845 Shares 5706 views

Gdy pilnie potrzebujemy pieniędzy: modlitwę. o pomoc w modlitwie pieniędzy

Czy uważasz się za bardzo bogatym człowiekiem? Nie? Tak więc do czynienia z sytuacją, w której pilna potrzeba pieniędzy. Modlitwa jednocześnie jako środek do rozwiązania problemu bardzo mało ludzi przychodzi do głowy. Ludzie są rozdarci pomiędzy rodziną, przyjaciółmi i banków, próbując perezanyat brakującej kwoty, czasami nawet nie patrząc w przyszłość. To znaczy, nie myśleć o takiej „na ziemię” rzeczy jak potrzeby powrotu pieniądze. Ale istnieje inny sposób. Niech to graniczy z mistycyzmu, a nie racjonalne, jak jesteśmy przyzwyczajeni. Mimo, że ma prawo do istnienia.

Aby pomóc modlitwę

Spójrzmy prawdzie w oczy, to wszystko jest możliwe, aby włączyć do wiary, gdy pilnie potrzebuje pieniędzy. Modlitwa jest środkiem komunikacji z wyższymi siłami. Jak często to robimy? To ma sens. Nie chodzi o to, jak powiedzieć babci, że Pan może „obrażać”, a nie usłyszeć swój wniosek. To, oczywiście, niesamowite bzdury. Faktem jest, że jeśli jesteś w stanie zrobić, aby stworzyć niezbędne połączenie z tym, co dla was jest Bóg. Oznacza to, że w programie Outlook, umiejętności, a nawet przyzwyczajeń. Kiedy pilnie potrzebują pieniędzy, modlitwy, dostarczane automatycznie, bez poczucia sensu. A także w innych przypadkach, zbyt. Odnoszą się do Najwyższego musi być emocjonalnie skoncentrowany. Tylko wtedy „mechanizm” sprzężenia zwrotnego zacznie. Nie sądzę, że będzie spadać Anioł z torbą rachunki? Chociaż wiele sen to o tym, kiedy pilnie potrzebne pieniądze. Modlitwa prawidłowo dostarczone, uczynić pracę mózgu w inny sposób. sam człowiek jest słuszną decyzją. To jest jego prawdziwa wartość i pomoc Pana. Nie udzielać kredytów lub innych środków, a pchanie proces myślenia w pożądanym kierunku.

Czy to ważne, jeśli w tekście

Ludzie często zaczyna „brać się w dół” szukaj specjalnych modlitwach. Niektórzy próbują powtórzyć słowo w słowo to, co jest zalecane w literaturze lub Internet. Więc to ma znaczenie? Oto, na przykład, nie jest to tekst, który oferuje Natalya Pravdina. Modlitwa za pieniądze w jego wersji jest wypełniona wspaniałym, pewny siebie pozytywne. Osoba, wypowiadając te słowa, z jednej strony, wydaje się, poprosił denezhek, az drugiej strony – twierdzi, że jest godny nich. On dosłownie deklaruje na cały świat ich prawo do dochodów, o ile jest to konieczne w tej chwili. Oznacza to, że taka osoba nie pracuje nad źródłami bogactwa, do którego ona nie może mieć dostęp, na ich perspektyw, pod spodem platformę, na której można budować postrzeganie rzeczywistości. Okazuje się, że modlitwa dla pieniędzy i bogactwa są rodzajem medytacji. Mają one na celu zmianę myślenia, dostosowując wewnętrzne przekonania.

Jak się modlić

Co jest potrzebne, emocje, nawet pasja, być może zrozumiałe. Tylko „jakość” tych uczuć musi być bardzo konkretne. Tutaj w tym zakresie powinny ściśle przestrzegać „instrukcji”. Duża część tych, którzy podejmują trud, aby kształcić ludzi zgadza się co do jednego: modlitwy za pieniądze pomocy powinny być pozytywne, niezawierające agresję. Należy usunąć z głowy swoich smutków i lęków. Modlitwa jest konieczna do wypełnienia w przyjemny sposób, zaufanie i wyższym ufność w Bogu. Chrześcijanie, na przykład, uważają, że wierzący muszą wdzięcznością przyjąć cokolwiek Pan daje mu. Oznacza to, że wszelkie skargi lub niezadowolenie wskazują upór. Szczególnie nie trzeba tkać w ich komunikacji z Panem, zazdrości czy nienawiści. Jak, zastanawiam się, Wyższe Powers będzie odszyfrować modlitwę, w której jeden pyta go, biorąc innego? Tak bardzo źle. Jeśli chcesz zadać nie jest „określenie” sposoby na rozwiązanie problemu. Wystarczy zaufać Bogu.

Modlitwa o przyciąganiu pieniędzy

Jest jeszcze inny aspekt, który jest istotny dla procesu. Jest zamknięta w jednym słowie: „Skill” Osoba, która często okazuje się Panu, przyzwyczaja. Ten człowiek kształci się. Kierunek jego myślenia jest stopniowo się zmienia, muszę powiedzieć, że bardzo pozytywne. Taka osoba czuje stałe wsparcie. W odniesieniu do jej finansowania mogą być porównywane z tym, jeżeli ma ona ogromny rachunek, które można wykorzystać w dowolnym momencie. pojawia się zaufanie. Stąd zwiększa szansę. Dlatego dobrze byłoby wziąć to regułę, aby nie czekać na pilną potrzebę. Módlcie się jak nikt nie przeszkadza. Codziennie można uzyskać, na przykład, do St. Spyridon. Modlitwa można znaleźć w tekście modlitwy. Chociaż, jeśli masz ikonę domu, a następnie rozmawiać ze Stolicą nie jest zabronione, a własnymi słowami.

tekst modlitwy św Spyridon

„Och, najbardziej błogosławiony św SPYRIDON! Pytam, błagać mnie Chelovekolyubtsa Pan. Niech nie potępił mnie w moich nieprawości, ale nie karać za moje grzechy. Zapytaj mnie, sługę Jego (imię i nazwisko), życie Pana jest ciche i spokojne, zdrowie ciało i umysł. Wybaw mnie od wszystkich dolegliwości, tęsknoty i oczerniać diabła. Pamiętaj mnie na tron Wszechmocnego. Modlić się do Chrystusa Boga, aby wybaczyć moje grzechy. Pozwól mi udzielić wygodne i spokojne życie. Śmierć i niech cierpi mnie bez zarzutu. Modlę się nieustannie cześć i chwała Ojcu i Synowi i Duchowi Świętemu! Amen. " Jest to tłumaczenie szorstki Starego słowiańskiego, który jest znacznie trudniej dostrzec bez nawyków. Modlitwy świętych o sprawach pieniądze, a nie z powodu bezmyślnego powtarzania czasem niezrozumiałych słów. Należy jechać z duszą, wypełnionej sprawiedliwy sposób, że wynika z tłumaczenia. Nawiasem mówiąc, zaleca się, aby ją przeczytać codziennie.

Do których Święty kontakt

Nie ma uniwersalnej rady. Oczywiście, można iść do księdza i poprosić. Wystarczy pamiętać, że trzeba wysłuchać wykładu na temat ważności wniosku. Fakt, że Pan pomaga sprawiedliwych. Jeśli chcesz się modlić, bez odchodzenia od tradycji chrześcijańskiej, a następnie skontaktować się z imienia anioła. Nadal dba o potrzebujących i chroni Nikolay Chudotvorets św Matrona. Saint Spyridon już wspomniano. W rzeczywistości, można rozmawiać z dowolnego Świętego Oblicza. Po tym wszystkim, są one Pan przekazać swoje modlitwy. I pomóc naprawdę przychodzą, starają się wyjaśnić, co potrzebne fundusze. Jak znaleźć kapłanów, Pan z pewnością pomoże mu, kto działa z miłości, Zaczyna się zajmować całe społeczeństwo użytecznego. Chociaż nawet radość z tego, kto się modli – niekoniecznie egoistyczne. On pomnaża jego szczęście miłość na Ziemi. W związku z tym, możemy poprosić o wydajności nawet osobistych pragnień, uzasadniając to stwierdzeniem, że Twój entuzjazm będzie przyjemne dla innych.

N. Pravdina: Modlitwa za pieniądze

„Słuchaj, Panie, nasze wezwanie, niech każdy świeci słońce! Splendor wspaniały połysk do każdego z nas! serce bije Kohla w zgodzie z błyszczącego wszechświata rozdziela bogactwa płyną do każdego kurnika! Dusza osiągnie skrzydło anioła, dobrobyt otworzył ramiona. Wszechświat jest pełen prezentów, po prostu trzeba je podjąć. Ban nie ma – swoje! Jesteś w bogatej duchowego braterstwa! Fortuna usunie z naszych barkach Załaduj grzeszny! Więc wdrożyć naszą świadomość dla wszystkich manna z nieba. Nie górę lub w dół, jest wiedza, a równość dostępu cuda!”. Prawdą jest, piękne, pozytywne teksty. Autor twierdzi, że pomaga dla każdego! Ta potężna modlitwa dla pieniędzy. Tak, i to nie jest konieczne, aby przeczytać w ciszy świątyni. Można śpiewać jak gej piosenki, podczas czyszczenia zrobić. Lub w transporcie Pamiętam zdecydowanie nie tylko recytować głośno, ludzie nie zrozumieją.

Że nigdy nie pomoże

Ludzie, którzy pilnie potrzebują pieniędzy, często mają depresję. Są jak małe dzieci wymagają histeryczną spadek, biadolić, i tak dalej. To nie jest krytyka. Wszystko od czasu do czasu wchodzi w czasie kłopotów. Business as usual. Tylko ten stan trzeba zrealizować. A potem się go pozbyć lub do zatrzymania w skrajnych przypadkach. Zrozumieć negatywnych emocji poprzez modlitwę bezpośrednio rzucając Boga. Jak powinien on zabrać swoje obawy pragnień? Najprawdopodobniej nie jest to możliwe. Logika Wszechmocnego jest inna. Jest dobrze wszystko, co sprawia, że człowiek szczęśliwy. Cóż, wierzący prosi go, aby dać pieniądze i poczucie beznadziejności. Jak o tej odpowiedzi? Daj pusty kupon? Dawać i brać na raz? Aby zrozumieć, jak chcesz. Dlatego modlitwa musi być bardzo sprawiedliwy emocjonalnie.

Jak znaleźć właściwe słowa, aby zdobyć pieniądze

Podsumujmy cel, aby nauczyć się „prawidłowo”, aby tekst odnosi się do Wszechmocnego. Jeśli dobrą ofertę, a następnie modlitwa powinna być o swoich problemach. Ponadto konieczne jest, aby włączyć obietnicę osiągnięcia szczęścia jest nie tylko osobiste, ale także dla innych. Jednak ten monolog zaleca się budować w sposób pozytywny. Niech modlitwa być zatwierdzone, ale nie dyktatorski. Jest mało prawdopodobne, że postanowienie Pana będzie działać. Tekst musi być wiara w sprawiedliwość, dobroć i bezgraniczna hojność Boga. Na przykład: „Panie mój! Będę prowadzić swoją drogę, na której poznałem wymaganą ilość pieniędzy. wydaje ona mnie od bieżących problemów, które spowodują radość dla mnie i mojej rodziny! Amen. "