596 Shares 6150 views

Najprostsze cupcakes. Cupcakes w multivarka: proste przepisy

Najprostsze babeczki zawsze przyjść z pomocą, gdy nagle zstąpił do odwiedzenia, a rolka lodówka kulowym. Należy zauważyć, że obecnie istnieje wiele różnych opcji, w jaki sposób można zrobić szybkie i pyszne domowe ciasta. Z reguły najprostsze ciasta nie wymagają dużo składników. Dla nich, należy zakupić tylko proste produkty, które są sprzedawane w każdym sklepie.

Ciasto „To proste”: krok po kroku receptury

Ten przepis jest znany wielu. Po tym wszystkim, nadal bardzo zadowoleni z naszych matek i babć. Zazwyczaj takie traktować piecze w piecu za pomocą małych form pomocy. Ale żeby zrobić wiele małych babeczek, trzeba dużo czasu. W związku z tym, zaleca się zrobić wielki deser, który można następnie pokroić na kawałki.

Więc jakie są składniki potrzebne do wypieku ciasta siebie: „To proste”? Przepis ten deser nazywa się z następujących elementów:

 • jogurt duży gruby gruby – pełne szkła;
 • średnich cukru – pełny szkła;
 • dobrej jakości margaryny (można masło) – 100 g lub 200 g paczki;
 • Jaja kurze średnie; – 3 szt.
 • Sól średnich – średnia zaciśnięcia;
 • Cukier waniliowy – łyżeczka (użyć opcjonalnie);
 • Soda jadalnia + ocet jabłkowy (gaszącą) – dla łyżeczki ;
 • wysokiej jakości mąki pszennej – 3-4 filiżanki;
 • wypełniacze, takie jak rodzynki lub suszonych moreli – stosowane w gestii;
 • dezodoryzacji olej – służy do smarowania formy.

Ugniatanie ciasta lepki

Zrobić prosty tort ze zdjęciem, które można przeczytać w tym artykule, trzeba będzie usunąć wstępną margarynę z zamrażarki. Po topi się, to konieczne do mielenia na drobny okruchy o wysokiej jakości mąki pszennej, a następnie dodawać je do cukru i wanilii soli nie jest duża.

Przygotowanie pierwszej części podstawy (sypki), przejść do drugiego. Wymaga to jaja bić wsi miksera, dodać do nich wysoka zawartość tłuszczu średnich cukier i gęsty jogurt. Wymieszać składniki, trzeba poczekać, aż słodki płynący składnik rozpuszcza. Następnie wlać do masy cieczy do składników w postaci cząstek. Dodanie do niej łyżkę uwodnionego sody, mieszanina produktów łyżką jest niezbędna do uzyskania jednorodnego ciasta. W tym kontekście nie powinna być zbyt gruba. W przeciwnym razie najłatwiej dostać nieświeże ciastko i bez smaku.

wypełniacze przetwarzania (suszone owoce)

Aby po prostu smacznego babeczki i słodkie, powinny one być pewny dodawać wypełniacze. W tym celu zdecydowaliśmy się użyć rodzynki i suszone morele. Muszą rozwiązać, czyste elementami gnilnych, a następnie płucze się w gorącej wodzie pod durszlak. Po że potrzebne są suszone owoce, wypełnienie z wrzącą wodą i pozostawić w misce przez 30-40 minut. Tym razem wystarczy produkować vzbuhli i stracił cały przylegający brud. Na koniec rodzynek oraz suszonych moreli należy ponownie płukane. Gdy wymagana zawsze ten ostatni składnik drobno ścięcie.

Po suszone owoce, które są przetwarzane, powinny odebrać płyn, osuszono na ręcznikach papierowych, a następnie wlać do podstawy i mieszać dużej łyżki.

Proces artykułów tworzących

Piec najprostszy ciastko, zastosowanie tłoczone aluminium, lub materiału silikonowego formy. To niekoniecznie wymaga smaru bezwonny olej. Jeśli nie, produkt całkowicie przylega do powierzchni naczynia i wyjąć ją w pełnej postaci będzie problematyczne.

Tak więc, po formy smarowego powinien być wylewany wszystkie wcześniej Wyrobione ciasto. Następnie można bezpiecznie przystąpić do jego wypieku.

Obróbka cieplna w piecu

Najprostsze babeczki są pieczone w piecu nie jest bardzo długa. Umieszczanie kształtu w rozgrzanym urządzenia do gotowania, urządzenie powinno być wytwarzane w temperaturze 210 stopni przez 50-65 minut. Pod koniec wspomnianego ciastko czasu jest konieczne, aby trzymać wykałaczką. Jeśli drewniany obiekt przykleiła się do niczego, dlatego ciasto jest całkowicie propeklos.

Prawidłowo obsługujących domowe ciasta na stole

Jak widać, ten produkt wypiekany jest bardzo prosta. Ciastko rodzynki, gotowany w piecu, należy go usunąć z formy, obracając go, a następnie ułożyć na na ciasto i trochę chłodu. Przed podaniem herbaty domowe desery powinny posypać cukrem pudrem lub polać sobie przygotowaną czekoladę lukier.

Dokonywanie prostych cupcakes w puszkach

Jeśli chcesz, aby wiele małych babeczek, do wytwarzania muszą zaopatrzyć się w specjalnych formach. może to być dowolny metal lub silikonu.

Tak więc, aby ten przysmak w domu, musimy:

 • mąki o wysokiej jakości, pszenica – około 2 kubki;
 • średnich cukru – 2/3 filiżanki;
 • naturalnego oleju masła – ½ opakowania lub 90 g;
 • pełnotłuste majonez – 4 dużej łyżki;
 • niskotłuszczowy ser kwaśny – 80 g;
 • Jajka wiejskie – średnio około 6 szt.;
 • Cukier puder – duża łyżka (do opylania);
 • Soda jadalnia + ocet jabłkowy – na łyżeczki;
 • dezodoryzacji olej – służy do smarowania formy.

podstawy gotowania

Ugniata ciasto jest dość prosta. Ciasto z Okazuje bardzo miękki, delikatny i pyszny. Aby to zobaczyć, proponujemy zrobić to sam.

Tak więc, do mieszania podstawy musisz bić mieszkańcy jaj piany, a następnie wlać do nich grzywny cukier kryształ i dobrze wymieszać. Po krótkim słodki produkt rozpuszcza się w masie należy dodać do miękkiej naturalnego masła wysokokaloryczne majonezu i kwaśnego twarogu. Wymieszać składniki, trzeba uzyskać ciekłą bazę. Aby zagęścić go, wymagane jest dodanie wysokiej klasy mąki pszennej. Pod koniec ciasta powinien być wprowadzony i gaszone łyżka sody oczyszczonej.

Przy wyjściu trzeba uzyskać nie są zbyt grube, ale nie ciekła podstawa.

Proces artykułów tworzących

Proste cupcakes w puszkach powstają bardzo łatwo. Aby rozpocząć z wszystkich zakamarków naczynia powinny być dokładnie nasmarowane bezwonny olej za pomocą pędzla gotowania. Następnie formy muszą być wypełnione 2/3 podstawy. Należy pamiętać, że podczas obróbki termicznej produktu, należy zwiększyć objętość.

Piecz w piekarniku przez babeczek

Po tym jak wszystkie formularze są wypełnione podstawie lepkiego i pachnące, należy je natychmiast umieścić w ogrzewanej szafce. Szybkie i proste małych rozmiarów ciasta pieczono przez 25-30 minut w temperaturze 205 ° C. Jednak oni są bujne, różowo i smaczne.

Po tym czasie, forma musi być usunięty z pieca i gwałtownego ruchu przewrócenie się na płycie tnącej. Jeśli babeczki nie opuszczają naczynia, mogą być wspomagane przez wścibskich widelec.

Prawidłowo serwująca pyszne domowe ciasta na herbatę

Gdy babeczki są gotowe, muszą umieścić w dużej misce i czekać aż będą całkowicie cool. Dalsze produkty wymagane posypać cukier puder i natychmiast przedstawiają gospodarstwie domowym gorącej herbaty.

Gotowanie pyszne domowe desery w multivarka

Proste Cupcake w multivarka pieczonych tak szybko i łatwo jak w piecu. Co więcej, nie ma potrzeby, aby postępować zgodnie z szafki kuchennej aby upewnić się, że produkt nie jest spalony. Po tym wszystkim, jest wytwarzany za pomocą specjalnego systemu, który ma być wprowadzone bezpośrednio po teście napełniania kubka.

Więc jakie pokarmy są potrzebne, aby upiec pyszne babeczki w multivarka? proste przepisy wymagają korzystania z następujących elementów:

 • mąki o wysokiej jakości, pszenica – około 2.5 filiżanek;
 • średnich cukru – pełny szkła;
 • naturalnego masła lub margaryny dobry – około pół opakowania lub 90 g;
 • Ciemne rodzynki – 1/3 szklanki;
 • małe cytrynowy – 1/2 szt;.
 • jogurt, tj zsiadłego mleka – pełne szkła;
 • Jaja średnio wiejskie – 2 szt;.
 • Pokój sody (nie wymaga wstępnego ugaszony) – ½ mała łyżka;
 • dezodoryzacji olej – służy do smarowania formy.

Uczynienie fundament

Przed piec babeczki w multivarka (recepty po prostu zapewnia stosowanie najtańszych składników) należy starannie zagnieść aromatyczny podłoża. Wymaga to wlać zsiadłego mleka do pojemnika metalowego i trochę do ogrzania się na małym ogniu. Zdejmowanie napój z płyty, konieczne jest, aby dodać łyżkę sody oczyszczonej i ostrożnie gasić silnie mieszając dużą łyżką. Po tym, te same dania trzeba złamać jajka, dodać cukier średnich, wlać stopione i lekko chłodzi oleju i dodać skórkę z połowy cytryny i wycisnąć cały swój sok.

Wymieszać produkt, należy uzyskać sporo płynu. Aby ją lekko zgęstnieje, wlać do zbiornika musi być jasny wysokiej jakości mąki. W rezultacie, należy uzyskać lepką konsystencję ciasta na naleśniki.

Jeśli chcesz zrobić prosty tort do multivarka, które zostaną rozróżnione przez specjalny smak i aromat, a następnie do bazy, to z pewnością dodać ciemnym rodzynek. Jest to konieczne, aby wlać wrzącej wodzie przez 30 minut, a następnie dokładnie przemyć i wstrząsać, aby usunąć nadmiar wilgoci. Na zakończenie suszonych owoców trzeba wlać do ciasta i dokładnie wymieszać.

Piec w multivarka

Przed umieszczeniem Wyrobione ciasto w multivarku, należy dokładnie nasmarowane miska bezwonny olej. Ponadto, zbiornik musi być umieszczony całą bazę, zamknij go szczelnie i umieścić program pieczenia. Czas gotowania tej pozycji jest około jednej godziny. Jeżeli w tym czasie nie są całkowicie Cupcake piec, timer powinien być ustawiony na 15 minut.

Prezentuje na stole pyszne domowe fruitcake

Po multivarka kompletnego programu pieczenia, babeczki z rodzynkami powinny być przechowywane godz kwartał do ogrzewania. Następnie gotowy produkt musi zostać wprowadzone do ciasta. Można to zrobić za pomocą łopatki z tworzywa sztucznego lub przechylanie urządzenia ostry miski powyżej płaskiego naczynia.

Gołąb lekkiego ochłodzenia słodkiego wyrobu piekarniczego, należy przystąpić do jej cięcia. Pod koniec trójkątnych kawałków pyszne domowe ciasto chcesz rozpowszechniać na spodek i obecne do przyjaciół lub członków rodziny ze świeżo czarnych herbat. Jeśli jest to pożądane, w takim delikatności może być złożony i gorąca czekolada (kakao). Bon appetit!