438 Shares 3196 views

Luźny krój sukni. Ubierz wolna obniżyć swoje ręce: fotografię, wzór

Luźny krój sukni wprowadzono po raz pierwszy do publicznej wiadomości pod koniec 1950 roku. Autor nowej sylwetce, wywołał sensację wśród publiczności przyzwyczajeni do oglądania kobietom sylwetkę ubrania, był Cristobal Balenciaga. Krytycy w czasie wyraził mieszane poglądy na temat tego stylu, ale mimo to nowość szybko kocha mody, którzy nie pominiętych dowolny strój kosmetyczny lub ogólnospożywczy.

Korzystne styl ręki „woreczek”

Luźny krój sukni jest obarczona następujących zalet:

 1. Ukrywa niedoskonałości kobiecej figury i dodatkowy ciężar, zwłaszcza w biodrach i brzuchu.
 2. darmowe cięcie, szyte sukienka własnymi rękami, podkreśla atrakcyjność nóg i model rękawów Will & Grace ręce.
 3. Styl jest bardzo wygodne, takie ubrania nie ograniczają ruch. Idealnym rozwiązaniem dla dłuższych podróży uznawane są za darmo krój sukienki. Zdjęcie jest z dzianiny wersję tego produktu.
 4. Model ten jest tak uniwersalny, że będzie pasować absolutnie dla każdego rodzaju imprezy: od ścisłego kostiumów tkaniny – można nosić do biura i od materiału z efektem „metaliczny” – na imprezę.

darmowe cięcie strój nie jest wymagający dla akcesoriów: wygląda świetnie zarówno z długimi ozdoby szyi iz dużymi krótkie koralikami. Przy wyborze butów należy rozpocząć od sytuacji: dzianiny dorywczo strój do podjęcia baleriny, ale sprawa z cienkiego szyfonu nie będzie niczego, ale otwartych obcasach tolerować. Warto też zwrócić uwagę na pasy, swobodnie leżący na udach.

Gama akcesoriów do dress-cover nie powinien opierać się na montażu i barwiących i natychmiastowej potrzeby sukni.

Procedura produkcji sukienki wzorca osłonowymi

W szafie prawie każda dziewczyna może znaleźć sukienkę odcięty. Wzór produktu zawsze będą istotne, ponieważ to kosztuje trochę zmienić lub znaleźć bardziej interesujący materiał – i teraz uzyskać zupełnie inny model.

Wszelkie drobne wadą dane mogą być ukryte za pomocą sukienki cięcia darmo. wzory obrazek obejmuje takie produkty krawiectwo lekkie letnie sukienki z materiału płynące.

Idealny dla zimy – gęstej tkaniny, a na lato – latający i łatwe. Budowa wzorców nie jest możliwe bez demontażu następujące oparty na wytycznych:

 • całkowita długość sukni (w zależności od życzenia klienta i może być mini lub midi);
 • długość od tyłu do talii;
 • wartość półkolach szyi, powyżej piersi, klatce piersiowej, talii i bioder.

Procedura budowy głównej sukni wzór

W szafie każdej kobiety jest sukienka wycięta. Wzór Główną część obejmuje następujące etapy:

 1. Na początku trzeba narysować prostokąt ABCD. Rozmiar boki AB i HB jest wartością półkola piersi + 4 cm, aby umożliwić swobodny dopasowanie. To jest dokładnie to, co będzie szerokość przyszłego produktu. Boki Ag i BV pokrywa się z długością strój do środka (całkowita długość).
 2. Głębokość armhole jest oznaczony w następujący sposób: 1/3 półkola opóźnione piersi, a następnie dodaje się 4 cm i planowany punkt D.
 3. Z punktu A narysować linię poziomą w obu kierunkach aż do momentu przecięcia z bezpośrednim AG oraz BV. W efekcie uzyskuje się linię w klatce piersiowej, który należy zaznaczyć punkt D1.
 4. Punkt A – start pionową linię w dół – długość tyłu do pasa. Będzie on nazywany punktem E. linii poziomej od tego punktu do punktu przecięcia z boku BV – E1 – punkt talii.
 5. Linii bioder powinien być umieszczony 18 cm poniżej linii talii i oznaczona literą L. wartości talii i bioder linii są przybliżone, ponieważ w przyszłości będą potrzebne do obniżenia przedni około 2 cm.
 6. Szerokość tylnej oblicza się według następującego wzoru. Półokrąg sutek / 3 + 2,5 cm wynikowa wartość trzeba przesunąć punkt D i oznaczone jako D2. Powstały punkt – początek linii pionowej aż do przecięcia z boku AB – punkt K.
 7. Teraz można zacząć budować pach lub rękawy do cięcia. Szerokość armhole jest ¼ półkole pierś.
 8. Przednia część obejmuje podnoszenie półek, których wymaga się od punktu D1 mierzyć ½ półokrąg głowę i dodać 0,5 cm – punkt M. samą konieczność opracowania prostej, na drugiej stronie, a oznaczona jako punkt przecięcia P. miejsce prostej AB – punkt P2 , P & M należy podłączyć linię.

Suknie wieczorowe darmo cięte

Zdjęcia z tych produktów można znaleźć w prawie każdej kolekcji mody w każdym sezonie. Na przykład, luźny krój sukni jest obecny w następujących rodzajach suknie wieczorowe :

 • A-Line, którego imię dał Christian Dior, ustanowiony w ramach kolekcji tytułowej.
 • Balon jest w stanie „uratować” właściciela wad głównego kobiet: nietypowe brzucha pełne biodra. Optymalne warunki – światło romantyczny wieczór.

 • Ball Suknia ballgown. Do produkcji sukni powszechnie stosowane kosztowne tkaniny z dużą ilością dekoracji. Średnia uzupełnia luksusowa odzież jest uważana za wspaniałą fryzurę i biżuterię.
 • Bez ramiączek. Te sukienki są często spotykane wśród koktajlowych, wieczorowych i sukniach kulkowych. Elegancka fryzura, piękna szyja słodkie lub wspaniała dekoracja – to wszystko można przedstawić w bardziej korzystnym świetle ze względu na brak pasów.
 • dolarów baby – krótka sukienka darmowe cięcie. Obecność dodatkowych koronki kryzą i może przekształcić go w seksowny strój.
 • Dla ciężarnych. Każda przyszła mama chce wyglądać atrakcyjnie. Silnie podwyższona sekcja środkowa pasa uwalnia w związku z tym nie ogranicza ruch kobiet w interesującym położeniu.
 • Imperial styl: przecenienia talia i luźny krój w obszarze bioder i talii. Moda na takie stroje jeszcze wprowadzono inną żonę Napoleona – Josephine.

Wśród takiej gamy suknie wieczorowe każda fashionistka będzie mógł wybrać odpowiedni strój.

Jak szybko uszyć strój wycięta

Niezależne stworzenie wzorca – bardzo trudne zadanie, nie tylko dla początkujących krawcowa, ale także dla doświadczonych szwaczek. Nawet absolutnie precyzyjne przeniesienie na papier wszystko usunięcie środków nie gwarantuje, że produkt jest pięknie siedzieć na rysunku.

Powodem tych niedogodności jest bardzo prosta – Nie ma na świecie ludzi z doskonale ukształtowana. Jest to najbardziej niekonwencjonalne liczbowych z powodu braku doskonałego rysunków wzorców.

można znacznie uprościć swoje życie i zrobić sukienka wycięta wykorzystując własne koszulki. Eliminuje to konieczność wykonywania wyczerpujący środka i studiować dziwne warunki, które są potrzebne do budowy rysunku. W produkcji sukienek potrzebuje maksymalnie jedną noc.

Zaczynajmy. Do sukni wyglądała najbardziej imponujące i atrakcyjne, trzeba wybrać jasny neon tkaniny. Niebieskie lub miętowy konotację korzystne podkreśla opalone ciało.

Przy obliczaniu ilość materiału należy pamiętać, że szycie odbywa się „one-length”. Obecność fałdy lub Turn-down kołnierzem zawsze wymaga dodatkowych centymetrów. Jeżeli HIPS 130 cm lub więcej, materiał trzeba „dwóch odcinków”. Ponadto przy obliczaniu ilości tkanki niezbędnej zostawić margines szwy (oversize) produktu i na dolnej linii brzegu.

„Szybki” wzór sukienka-case

Ponieważ taki strój jest najbardziej prosty, nawet jeśli nie jest to absolutnie konieczne do szycia we wzorcu. Szablon do tworzenia takich produktów może służyć jako własną koszulkę.

 1. Najpierw trzeba złożyć dzianiny o połowę przedniej części wnętrza.
 2. Aby utworzyć bezpośrednie powinny wybrać sukienki t-shirt, który dostaje najwięcej prawo na rysunku. Tłoczony wstępnie Produkt jest również konieczne ustanowienie na linii symetrii. Stosując koszulkę więc trzeba zginać linia obu materiałów były identyczne.
 3. Obecnie jest to konieczne do mocowania tkaniny koszuli za pomocą kołków i cięcia wokół jego całego konturu kreda, pozostawiając dodatek szew (1,5 cm),
 4. Następnie należy zwrócić uwagę na wzór wstecz i wybrać optymalną szerokość i długość produktu. Na przykład, można dodać 50 cm w obszarze pod pachami, i 100 cm u dołu linii. + i pół oparcia 12,5 cm + 1,5 cm = 14 cm pod pachami. 25 cm + 1,5 cm = 26,5 cm na linii brzegu.
 5. Hem produktów należy zauważyć, gładką linię.
 6. Teraz przystępujemy do przodu. Sekwencja proces jest analogiczny do wytwarzania oparcia, chociaż nie powinno być oznaczona linia głębiej szyi.
 7. sukienki rękaw może być wykonany tak samo jak w przypadku T-shirt, zmniejszenie podlega tylko do długości – ¾, na przykład.
 8. Na podstawie tego, co zostało wybrane widok na szyi, wzór powinien zacząć budować swój rurociąg. Składa się on z dwóch części: pierwsza – na przedniej stronie, az drugiej – z tyłu.
 9. Pozostaje tylko wyciąć wszystkie szczegóły, pozostawiając naddatek szwu.

wyroby szycia

Szycie wzorów ubiera darmo cięcie wymaga spójne uprzejmy wykonać następujące czynności:

 1. Przód i tył sukni spasować twarz wewnątrz. Szczególna uwaga jest wymagana, aby połączyć linię ramion, jak to sukienki odłamków nastąpi tutaj. Powstały linia powinna być traktowana z dzianiny ściegiem lub „zygzak”.
 2. Następnie, z przodu iz tyłu z konieczności przypiąć bulavochki. oś symetrii tulei powinny być takie same z pokładu na ramieniu. Części te są również szyte.
 3. Szwy, położone między tulejami i linii talii, musi być szyte.
 4. boczne szwy od pasa do dolnej linii, też muszą złożyć i zszyć.
 5. Przejdźmy teraz primetki i uszyć orurowania do szyi. Podsumowując, to musi być pewien, prasować, że każdy szew okazało płaska.
 6. Tuleja i dolny strój powinien zszywek do żądanej długości. Zaleca się, aby używać ukrytą szew lub „koza”. Otutyuzhivaem produktów – a sukienka jest gotowa!

darmowe wycięte sukienki z rękawami

Kobieta jest zawsze w zgodzie z takimi pojęciami jak uroczy i czułością. Kobiece piękno zawsze inspirowane ludzi do popełniania czynów bez precedensu, tak wdzięczne piękno ich ignorować. Nowoczesny sposób następujący szafa wykonana kobiety bardzo podobna do samca. Taki element ubioru, jak ubranie, jest coraz rzadsze, to praktycznie wyparł dorywczo sportowej. Nowoczesna dziewczyna coraz częściej poszukują komfortu, a nie o piękno. Jednakże, sukienka jest w stanie podkreślić atrakcyjność i elegancję kobiet, niezależnie od miejsca i okoliczności.

Luźny krój sukni jest idealny dla kobiet, które chcą, aby odwrócić uwagę od mankamentów figury i Draw – do meritum. Model ten jest bardzo zróżnicowana, jest reprezentowana w postaci cienkiej latem i zimą gęste wykonania. Sukienka z dzianiny darmowe cut – dobrym rozwiązaniem w okresie jesienno-wiosennym. Ale model guipure, jedwabiu, szyfonu lub perkal – niezbędny strój na lato.

darmowe sukienka krój z rękawem, zarówno długich i krótkich, zazwyczaj przedstawiane w różnych kolorach. Długość takich produktów nie jest ograniczona.

sukienki styl swobodny krój jest idealny dla puszystych kobiet. Tkaniny i dodatki mogą nadać mu inny cel: gali, datę lub dorywczo spacer.

Wybierając strój jest zawsze należy brać pod uwagę zdarzenia, w którym zostanie on zużyty. Tak więc, aby spotkać się z przyjaciółmi, chodzić do klubu nocnego lub na romantyczną randkę w restauracji krótkiej czarnej sukni garnitur bezpłatny cięcie, podkreśla harmonię nóg. Środowisko pracy wymaga ścisłego dress, kolanówki.

Darmowe cięcie w sukni

Pomimo faktu, że swobodny strój biznesowych wygląda bardzo proste, tam czai się szczególną elegancję i urok. Obecnie dla takiego cięcia jest bardzo często używane i znanych projektantów mody.

Wielu wierzy, że długie sukienki wolne Cut – to szaty. W rzeczywistości tak nie jest! Na przykład, dodanie dobrego dopasowania biżuterii i akcesoriów, a także duże wisiorki, naszyjniki, długie naszyjniki i broszki niskie doda elegancji wzdłuż i przekształcić go w atrakcyjne ubrania biznesowych lub zaprezentować strój wieczorowy.

Brak długimi rękawami idealnie zrównoważone przez różnych bransoletek. Nawiasem mówiąc, jest to sytuacja, gdy nie jest to konieczne, aby być skromne: cienki łańcuszek, Kolczyki Szpilki i mała zawieszenie będzie niewidoczny na tle sukni.

Jeżeli jeden z podstawowych kolorów ubrać darmo cięcie jest czarny, szary, biały, brązowy lub granatowy, biżuteria może być każdy z jasnych kolorach.

A jeśli Twoja ulubiona dekoracja jest duża biżuteria nasycone kolory, najlepiej jest wybierać produkty bez połysku.

O Suknie z dzianiny

Dzianiny odzieżowe nieodłączne liczne zalety: wygoda, praktyczność użytkowania, korzystne podkreślać zalety figury, zwłaszcza wysokiej klatki piersiowej i delikatną talii. Dlatego w szafie każdej z płci ma kilka podobnych swetry i bluzki i sukienki z dzianiny, przeznaczone do codziennego noszenia i na specjalne okazje.

Przy wyborze sukni należy podchodzić bardzo ostrożnie, ponieważ w tym przypadku nie powinno być zauważalne wady figury – wypukły brzuszek lub zbyt szerokie biodra. Ale oprócz tego, kobieta musi zrozumieć, co jest możliwe, aby połączyć dzianiny sukienki, a co nie. Oczywiście, body-przytulanie jersey sukienka wygląda bardziej elegancki i uwodzicielski, ale wygląda dobrze tylko na szczupłych kobiet. Jeśli jest to twój wybór, doskonale uzupełniają strój kurtkę lub marynarkę, skórzanym i futrzaną kamizelkę, krótkie dzianiny sweter lub bolerko. Klasyczna sukienka z dzianiny kolan wymaga wdzięku i eleganckie obuwie. Najbardziej korzystna – model butów z obcasami lub buty z obcasami. Długa sukienka wygląda korzystne w połączeniu z butami, buty lub buty.

Sukienka z dzianiny wygląd darmo cięcia podobny do wydłużonego sweter i nie wymaga żadnego dodatku. Jeśli chcesz, możesz połączyć tę sukienkę z czarnymi rajstopy, legginsy lub legginsy. Buty w tym przypadku nadaje się do niemal każdego, wyjątki są wyświetlane tylko buty, pantofle i sandały. W tym przypadku, w każdym przypadku, twarz musi być wypełniony przez stylowy i harmonijny fryzury.

Co kombajn dzianiny suknia uwalnia cięcie?

Darmowe sukienka z dzianiny można nosić wysokie buty koronek. Kompletny obraz krótki Zainstalowane kurtka. Jednak korzystanie z płaszcza nie jest zalecane. Połączenie dzianiny Sukienka z modelowych Obuwie na wysokich obcasach lub buty nie wiążą się z użyciem stylu sportowym w ubraniu. W tym przypadku lepiej pozostać przy eleganckim płaszcz, futro lub płaszcz.

Dla tych, którzy wolą nosić krótkie dzianiny strój swobodny krój, konieczne jest, aby spojrzeć na buty ugg mody, która jest najkorzystniejsza będzie wyglądać z stroju.

Równie ważne są odpowiednie akcesoria, które są w stanie tchnąć nowe życie nawet w najzwyklejszym wyglądające jersey dress. Na przykład, cienki pasek skóry wizualnie, aby postać bardziej smukłe i wdzięku.

Biżuteria należy unikać, ale dzięki biżuterii – Big koralików, broszki, naszyjniki i długich łańcuchów mogą nie tylko odświeżyć, ale również uszlachetnić sukienkę.