736 Shares 6526 views

Petersburg: gdzie iść w weekend? Gdzie pójść z dzieckiem w Petersburgu?

Piotrogród może być w dobrej zazdrości, ponieważ żyją w jednym z najpiękniejszych, ciekawych i atrakcyjnych miast dla turystów. Istnieje mnóstwo różnych rozrywek, że kwestia , gdzie iść w Petersburgu, brzmi trochę naiwny, nawet dla tych, którzy mieszkają w niewiarygodnej odległości i mógł tylko płakać niekontrolowany przez doroguschy ofert biur podróży.

nic skomplikowanego

Oczywiście, szczęśliwcy-Petersburgers oczy już „zamylilsya” wspaniałość nawet, jeśli to Cię otacza na co dzień, to może wydawać się rutynowe. Cóż, jeśli chcesz poznać Pochodzący z Petersburga, gdzie iść w weekend – bolesny wybór, oczywiście, ale nie tak dużo. W końcu, ulubione miasto nie ucieknie: w najbliższą sobotę, można „naprawić”, nawet jeśli ta nie powiodła się.

Oczywiście, wiele zależy od woli sfer niebieskich – pogoda w tworzeniu Pietrowa nie pisał i nie jęcz chyba leniwa. Ale to wszystko żałosne wymówki: są miejsca, gdzie można udać się do Petersburga, nawet w złych warunkach pogodowych.

Pałace i dwory

W mieście samych cesarskich pałaców – kilkanaście, szesnastu – książąt, a nawet różne dwory, należał kiedyś do szlachetnych panów i innych osobistości w historii Rosji, niezliczone. Nie każdy mieszkaniec metropolii może się pochwalić, że widział je wszystkie – więc dlaczego nie wypełnić lukę i nie iść podbić niezbadane miejsca.

Świetnym rozwiązaniem dla tych, którzy starają się zdecydować, gdzie iść w weekend w Petersburgu – Yusupov Palace. Kiedyś należał do Szuwałow, później Katarzyny II (kupiła, a potem dał bliskiego przyjaciela, siostrzenica księcia Potiomkina). W latach 30-tych 18 wieku dwór stał się własnością rodziny szlacheckiej Yusupov – i są one wymagane do obecnej generacji luksusowego wystroju wnętrz, które sprawiają słabe serce i wędrować po salach niesamowity, z otwartymi ustami.

Brytania luksusowy

W pałacu znajduje się na Moika, 94. Niech podróżny nie zawieść surowe, nie obiecuję niczego elewacji: żółto-pomarańczowe ściany, białe kolumny, wśród których nieprzekonująco skromne drzwi. Raz nowo turyści wejść i dostać okazję zobaczyć jego masywny wielkie schody, będzie nieuchronnie spadać pod urokiem tej wspaniałej posiadłości, która jest tak bogata w Petersburgu, gdzie iść w następny weekend, to będzie łatwiej już rozwiązać. Najważniejsze – aby rozpocząć.

Zaprawiony podróżnych polecam przewodnik audio. Tak, jest to drogie wycieczki grupowe (prawie dwukrotnie), ale nie trzeba uruchamiać po pomijanie przewodnika, i mogą być przekazane do każdego pokoju tak długo, jak chcesz.

arystokratyczny szyk

Każdy pokój (nazywają to apartament prostu nie włącza język) ma swoją własną historię i specjalną dekorację. Jest to częściowo wytłumaczyć faktem, że w XIX wieku pałac został przebudowany w sposób ciągły, różne architekci przedstawili swoje zmian w układzie i we wnętrzu rezydencji.

Co ciekawe nie ma absolutnie wszystko: zagadki akustyczne sala bilardowa, absolutnie uroczy scena teatr księcia, który pamięta Liszt Esenina, Viardot i. W tym domu, z inicjatywy kilku szlachciców, starając się w ten sposób uratować Rosję, zginął Grigorij Rasputin. Impreza poświęcona całą wystawę figur woskowych aktorów.

Pałac nie jest muzeum – rząd radziecki do królewskiej hojności „wypisz” Komisariatu swoich Ludowej Edukacji, więc pozostaje do dnia dzisiejszego. Jest to prawdopodobnie najbardziej luksusowy dom nauczyciela na terytorium byłego Związku Radzieckiego.

Tutaj odbywają oficjalnych imprez, takich jak kongresy i konferencje. Pałac posiada własną stronę internetową, tak aby znaleźć informacje takie jak harmonogramy pracy lub ciekawych wystaw i spektakli teatralnych (- działania) nie jest trudne.

A to tylko jeden z pałaców w mieście! A ich więcej niż trzy tuziny – to Petersburg! Gdzie się udać – zamkniętą problem na najbliższe sześć miesięcy.

Brak muzeów!

Oczywiście, oddzielna linia może być przypisany do Ermitażu, bo wszystko na świecie wie, że można iść tu prawie codziennie – i nadal być interesujące. Oczywiście ci, którzy podczas swoich lat szkolnych zmęczony muzeum, będą musiały szukać innych rozrywek, ale jak jest to problem?

Ludzie obciążeni potomstwa, a oni nie mogą się zdecydować , gdzie iść w weekend w Petersburgu, aby znaleźć odpowiedź na to pytanie jest prosta: oczywiście, na Divo-Ostrov! Uzyskaj niezwykle łatwe – wejście do parku znajduje się tuż przy wyjściu z dworca „Oświecenie” Prospect metra.

Goście mówią, że ten park rozrywki – godnym „nasza odpowiedź na Chamberlain”. Mastermind budowy, oczywiście, był Disneyland – nie jest ukryte. Jest nawet kubek z puli herbaty strome jak w słynnym centrum rozrywki wszechczasów.

Zaskakująco!

Dokonywanie Park – przede wszystkim pochwała, schował aparat nie chce Gwarantujemy: na trawnikach zdobią Hut na nogi kurczaka, a wraz z nimi – gigantyczne grzyby. Wśród drzew – rozpraszania Bright „Treats” dynie.

Śmieszne strażacy, księżniczka żaba, Kowboje, Indianie, trójgłowy smok (nawet świeżo wyklute z jaja). W ogóle, tylko jeden nie jest chronione na wyspie Miracle-Petersburgu, gdzie się udać w każdej następnej chwili, decydują się na dzieci, które są w kompletnym szoku kulturowego. Stracić ulubionego umysł dziecka, który rushes obok siebie z zachwytem od atrakcji do atrakcji, jest zabronione.

Dla najbardziej śmiałe i najbardziej ciekawy

Zapewnia najbardziej zaawansowanych „łaskotać nerwy” – i karuzelę łańcuchową na wysokości lotu ptaka, a klasyczny rollercoaster. A jednak – wiele gramofonów, kabel „proca” roller coaster, samochodziki – krótko mówiąc, wybór jest ogromny. Najmniejszy również znajdą coś wspólnego: oni przygotowali takie przestrzenie, w których niebezpieczeństwa na drodze zamówione.

Są bardziej gdzie pójść z dzieckiem w Petersburgu: „Kindburg” na terytorium SEC „Grand Canyon” – dorośli tu żadnego postępu, tak, że dziecko powinno być wystarczająco niezależna, ale „przejście” w swoich animatorów broni mogą łatwo przejść chodzić – nawet po sześciu godzinach ciągłej jazdy twój skarb będzie zdesperowany, by oprzeć i odmówić powrotu do domu.

Tutaj można „test” różnych zawodów, dowiedzieć się ciekawych rzeczy majsterkowania, rysować, tańczyć, brać udział w konkursach i ogólnie dobrze się bawić w chwale.

Kolejną opcją, gdzie można udać się do Petersburga – Oceanarium. Tak, „to nie jest Barcelona”, jak mówią, że już odwiedził (zastanawiam się, czy oni byli w Katalonii?), Ale również imponujące. Spacer po przezroczystego tunelu otoczony kolorowymi mieszkańcami głębin – przyjemność nie jest ostatnim.

majowy

Szczególnie gościnni i ładne miasto w ostatnim miesiącu wiosny, więc opcje gdzie iść w Petersburgu w maju – ogromny zestaw. Ten magiczny czas białych nocy, co jest pokazane na rozwód i podziwiać mosty (nawiasem mówiąc, to lepiej zrobić to z sushi) i spacer po parku i Petersburgu.

Na początku maja – dużo weekend, a nawet wtedy wszyscy byli szczęśliwi, aby spróbować: koncerty, festiwale, marsze i tak dalej. niezliczone. Tak więc w procesie wyboru, gdzie iść w Petersburgu maja, można nawet znaleźć nieoczekiwane możliwości jeśli tradycyjna procesja na Newskiego nie spełnia potrzeb rozrywkowych.

Dniu obchodów zwycięstwa nie kończy, ponieważ ostatnią niedzielę wiosny – Dzień Miasta. To zdarzenie jest również planowane liczne działania, więc gdzie się udać w Petersburgu w maju, został rozwiązany dość prosto.

hala Pomoc

Zupełnie zdezorientowanych obywateli, którzy nie są w stanie zdecydować się na własną rękę, może odwołać się do zbiorowej inteligencji. W tym przypadku, nie zawiedzie. Rzadko miasto może pochwalić się tak wielu wiernych fanów jak Petersburgu. Gdzie się udać – powiedzieć, show, doradzić najlepsze trasy. Nawet nashepchut, co może być zbawiony. Odwiedzając jeden (a najlepiej kilku) dedykowany Piotrowi zasobów – i istnieje ogromna ilość – można być wypełnione tak wiele pomysłów, które potem nie zdawałem sobie sprawy, przez dwa lata.

Więc wystarczy zapytać: „Gdzie na wakacje w Petersburgu?” – w ciągu kilku minut do Państwa dyspozycji są odpowiednie wykazy różnych przyjemności, ich krótki opis oraz opinie dotychczasowych użytkowników, jeżeli zdarzenie stało się tradycją.

Takie jak na przykład paradzie Navy pod koniec lipca. Newa należą okręty bojowe są zacumowane na koi – a niektóre z nich można zwiedzać za darmo. Zespół uprzejmie informuje „ziemię”, gdzie wszystko jest, jak właściwie nazywa – i nie ma rozrywki dla chłopców lepszych niż chodzić na pokładzie i zajrzeć do kabiny kapitana.

Szczerze mówiąc, w procesie wyboru, gdzie iść w Petersburgu, najważniejsze – nie rozpaczaj liczby wniosków, bo to nie tylko duże i ogromne. Same teatrów w mieście – ponad sto. Muzea – ponad dwieście! Zgodnie z licznymi zabytkami tańca, słuchać muzyki, czytać poezję. W Twierdzy Pietropawłowskiej zmianę warty i strzelać pistolet. A jeśli nie są ograniczone do tego, co jest w mieście …