527 Shares 2024 views

Krasnodar. Teatr „Premiere” – unikalny teatr na wysokim poziomie

Krasnodar region bogaty w grupach artystycznych, różnych teatrach i innych związków zdolnych ludzi. Region zyskał sławę Krasnodar do „Premiere”, który dziś nosi imię swojego założyciela L. Gátova. Co ciekawe jest twórcze stowarzyszenie? Obejmuje on różne gatunki, grupy niepodobnych. Ich suma 14, dają ich prezentacji w 6 miejscach.

Założyciel Teatru Muzycznego, który stopniowo włączone inne grupy, to Wykonawca Ludowej Rosji Leonid Gatow. Dzięki jego talentu organizacyjnego i niesamowitych instynktów w wszystko, co odnosi się do sztuki „Premiere” jest jednym z najbardziej znanych związków twórczych w całej Rosji. Pod jego skrzydła, wstąpiła około dwa tuziny różnych grup. Dziś Krasnodar teatr „Premiere” składający się z baletu, muzyki, teatru lalek i młodzieży, orkiestr symfonicznych i kameralnych, zespół pieśni kozackie i innych grup twórczych.

Leonard Gatow a następnie opracowanie „Premiere”

Początek tego zjednoczenia oddano pokaz teatru, który nadal działa z powodzeniem w mieście, zbierając pełne domów. Powstał w 1990 roku, jej dyrektor artystyczny i dyrektor Leonard G. stał Gatow. Ten genialny człowiek rozpoczął swoją karierę zawodową jako lider zespołu, różne DC, był dyrektorem-producent. prowadził „Premiere” teatru w Krasnodarze w maju 1990 roku. L. Gatov poszedł z głowy zwykłych klubów Artist Ludowej Rosji. Tylko dzięki jego wytrwałości i niezmordowanej energii twórczej stowarzyszenie „Premiere” udało się stać zdywersyfikowaną i połączył wiele innych grup twórczych. Leonard G. wywarł wiele wysiłku, aby odebrać doświadczonego artystycznej i zarządzania zespołem i uzupełnienia personelu artystycznego.

Skład twórcze stowarzyszenie „Premiere”

W dzisiejszej Rosji i znaleźć kreatywny zespół, który byłby podobny do „Premiere”. To potężna grupa sztuki, samowystarczalnego imperium stanie zrobić wielką magię.

Szef teatru Krasnodar z „Premiere” L. Gatov uparcie udał się do swego celu, fachowo podniósł zbiorową stowarzyszenie na nowy poziom, podczas gdy wzbogacając kulturę Rosji i ojczystej Kuban. On i jego współpracownicy są stale pracuje nad poprawą teatralny repertuar, przyciągając nowych muzyków, piosenkarzy, sławnych reżyserów, choreografów i znanych artystów. Przeprowadziliśmy pod kierunkiem wielu teatralnych i edukacyjnych projektów, w której wzięli udział znani muzycy i osobistości kultury rosyjskiej.

Tak więc, w Krasnodarze zaczął zbierać najlepsze siły twórcze kraju: reżyserów, scenografów, młodych i popularnych piosenkarzy, aktorów. Realizacja twórczych planach stowarzyszenia pomogła słynnego teatru bywalców: Garanyan G., Shapiro, Jurij Grigorowicz, P. Chomsky i in.

O Krasnodar teatru muzycznego

Ten teatr to najstarszy teatr w Kuban. Doświadczył w swojej historii wszystko: oszałamiający sukces, UPS, trudnych czasach. Kilka razy Krasnodar muzyczny teatr zmienił swój status, cały czas wyższa. W 2002 roku wstąpił do „premiere”. Jego widownia znajduje się 1256 widzów.

„Premiere” teatr muzyczny w Krasnodarze jest wyposażone we wszystkie niezbędne. Jest pełen zestaw nowoczesnych urządzeń, to nie tylko światło, dźwięk, ale również system laserowy do tworzenia efektów świetlnych. Jest szycie teatr, dekor sklep. Do jego dyspozycji i prób zajęcia baletowe. dyrektorem artystycznym teatru jest obecnie lwowsko-Biełow Alexey, zasłużony pracownik kultury Rosji.

nowoczesny repertuar

Twórczy Association „Premiere” prezentuje widzom różne programy. Z teatru z powodzeniem wykonał potężny serwis techniczny w Krasnodarze i innych miastach Rosji, a nawet w wielu krajach europejskich. Nawet po śmierci Leonida Gátova on stworzony w Krasnodar teatrze „Premiere” na żywo, rosnąć i prosperować. Każdy nowy sezon, widzowie korzystają zarówno nowoczesne synkretyczne produkcje, które nie pasują do każdego jednego gatunku, a także spektakli dramatycznych, komedie, baletu, opery klasycznej. Dużą uwagę przywiązuje się do programu muzycznego – niezwykły i bardzo ciekawy.

Address „Premiery”

Krasnodar twórcze stowarzyszenie „Premiere” nazwa L. G. Gátova znajduje się przy ulicy Red, 44. Każdy mieszkaniec znany teatr „Premiere” w Krasnodarze i adresy swoich salach. Główny koncert i próba bazowa dla niektórych teatrów i grup artystycznych w „Premiere” jest Pałac Sztuki na ulicy. Stasow, 175.