477 Shares 2819 views

Wszystko, co musisz wiedzieć o 1C

1C został wprowadzony około 20 lat temu. Podczas swojego istnienia firma urosła do 1 dość duże. Nazwa programistów została stworzona dla wygody wyszukiwania i dostać się na pierwszej stronie istniejących katalogów. Podejście to zostało rozplanowane na początku Biorąc pod uwagę fakt, że w większości przypadków te cyfry były skierowane alfabetu. Od pewnego momentu firma zaczęła się pojawiać dużo wersjami pirackimi, z którego istnieje ciągła walka w zasadzie. I produkty komputerowe właściciele muszą liczyć się z tym, że firmy i organizacje służył tylko przez licencjonowanych wersji oprogramowania. 1s wśród wszystkich różnorodnych produktów są kilka z najczęstszych poszczególnych programów.

Z powodzeniem udział w wyborze i realizacji programu „Soft-Unity.” Kupione licencjonowanych specyficzne konfiguracje programu z płyty instalacyjnej dołączonej do niego z „1C”. Niektóre ochrona dla tego dysku nie jest dostępna, ponieważ bez znaczenia. programy polityki wdrożeniowe licencyjne oparte, na podstawie obecności klucze bezpieczeństwa. W tym przypadku istnieją dwa sposoby zapisywania danych – serwer i plików oraz kilka typów kluczy. klucz zwykły, który pozwala pracować na komputerze w formie pliku 1c. Najczęściej ten klucz jest po prostu znakomity.

Jak jest rozwój nowych konfiguracjach

Jeden z najstarszych i najbardziej znanych produktów tej firmy jest „1C”. Stopniowo pojawiają się nowe i nowe wersje oprogramowania. W szczególności obejmują one różne wersje (8,0, 8,1, 8,2, 7.7- jest ważne i wykorzystane przez 1C programu).

Taki stan rzeczy wynika z faktu, że program ten jest w rzeczywistości stale przekształcającej platformy, języka programowania i bazy danych, na których jest to możliwe, aby rozwijać nowe konfiguracje. I podobny do indywidualnych konfiguracji mogą obejmować na przykład: „gospodarki magazynowej 1c” 1C „lub” Program jest bardzo specyficzny produkt i utrzymując silny nacisk na określonym obszarze każdego konkretnego kierunku. Ponadto, twórcy udało się wdrożyć platformę z możliwością dodawania aplikacji. Każdy zakończeniu programu użytkownik wprowadzi dane do przetwarzania i odbiera gotowe raporty, prawie prowadząc dokumentów. Z różnych zmian w ramach prawnych, prowadzących do transformacji 1s możliwe przeprogramowanie mechanizmów przetwarzania danych programu. Logiczne jest, aby zrozumieć, że każda działalność gospodarcza, jak również jego oddziały ma swoje własne cechy, więc istnienie możliwości przewidzianej do modyfikacji każdej konfiguracji do swoich potrzeb.