

Leczenie Basedowa obejmuje odbieranie leki przeciwzapalne, takie jak prednizolon (Dekortin, Prednol, metipred), deksametazon (Deksazon, Fortekortin, Daxin, Kortideks, Novometazon) Triamtsinola atsitponid (Kenakort, Kenalog, Vetalog).

Basedowa wymaga odbiór jednego moczopędne leki takie jak acetazolamid (Diakarb, Fonurit) furosemidu (Akvatriks, Uriks, urid, Difureks, Floriks, Kinex, Furon, Lasix), spironolakton (Spironaksan, Urakton, Veroshpiron, Spiriks, Spiro, ALDACTONE, furo-Aldopur, Aldopur, Spironobene, Lazilakton, Spironol) hydrochlorotiazyd (Hypothiazid, Dihlotiazid, Dizalunil APO-wodne).

Najczęściej przepisywanym środkiem pobudzającym jeden taki przewodnictwo nerwowo-mięśniowe: Neostygmina (Sintostigmin, Miostin, Vagostigmin, Eustigmin, Metastigmin, Neoezerin, Stigmosan).

Przy wyborze leczenia tej choroby należy uznać, że postępowanie w tej chorobie proces zapalny, często podatne na spontanicznej remisji. ma również wpływ na wybór leczenia i nasilenie aktywności choroby. W przypadku umiarkowanej i ciężkiej oftalmopatii hormonalnego jest najczęściej stosowaną metodą, która potwierdziła bezpieczeństwa i skuteczności terapii – metyloprednizolonu. Leczenie prowadzi się przez okres pięciu dni, a następnie przez drugi oczywiście możliwe, dwa tygodnie po pierwszym.

Inną metodą leczenia jest radioterapia w okolicy oczodołu, często w połączeniu z leczeniem glukokortykoidowego. Tylko w bardzo ciężkich przypadkach choroba może być stosowany interwencji chirurgicznej dekompresji orbitę. Około 2% przypadków choroba charakteryzuje się bardzo poważne, ekspresja koniec wpływu resztkowych, które są powszechnie w fazie nieaktywnej.