417 Shares 4070 views

Podziękowanie dziewczętom na temat uśmiechu

Komplementy są najstarszą metodą, która czyni osobę przyjemną. A jeśli wziąć pod uwagę fakt, że kobieta, jak wiesz, kocha się z uszami, przyjemne słowa pomogą Ci osiągnąć jej usposobienie. Dlaczego ludzie kiedykolwiek robią najlepsze pochwały dla dziewcząt? W końcu pochlebstwo i zainteresowanie sobą nie są dokładnie tymi cechami, które zachęcają mężczyzn do mówienia przyjemnie. Być może jest to tylko okazja, aby uczynić dziewczynę przyjemną, nawet jeśli wie, że komplement nie odpowiada rzeczywistości, wzbudzi w niej poczucie własnej wartości, a także w jej oczach.

Uśmiech jest najlepszą ozdobą dziewczyny, więc gdy mówisz komplementy, nie zapomnij odnotować jej piękna. Powiedz jej, że jej uśmiech jest w stanie dać ci dobry nastrój i przypomnieć sobie, kiedy dziewczyna nie jest, nawet w nocy wszystko zapala się światłem.

Każda dziewczyna stara się wyglądać, jeśli nie lepiej niż wszyscy, to przynajmniej jest dobrze. Gdyby mężczyźni wiedzieli, jak wiele wymaga wytrzymałość i cierpliwość, osiągnięte wyniki. Nawet po prostu opuścić dom, sprawiedliwy seks powinien ubierać się pięknie, uzupelniać oczy, a ogólnie podkreślić godność swojego wyglądu. Dlatego też wyrazy uznania dla dziewcząt, ponieważ pozwoli im zrozumieć, że docenisz ich wysiłki i wysiłki.

Ten artykuł poświęcony jest jak komplementy dla dziewcząt. Powiemy, jak i kiedy należy to zrobić, a kiedy lepiej jest milczeć, ponieważ przyjemne słowa czasami nie mogą wzbudzić twoich duchów, ale przeciwnie, nie jest w ogóle pomocne.

Wyobraź sobie sytuację, kiedy po raz pierwszy zaprosiłeś dziewczynę na randkę. Spędza dużo wysiłku, aby wyglądać oszałamiająco, więc tylko na nią patrzy. Niech rozumie, że doceniłeś cały swój czas spędzony. Od samego początku, w rozmowie, zauważ, że wygląda świetnie. Po chwili, powiedz, że ma piękne oczy, lub że jest ubrana – super. W ten sposób dasz swoim towarzyszom "skrzydła"!

I wyobraź sobie sytuację, gdy dziewczyna kompleksuje o tym lub szczegółach jej wyglądu. Ile ona będzie zadowolona, jeśli komplement jej na smutne myśli o nieatrakcyjności. Tak więc kompletność rysunku, z powodu którego skomplikowała od wielu lat, może z jednej strony odwrócić się od braku do godności, jeśli wiesz, jak komplementować dziewczyny i we właściwym momencie zauważyć, że nadchodzi jej do pełni. Albo jeśli jest skomplikowana o swoich piegach, porównaj ją ze słońcem na ziemi, powiedz, że piegi dają jej urok, i to wszystko! Jak widać, za kilka sekund można wygrać serce i położenie jakiegokolwiek piękna. Po prostu nie mów minuty na temat wszystkich komplementów, które znasz. To tylko jej wyobcować.

Staraj się łączyć komplementy z żartami i humorem, dzięki czemu będą specjalne. A jeśli twoja towarzysz jest piękna, a pani pewnie miała wiele pochwał, to nie jest to powód, aby się zamknąć, a nie podziwiać jej wyglądu. Staraj się tworzyć takie słowa, które będą pełne uroku i oryginalności w tym samym czasie.

Jednak nie komplement i wygra serce dziewczyny, jeśli nie masz poważnych zamiarów wobec niej. Wtedy będzie rozczarowana sobą i jej wyglądem. Cóż, jeśli intencje są poważne, a następnie uzupełnij komplementy, łącząc je z dotykami. Tak, pocałunek w policzek może być połączony z komplementem o wyglądzie, pocałunek na ustach doskonale zdobi delikatne słowa o duszy ukochanego.

Najlepsze komplementy dla dziewcząt, jak wiesz, tylko mężczyźni mogą zrobić. Nawet jeśli inna dziewczyna widzi coś pięknego w odzieży lub wyglądzie rozmówcy, nigdy nie wygłosi tego głośno. A jeśli usłyszysz jedną kobietę, mówiąc kolejną, że będzie kolorowa, ubierać się, itd., Sześćdziesiąt procent może mieć pewność, że myśli o tym, co straszna rzecz nosiła. Dlatego drodzy mężczyźni, starajcie się komplementować dziewczyny częściej, dać im radość i wielki nastrój.