637 Shares 9840 views

Kramy jako sposób, aby zarobić pierwszy milion

Wiele przedsiębiorczy młodzi ludzie myślą o swojej działalności, ale ich możliwości finansowe są ograniczone. Niektóre z zagrożeń, zaciągać kredyty w banku i otworzyć firmę z większym kapitałem. Ale bezpieczniejsza opcja może służyć jako kiosku. Pozwoli to mała firma, aby zdobyć doświadczenie i gromadzić kapitał, aby rozwinąć swoją działalność.

Do prowadzenia średnich przedsiębiorstw muszą mieć doświadczenie w marketingu, zarządzania, działalności gospodarczej. Jeśli nie posiadają wszystkich tych umiejętności, można wypaść z rynku, nie mogąc konkurować. Przedsiębiorca musi jednoznacznie ocenić swoje możliwości, ponieważ każdy błąd może doprowadzić do znacznych strat i kłopotów, w szczególności banków.

Kramy może być stacjonarny lub przenośny. Przy wyborze główną rolę odgrywa handel w miejscu. Do wdrożenia produktów sezonowych odpowiednie wersje przenośne, a dla stałych punktach pracy (zwłaszcza jeśli masz zamiar sprzedać drogi towarów) – naprawiono. Wyraźnie trzeba określić grupę docelową i lokalizację.

stragany powinny znajdować się w miejscu najbardziej zadowalający, i, oczywiście, produkt musi być popyt. Na przykład, jeśli istnieje Institute, to można założyć, że popyt będzie fast food i napoje.

Kiedy jest handel sezonowy należy przeanalizować wydarzenia, które odbywają się w mieście, a do określenia miejsca największego zatłoczenia ludzi. Można wybrać wypoczynek na pierwszy „na rynku” z ich towarów, takich początek z pewnością przyniesie Ci dobre efekty.

stragany powinny mieć atrakcyjny wygląd, być trwałe i wodoodporne. modele stacjonarne zamyka, z tego zakupu trzeba zweryfikować wiarygodność zamków.

Jeśli kapitał nie pozwala na zakup stragany, mogą być wynajmowane lub dzierżawione, co pozwoli zaoszczędzić i kupić więcej towarów.

Na każde działanie wymaga wydania określonej liczby dokumentów, ale w każdym przypadku musi mieć do uzyskania pozwolenia dla instalacji obiektu w miejscu publicznym. mają również do odwiedzenia stacji sanitarno-epidemiologicznych i ciał Rospotrebnadzor.

Średnio cała taśma dokumentalny trwa miesiąc, można skontaktować się z kancelarii, w której świadczenie usług w zakresie zbierania dokumentów i rejestracji wszystkich umów. Jednak takie „zabawy” może kosztować sumę pięciu postać, która nie jest prawdą dla początkującego biznesmena.

Podsumowując, należy jeszcze raz podkreślić znaczenie badań rynku przed otwarciem handlu warunki. Konieczne jest, aby badać szczegółowo trendy w rozwoju rynku w swoim sektorze. Małe firmy nie są w stanie przeprowadzić żadnych kampanii reklamowych, więc odpowiedzialność spada na wybór samego produktu oraz miejsca wylotu.

Aby wyróżniać się od konkurentów, dekoracji namiotów handlowych naklejki reklamowe i inne kolorowe i jasne dekoracje.

Szczególną uwagę należy zwrócić na sprzedawcy. Muszę przyjazną i kompetentną konto towarów, jak również monitorowanie samego utworu. Ponadto handel namiot zawsze musi być idealnie czyste.