238 Shares 9769 views

„Lada Largus Krzyż”: przegląd, specyfikacje, opisy

Gdy projekt nie jest ważne, a klirens nieodłącznym SUV, jak wnętrze dla siedmiu pasażerów, ogromny bagażnik można kupić w przystępnej cenie, to jest to marzenie wszystkich rosyjskich mieszkańców.

Wszakże, jak to się dzieje – życie zatrzymuje się w zimie. W tym czasie, typowy rosyjski mieszkaniec małego miasteczka robi gazety czytania, oglądania telewizji, może rosnąć sadzonek. Ale ten człowiek zimą nie trafi do kraju. A przyczyny tego są tylko dwa. Lub domek letniskowy nieizolowanych lub pokrytych śniegiem drogach. AvtoVAZ wprowadziła niedawno zupełnie nowe społeczeństwo motoryzacyjny „Largus”. A teraz rosyjskie chałupników nie może bać złych drogach.

Pierwsze sprzedaż rozpoczęła się w lutym 2015 r. W tym modelu, programiści są w pełni brane pod uwagę wszystkie wymagania i życzenia kierowców w naszym kraju. Samochód stał się interesujący nie tylko dla mieszkańców latem, ale również tych, którzy lubią podróżować samochodem. Posiadanie garażu samochód, możesz zapomnieć o problemach i sposobach ich nieobecności.

Wśród konkurentów w samochodzie „VAZ-Largus” w wartości demokratyczne tylko „Kalina krzyżowej” i kilka chińskich modeli. Ale faktem jest, że Chińczycy nie świecą swoją reputację. Warto więc szansą na tej zwrotnicy.

kurs marketingu

Być może popularność tego urządzenia w ogólnym znaczeniu dla pojazdów posiadających cechy SUV. Dane statystyczne dotyczące sprzedaży pokazują, że ludzie są bardziej skłonni do zakupu dokładnie te modele, które są w segmencie crossoverów i ciężarowych o dużym krzyżem.

Tendencja ta jest wykrywana i marketingowe eksperci Wołgi Automobile Plant. "Krossoverizirovat" dokładnie "VAZ-Largus" nie wiem po prostu. Przez czas model miał zaprezentować publiczności „Largus” był najpopularniejszym wśród całej gamy produktów. Wśród wszystkich sprzedawane również w naszym kraju, jest wszechstronny „Largus” był liderem. Było to spowodowane popularnością uniwersalnego wojska specjalistycznych publikacjach motoryzacyjnych i forów w internecie, gdzie więcej niż jeden raz dyskutowane zalety Logana w nowym przebraniu.

Nowy „Largus” był naprawdę jeden z najbardziej udanych przedstawicieli wszystkich nowoczesnych składzie. kombi samochód dozwolony, aby zapewnić dobrą wydajność. Pod godłem producenta krajowego ukrywa niezawodne i już dobrze sprawdzoną konstrukcję francuskim. Przewodnik AvtoVAZ więc natychmiast zabił dwie pieczenie na jednym ogniu. Na krajowym rynku samochodowego poszedł wagon, w którym niezawodność może być żadnych wątpliwości. Na samochodzie „Lada Largus Krzyż” cena to 600 000 rubli. Jest on dostępny dla wielu ludzi w naszym kraju. W wyniku wielkiego sukcesu zwykłej „Largus” postanowił dać elementy i funkcje samochodu SUV oraz zwiększyć zainteresowanie i popyt.

wygląd

Recenzje samochodów zawsze zwracać uwagę na wygląd i design. Tylko pobieżny rzut oka wystarczy, aby zauważyć coś brutalny zewnątrz. Nawet nazwa wydaje się być zwolniony z podręczników zoologicznych. Charakterystycznymi cechami są obecnie przejawia się w wyglądzie. Ale wszystko po kolei.

Jeśli zapominamy, hałaśliwy i piękną prezentację nowego produktu i wszelkie dobro, które zostało powiedziane w kierunku przewodnictwem zwrotnicy firmy, małe badanie ( „Largus Krzyż”) jest rozczarowana zamiast potwierdził radość i zachwyt konstruktorów.

Producenci obiecali dużo. Powinniśmy zostały zasadniczo zakończone kombi. Ale w końcu, wszystkie wykonane usprawnień, które miały dodać Wydajność urządzenia SUV – podszewkę wykonana z czarnego tworzywa sztucznego, które są umieszczone na przednich i tylnych zderzaków. Także parapety i nadkola pomalowane w kolorze czarnym i drzwi ramy i słupka B wklejane również czarną folię. Jedynym modernizacja – zwiększa prześwit. Na wagonie krzyżowaniem, to jest 170 mm. również przeprojektowane zawieszenie i wrócił do off-road i asfaltu.

Uzupełniają wygląd felgi o średnicy 16 „i większych rozmiarów opon. W rzeczywistości, AvtoVAZ zestaw plastikowych elementów zwanych „agresywny design”. Teraz kierowcy i właściciele będą musieli jakoś z tym żyć.

Szkoda tylko, nie wiadomo, co przejawia się agresja, tworzone przy użyciu czarnego nielakierowanej plastiku. Przedstawiciele firmy nie były w stanie wyjaśnić, tym bardziej szczególny, który oferuje wyjątkową plastik nie jest, jako zestaw ciała.

W ogóle, zwrotnica jest francusko-rumuński hit Logan MCV z 2006 roku, ale z nowymi zderzakami i innej kratki. Z wyglądu nie jest gram przynajmniej niektóre agresja. Wręcz przeciwnie, pojawienie się całkowicie utylitarny.

Nieco kanciaste i nieporęczne tylne pionowe słupy i pokrywa bagażnika daje rodzaj samochodu z autobusem handlowej. Proste optyka, gładki i płaski dach, prymitywne klamki i lusterka – To co uzupełnia przegląd wygląd nie jest najbardziej stylowe i eleganckie samochody. Ale pewna szorstkość nadal przydatna dla nowego SUV.

wnętrze

Ledwie uderzanie salon, raz widać, że nic nie zmieniło globalny we wnętrzu. Siedzenie kierowcy wciąż wygodne i stanie utrzymać kierowców o dowolnej wielkości i budowy. Niektóre siedzenia konfiguracje mogą mieć regulowaną zaścianka lędźwiowego oraz kolumnę kierownicy z ustawieniami w płaszczyźnie pionowej. Aby ustawić pozycję siedzenia, można skorzystać z prostej regulacji. wysoka pozycja siedzenia poprawiło widoczność. Więc, kiedy siedzieć na przednim siedzeniu, przegląd jest prawie idealny. Spojrzeć na sytuację na drodze nie zakłócają nawet bardzo dużych filarach.

Panel przedni, jak zresztą i elektronicznego, pozostaje taka sama. Wśród cech można wybrać róg. Jest on zainstalowany w języku francuskim, ale na rosyjskim jest trochę nietypowe. Przycisk jest teraz w końcu prawego przełącznika w kolumnie kierownicy.

funkcje wykańczania

Jeśli chodzi o funkcje, które są dostępne tylko w nowym salonie zwrotnicę, to skórzane wstawki z pomarańczowej skóry. Te projektanci elementy sporządził oparcia foteli przednich. wprowadzające może być również w obszarze barków. Dekoracyjne szwy i komórki tego samego koloru pomarańczowego jest ozdobiona wszystkich siedzeniach. Ponadto, jak jasny gotowego konsoli środkowej koła i drzwi wewnętrznych. Co ty sobie myślisz projektantów, zrozumieć wystarczająco trudne. Ale nadal udało się ożywić trochę wnętrze pojazdu „Largus Krzyża”. Oceń ten z kierowców ogólnie pozytywne. Chociaż ta maszyna nie staną się wymagalne wykończenia.

przestrzeń

To jest coś, co, podczas gdy wolna przestrzeń w kabinie wersji 7-miejscowej bardzo dużo.
Ogólnie rzecz biorąc, jest to duża ilość mocy i – jedną z zalet, które zapewniają wysoki popyt ten wagon z funkcjonalnością SUV. Miejsca brakuje w obfitości we wszystkich dziedzinach.

Na drugim rzędzie siedzeń z wielkiego komfortu pomieści trzech pasażerów. W tym przypadku, lądowanie nie jest po prostu wygodne. Pasażerowie nie będą kolidować ze sobą. W przypadku zainstalowania fotelika w trzecim rzędzie, a potem dodał jeszcze dwa miejsca, które są swobodnie podejmować nawet wysokich pasażerów. Ale te miejsca znajdują się powyżej osi. Dlatego siedzi poczują drogi „na siebie”.

tułów

Podobnie jak w wersji standardowej, „Largus krzyż 7-osobowa może być łatwo przekształcony z wygodnego samochodu dla pasażerów o pojemności bagażnika 200 litrów w małej ciężarówce do celów komercyjnych. Rezultatem będzie tylko dwa fotele z przodu i 2500 m sześciennych. / M do przewozu towarów.
Proces prosta i szybka transformacja. Wygodnie, z tyłu mają różne zamknięcia drzwi. To znacznie ułatwia proces załadunku i rozładunku.

Ergonomia i sprzęt

„Largus krzyż” oparty jest na maksymalnej konfiguracji zwykłego „Largus”. I ta wersja jest bardzo bogaty. W przystępnej cenie przyszły właściciel dostanie klimatyzację, dwie poduszki, kierownica w skóry, fotele przednie z funkcją ogrzewania. Lusterka mają funkcję regulacji elektrycznej. Ponadto, urządzenie jest wyposażone w dobry brzmiącym dźwiękiem. Na dachu ma relingi dachowe. Istnieje ABS i aluminiowe felgi. To jest prawie idealny. Tutaj wszystko, czego potrzebujesz, ale nie ma nic zbędne.

Jeśli mówimy o ergonomii, wszystko jest dwuznaczne. Jeśli zapytać właścicieli niewielkimi wadami „Largus Krzyż” samochód, przegląd będzie na krótkim poduszki fotela kierowcy, oparcie nieoptymalnej profil, słabe podparcie boczne, lądowanie cargo. Również właściciele piszą, że dużo miejsca na drugim i trzecim rzędzie nie są obecne. Poza tym wszystkim, wielu nie podoba się nową lokalizację przycisków klaksonu, kontroli, okien, które obecnie znajdują się na konsoli centralnej.

Ale to są drobiazgi. Jeśli poprosisz o meritum Largus krzyż „samochodu dla ich właścicieli, przegląd będzie inna. Tak, że samochód przyciąga wygodna kierownica, dobrze funkcjonujący transmisję, doskonale instrumenty czytelne, dużą powierzchnię ładunkową z siedzeń składany. Również miłe wiele małą wysokość ładunku oraz tylną bramę. Nawiasem mówiąc, oni otwierają się aż o 180 stopni.

„Largus Krzyż”: specyfikacje techniczne

Do tego samochodu zidentyfikowano tylko jedną jednostkę. Projektanci zdecydowali się na silnik benzynowy 4-cylindrowy o pojemności 1,6 litra. Silnik 16 jest wyposażony w zawór i czasu wtrysku paliwa. Maksymalnie możliwe wydajności, która jest zdolna do agregatu wynosi 105 litrów. a., ale nie jest konieczne, aby silnik rozkręcić do około 3,750. / min.

W parze z avtovazovtsy napędowego zainstalowane praktycznie niekwestionowanego pięciobiegową manualną skrzynią biegów. „Ensemble” silnika i pozwala na pojazd, aby uzyskać prędkość transmisji do 165 km / h. Zatem do 100 km maszynie może być rozproszony przez 13 sekund.

Zużycie paliwa w środowisku miejskim będzie około 12 litrów / 100 km. Na torze silnik zużywa około 7,5 litra. Ale z tym wszystkim powinien brać pod uwagę wartość samochodu „Łada Largus Krzyża”. Ceny zaczynają się od 518,000 rubli.

W ruchu

Silnik pozostaje taka sama. Szczególne cechy dynamiczne nie należy oczekiwać od niego. Jednakże, jeśli punkt kontrolny kontrola jest poprawna, to strumień jest dość zwrotny van. Najważniejsze – w procesie odbudowywania nie zapomnieć o wielkiej długości rozstawu osi i tylnej. Na rozjeździe torów również zachowuje się całkiem dobrze. Jeśli nawet załadować bagażnik jak najwięcej, to jest, mimo wszystko, jeździ na asfalcie, podróże dość pewnie.

off-road wydajności

Naturalnie, w pełnym znaczeniu tego nowego pojazdu rozjazdu trudno nazwać. Prześwit 175 mm z pełnym obciążeniem organizmu – jest to wielka postać, ale trzeba tylko przejść off-road, jak natychmiast przypomniał o odległości między osiami, co poważnie ogranicza możliwości. Ponadto AvtoVAZ planuje produkować nie „Largus krzyż” 4×4. Mimo to, ten samochód jest pozycjonowany jako ekonomiczny samochód rodzinny. Jednak to nie tylko uniwersalna maszyna o dużej pojemności. jeszcze zakończona i zwiększona przepuszczalność, jak i witalności.

Zawieszenie może być ujawnione tutaj całkowicie. „Ditch” jest to możliwe, ale jest to raczej trudne do zrealizowania. Poza tym inny zestaw kół, które również przyczyniły się do zwiększenia klirensu.

Generalnie taki pojazd dla rosyjskich dróg i powinny być na samym początku. Wszystko to odbywa się teraz, można było to zrobić o wiele wcześniej. Jeśli czytamy, że „Largus krzyż” napisał właścicielom maszyny, przegląd samochodu jako całości jest pozytywny. To prawie samochód zagraniczny. Z tego samochodu, wszystko jest o wiele łatwiejsze niż w przypadku innych modeli. Wystarczy przekręcić kluczyk pół obrotu, a następnie uruchomić silnik.

Zestaw ochronny w pełni uzasadnione jego powołanie. może on łatwo wytrzymać zaspy zimą, a nie porysowana przez kontakt z gałęzi drzew. Jest to prawdziwe w odniesieniu do kierowców, którzy regularnie podróżują do miejsc.

Również mówić pozytywnie o terenie. Tak, w samochodzie z napędem na cztery koła, nawet zasymulować. Ale luz w ponad 200 milimetrów – jest to doskonały argument, podczas jazdy po nierównym terenie. AvtoVAZ znów odrzucił pomysł stworzenia samochodu „Łada Largus Krzyż” 4×4. Badanie wykazało również napęd dobrych okazji.

Na drogach krajowych ułatwia transmisję pięć prędkości z krótkimi biegami. Jednak w pełni uniwersalne rozwiązania nie są i nie mogą. Dopóki ogród będzie musiał przejść nawet na autostradzie. Silnik obraca się, a wnętrze wypełnione jest szum.

W okresie zimowym, należy zachować ostrożność. To dlatego, że w zimie widoczność pogarsza. Wycieraczki szybko matowe i okazuje lewy obszar leczone, dla których nawet duża ciężarówka może ukrycia. W lusterku wstecznym tylko światło widzialne, ale Frostscale zawiasach drzwi. lusterka boczne brudzą się szybko.

Samochód sam „Largus Krzyż”, parametry techniczne, których dokonaliśmy przeglądu wcześniej – to jest to, co jest idealne dla kierowców, bez większych ambicji. pojemność silnika jest wystarczająca do drogi i off-road. Pojemny bagażnik jest ogromny plus dla użytku komercyjnego, aby cieszyć się i ogrodników. Ponadto, samochód z pewnością docenią dużą rodzinę, która jest powyżej średniej zamożności. Dzieci z pewnością docenią przestronność salonie kobiet, mężczyzn i będzie jak wielki system multimedialny dźwiękowe. Wszyscy lubią wewnętrzne i zewnętrzne, a także możliwość bez przeszkód podróżować na każdej nawierzchni. Tak więc „Largus krzyż” – samochody na naszych drogach, z rosyjskiego charakteru i przystępnej cenie.