702 Shares 4722 views

Wielkanoc karty z własnymi rękami, czyli jak dać wakacje

Zaledwie kilka dni przed czczonego wszystkimi wypoczynku prawosławna Wielkanoc. Już zakupione produkty na ciasta i twaróg pisanek i farb czeka na skrzydłach. Jednak do tej pory nie został rozwiązany problem z prezenty dla przyjaciół i krewnych. W Rosji nie zdecydował się na drogie prezenty na to święto, ale nadal chcą zadowolić rodzinę i znowu ich uśmiech. I pomóc w tej karcie Wielkanoc!

Wielkanoc karty. Co to jest?

Tego rodzaju kart okolicznościowych przyjść do nas z Zachodu. I bez wątpienia zwyczaj dawania kart szybko zakorzeniła się i rozkwitł Riotous kolor. I warianty kart są stale aktualizowane. Jeśli dziesięć lat temu kraj doświadczyła boomu zabawnych pocztówek w wersji papierowej, to jest teraz era interaktywnych rówieśników.

Można wybrać się na specjalistycznych stronach różnych kart na temat Wielkanocy i wysłać do znajomego. Przyszedł e-mail kartkę z życzeniami dla Wielkanoc cię rozweselić i przypomni wam o nadchodzące wakacje. Ponadto, można go ustawić jako tło na pulpicie i będzie to długi czas, aby zadowolić wiedzą, że masz około ktoś pamięta! Karty interaktywne pochodzą z nagrane powitanie głosowe lub po prostu piękny obraz. Albo może to być karta Wielkanoc, wykonany własnymi rękami.

Wielkanoc karty. zasada produkcji

Więc zdecydujesz się zrobić kartę siebie. Mamy nadzieję, że te wskazówki pomogą Ci poruszać się w pierwszej kolejności. A potem to wszystko zależy od ciebie i wyobraźni!

  • Wziąć karton, odpowiednią gęstość dla nas. Niektórzy lubią bardzo napięty, a ktoś taki, że karta jest lekko wygięty. Każda odpowiednia stara karta może być używana jako szablon.
  • Wyciąć pożądaną ilość sztuk. Złożyć je na pół. Jeśli wydaje się zbyt proste kartonowe nudny, trzymać go na szczycie kolorowego papieru, a następnie złożyć na pół.
  • Przygotowywanie wniosków. Jeśli nie różni wyraźny talent do malowania, można wyciąć odpowiednie tematy zdjęć z czasopisma lub broszury. Następnie okrążyć ich i odciąć obrabianego z papieru kolorowego. Można wziąć gładka lub welur. Można także stosowanie plastrów zbędnych tkanek, które muszą być wcześniej myte i wyprasowane.
  • Wklejając je na puste karty okolicznościowe lub dodanie zabawny napis ozdobić razie potrzeby kulki lub wstążki.
  • To wszystko, nasza karta Wielkanoc gotowy!

Pocztówka na Wielkanoc. Kto może to zrobić?

Opcje, aby ten ciężar pocztową! Oczywiście, najbardziej przyjemny i zabawny, ten proces będzie, jeśli go młodsi członkowie rodziny będą uczestniczyć. Nic nie daje dzieciom tyle brudząc z kolorowego papieru, nożyczki, klej i skrawki z dorosłymi. Po tym wszystkim, rodzice często nie mają wystarczająco dużo czasu, aby zrobić robótki lub rzemiosła z dziećmi. Dlatego też, jeśli uda się połączyć produkcji pamiątek i kontaktować się z dzieckiem, to będzie po prostu świetne! Nie martw się, jeśli karty wykonane przez dzieci nie będą tak bezbłędne w realizacji, jak własne. Najważniejsze jest to, że zostały one wykonane z duszą! Ale krewni i przyjaciele z pewnością docenią go.