531 Shares 2087 views

Pomidor „wołowina serce"

Co to jest lato bez soczyste i pachnące pomidory! Powiedzmy, nie jest problemem kupić importowane lub cieplarnianych pomidorów na rynkach iw supermarketach przez cały rok? To prawda, ale każdy z nas wciąż czeka z niecierpliwością chwili, gdy zaczynają dojrzewać pomidory pachnące latem, z drobnym papierem ściernym, niezwykle smaczne mięso i nietypowych podłużnych owoców czerwony lub różowy kolor, uprawiane w otwartym polu. Zgadnij, jakie klasy będą omawiane? Oczywiście, wszystkie słynne i wiele ukochanego gatunku „wołowego serca”.

Pomidor wołowina serce przypomina nie tylko formę, istnieją przypadki, że i ich wielkość nie przyznają się do centrum na byka dorosłych!

Przed mówimy więcej o tym rodzaju pomidorów, zrobić małą dygresję, wspomnienie z dzieciństwa. Moja babcia lubi angażować się w ogrodzie warzywnym, a przede wszystkim wiele z nich jest posadzone pomidory. Od lutego starannie wysiewa nasiona, odsłaniając pola do ziemi na parapecie, przeniesienie sadzonek uprawianych w szklarni, a dopiero potem sadzi korzenie w otwartym terenie w ogrodzie, należy związać pędy. A w środku lata jest dosłownie wiadra zbierając ogromne pomidory, które są dystrybuowane do krewnych i sąsiadów, a każdy zawsze je chwalili. I nic dziwnego, bo z jednego olbrzyma mogła ugotować całą miskę sałatki, karmić ich całą rodzinę! Naprawdę, dziecko nie jest szczególnie zadowolony z pomidorów.

I kiedy wynosił 6,5 roku (przed szkołą), I został przyjęty do szpitala na badania, a moja matka, przynosząc mi transfer, konsekwentnie inwestował w dużym opakowaniu różowego lub czerwonego pomidora. Ja, będąc bardzo nieśmiałego dziecka, z jakiegoś powodu, strasznie zakłopotany o tych ogromnych pomidorów, ukrywając je w szafie z rzeczy, a ja byłem tam zgromadziły przyzwoitą kwotę na kilka dni. I jedna pielęgniarka, posprzątać w domu, skoro mam coś do ukrycia, zapytałem, co mam piętrzyć. Wiedząc, że teraz zacznę winy, rumieniąc się jak pomidor, jestem prawie ze łzami w oczach wyznała, że nie wie, co zrobić z znienawidzonych warzyw. Ale dobra staruszka, składając ręce i pyta gdzie mam takiego bogactwa (jak się okazuje, był pomidorowy „wołowina różowy serce”), poprosiłem, aby wziąć samemu na nasionach i pamiętaj, aby podziękować babci dla takiego piękna. Reszta, pokroić na 4 sztuk każda, dzieci rozdawane, który ku mojemu zdziwieniu było szalenie zadowolony, jak gdyby zostały one podane bez pomidora, a więc pożądane w tych dniach pomarańczowy. Wtedy, dla firmy, ale w końcu rasprobovali, co naprawdę pomidor „wołowe serce” delicious! Taki jest przypadek.

Pomidor „wołowina serce różowy”, dzięki swoim odżywcze i dietetyczne właściwości bardzo przydatne dla zdrowia. Dojrzałe owoce są bogate w witaminy C, B, K, cukry, zawiera włókna, foliowego i kwasu nikotynowego, pektyny i minerałów, w tym wapnia, magnezu, sodu, chlor, żelazo, fosfor, krzem, siarka, jod. Nawet trudno uważać, że długie pomidory były uznawane za trujący i rozcieńcza je jedynie jako roślin ozdobnych egzotycznych rastenie.Eto wysoki (150-170 cm) średnia wydajność do 5 kg na krzewów w otwartej przestrzeni, a nawet 10-12 kg w szklarniach. W warunkach starzenia odnosi się do Mid– dojrzewania po wystąpieniu kiełkowania w ciągu 125-132 dni. Na krzewu są owoce o różnym kształcie, wielkości, a zatem różnych masach. Największe owoce 2-3 są zaokrąglane w górę do 400 g, a rosną w najniższych kwiatostany. Następującą formę mniejszą owalnym kształcie owoców, ich masa 50-100, odmiana jest średnia choroby. Duże owoce są dla świeżego konsumpcji, średnio dobra do gotowania różnych potraw, mały nadaje się do produkcji konserw.

odmiana pomidora „czerwony wół serce” jest także uprawiana w szklarniach filmu, a w otwartym polu. Jej owocem jest w kształcie serca, bardzo duży, z pierwszej kolekcji osiągnąć wagę 400 g, dalej – do 200 g Variety głównie sałatki, deser, może być stosowany do konserw wymóg kusochkami.Osnovnoe dla technologii uprawy odmian pomidorów „wołowego serca” – obowiązkowe podwiązka łodygi do kraty ze wzrostem i rozwojem w bawełnę. Jeśli tego nie zrobi, to krzaki po prostu nie może wytrzymać duży ciężar dolnego owoców, są one odcięte, a raz na ziemi, szybko zaczynają gnić.

„Byczy serce” – odmiana o rzetelne i sprawdzone. Jeśli jesteś zainteresowany w uzyskaniu gwarantuje obfite żniwo, wybierz pomidorów gatunku „wół serce” – nie pożałujesz!