705 Shares 3183 views

Pistolet rozpoczynając w sporcie

Pistolet począwszy to narzędzie przeznaczone do wskazywania początku niektórych wydarzeń sportowych lub innych wytworzonych z nich przez pustą strzału. Użycie takiej broni powinno być ustalone w regulaminie.

Aby wskazać początek konkursu mogą być używane jako zwykłe karabiny, a specjalnie wykonany model. Nieodzownym warunkiem użycia broni sygnalizować sportowcy powinni być jego nieprzydatność jako fizycznej walce.

Pistolet wyjściowy może świecić. W związku z tym najczęściej używanym modelem bębna, które są łatwiejsze do wytworzenia follow-up strzał. Pistolet począwszy od sklepu rzadko stosowane.

Aby rozwiązać ten czas od sędziowie mierzący czas konkurencji uruchamiać swoich urządzeń. Aby to zrobić, są one prowadzone przez mgłę lub pochodni pojawia się po strzały. Pozwala to uniknąć ewentualnego prawdopodobieństwa błędu, który powstaje z powodu niskiej prędkości rozchodzenia się dźwięku.

Od końca lat siedemdziesiątych ubiegłego wieku, począwszy pistolet został zastosowany w nieco inny sposób. W pobliżu stanowiska sportowców znajdują się obecnie dynamiki. Przekazują lub naśladować odgłos wystrzału.

Rozwój systemów umożliwiających automatyczną synchronizację, było przyczyną próby zamiany broni odpowiedników elektronicznych. W Atlancie, Igrzyska Olimpijskie w 1996 roku, aby wyznaczyć początek konkursu wykorzystywane urządzenie, które przybrało postać pistolet błysku i przekazany wystrzał. Jednak w tym roku powrócił do użycia broni konwencjonalnej w Sydney. Że to oznaczało wówczas początek zawodów. Olimpiada Vancouver 2010 odzyskała pistolet startowy elektroniczny on używany w łyżwiarstwie szybkim.

Związek Radziecki wyprodukował kilka modeli pistoletów startowych. To była specjalna broń bezdętkowe z uchwytem. Modele bębnowe stosowane rzadko, ponieważ służył broni takich jak „Rewolwer”, który wcześniej był w stanie bez walki.

Państwowy Komitet ZSRR przeszedł do wydarzeń sportowych dwóch rozpoczynających pistolet. Były pistolety, które zostały specjalnie blaszane wsporniki do czujnika. Aparat ten ustalony rozpoczęcia konkursu wraz z zestawem folii fotofinishnym „Omega”.

Począwszy pistoletu „TT” produkowany jest na bazie pistoletu self-loading „TT” próbki z lat trzydziestych ubiegłego wieku. W obecnym modelu nie sygnalizują Mobilhome bagażnik przebity. W tym miejscu istnieje stałe rury, które zagłuszył z komory. Z obu stron tej części propylenowego. Nakładka jest przymocowana do gorącego kołka, który musi być parzona. Jest to konieczne, aby upewnić się, że nie było możliwości wiercenia otwór przelotowy. Bagażnik nie wywołuje pożar. Płomień i gazy proszkowych są wyrzucane przez otwory znajdujące się w górnej części obudowy. Brama bez walki utrzymujące zęby. Tak więc, ta broń jest systemem, który ma swobodnie poruszający się bramy krótkim skoku bagażniku.