290 Shares 8747 views

Działka, opinie, aktorów … "Easy A"

W 2010 toczenia nastolatek komedii uilla Glaka, główną rolę w którym pełniła znanych aktorów Hollywood – „Easy A”. Film był Horsch przyjęty przez krytyków i publiczność, chwalił grę Emmy Stoun, Amandy Beyns i, oczywiście, Stenli Tuchchi.

filmowcy

Główne role w filmie grany przez młodych, ale bardzo znanych aktorów. „Easy A” był ostatnim filmem w karierze Amandy Beyns, gwiazda komedii młodzieżowej „What A Girl Wants”, „She – człowiek” i „Miłość na wyspie”. Z powodu problemów z narkotykami i alkoholem aktorka musiała iść na leczenie i nie pojawiają się przed kamerą w 2010 roku. Obraz grał Amanda Marianne Bryant – Człowiek religijny, walczącymi z oliwek Pendergastem – głównego bohatera filmu.

Rola udał się do Olive Emme Stoun, znany kinomanów do filmów „Zombieland” i „Bunny”.

Penn Badgley i Alyson Michalka – aktorzy z filmu "Easy A" – grał Tod i Rhiannon, oliwa szkolnych przyjaciół. Penn Bedzhli zanim był znany widzom blgodarya roli Michała w thrillerze „Ojczym” Alyson Michalka i – o serialu „Hellcat”.

W filmie nie ma innych znanych aktorów. "Easy A" – pierwsza komedia młodzież w karierze Patricia Clarkson, znany z serialu "The Green Mile" i "Nietykalni". Grała rolę Rosemary, matki głównego bohatera, który mocno wspiera córkę dookoła.

Stenli Tuchchi, który grał koper, ojciec z oliwek, nie trzeba przedstawiać – to nazwisko jest dobrze znane wszystkim kinomanów. Jego filmografia tak znanych filmów jak „Zabójczy numer”, „Julie i Julia”, „The Lovely Bones”.

Młody aktor Brays Klayd Denkins zadebiutował w roli chip, młodszego brata Olive, przyjętej syn Rosemary i koperkiem.

Skończył odlewania filmu „Easy A” pod koniec 2009 roku. Aktorzy i role zostały zatwierdzone, przygotowania do procesu filmowania.

Miejsce w fotelu reżysera wzięli Uill Glak, który wcześniej pracował przy komedii młodzieżowej „Światło tego lata.”

Film został nakręcony w całości w mieście Ojai w Kalifornii.

historia

licealista Olive Pendergast, spokojny niepopularne doskonałym uczniem, okłamał swojego przyjaciela, że straciła dziewictwo. Ich rozmowa jest podsłuchał Marianne kolega z oliwek, i powiedział jej całej szkoły. Pogłoski rozprzestrzeniają się błyskawicznie, oliwa staje się najbardziej popularny w szkole, choć nie sposób chciałaby. Początkowo ta nagła popularność jak dziewczynka, więc ona nadal leżą i karmić pogłoski o sobie. Olive Jednak wkrótce zdaje sobie sprawę, że to przesadził: wszyscy w szkole jest uważany ją dziwką, nikt nie chce komunikować się z nią, a nawet jej najlepszy przyjaciel gardzi. Oliwa nie poddawaj się – postanowiła poprawić swoje błędy. Pomoże to jej poczucie humoru, wsparcie bliskich, determinacji i niezwykłej inteligencji.

Recenzje krytyków

Film był zaskakująco dobrze przyjęty przez krytyków. Większość opinii była pozytywna. Eksperci wskazał, że reżyser Will Gluck udało się stworzyć nastolatek inteligentnej komedii.

Widzowie podobał film też – na większości jego filmów Ranking stron internetowych znacznie powyżej średniej.

Film jest tak zachwycił krytyków, że nawet Emma Stone została nominowana do nagrody „Złotego Globu” za udział w nim, a także zdobył nagrodę MTV za najlepszą rolę kanału komediowego.

box office

wyniki finansowe Sukces przeszedł wszelkie oczekiwania producentów i reżysera. Nie ostatnią rolę odgrywały znanych aktorów. „Easy A” zebrał w kasie $ 75 milionów z bardzo skromnym budżetem w wysokości 8 mln $.