98 Shares 7216 views

Wybierając wózek dla dziecka. Inglezina Sofia

Jeśli spodziewasz się dziecka i są gotowi, aby stać się najszczęśliwszą mamą na świecie, to trzeba przygotować z wyprzedzeniem, aby jego urodzin. Wśród innych niezbędnych rzeczy trzeba spojrzeć wygodny i praktyczny wózek.

Wybierz, oczywiście, nie jest to łatwe, biorąc pod uwagę ogromny wybór produktów dla dzieci na rynku, ale aby zrozumieć, co jest dobre dla ciebie, czego potrzebujesz. Zrobić to powoli i starannie, bo coś takiego nie jest dostępna na jeden dzień. Na przykład, jeśli poród odbywa się w okresie zimowym, kiedy jest potrzebna karetka jest wyjątkowy, ponieważ jest w rzeczywistości, długie zimne miesiące powinny służyć jako asystent na spacery.

Na jak noworodek będzie wygodne w naszym wybranego wózku to zależy przede wszystkim jego zdrowie i, oczywiście, nastrój. Wyboru można dokonać na rzecz Inglesina Sofia. Ten wózek jest prawdziwym wszechstronny samochód kempingowy.

Posiada pasywną wentylację w celu utrzymania korzystnych warunków na wózku inwalidzkim. Jest to bardzo ważne, że jest ciepło w zimie, ponieważ ogrzaniu kołyskę i bardzo miękkie, przyjemne w dotyku płaszcz że Momma używany jako przytulny dzieci śpiworze.

Wózek Inglezina Sofia przychylnie z innych modeli, że jej wnętrze jest wykonane z naturalnych tkanek. Jego dodatkową zaletą jest to, że jest wymienny i łatwe do mycia ponownie zadowolić dziecko czyste i świeże. Jednak należy pamiętać, że może to być prane w temperaturze do 30 stopni, tak że nie jest stracone soczyste odcienie. Z należytą starannością, nie można się martwić o higienę wewnątrz przytulnej dzieci małego domu na kołach. Na wygląd i nie martw się. W każdych warunkach pogodowych, to pozostanie atrakcyjny tak długo, jak dziecko dorasta.

Moms, którzy korzystali z tego wózek, trzeba pamiętać, że jest to bardzo przestronny gondola, która jest wygodna huśtawka w różnych kierunkach, jeśli dziecko nie może spać.

Wózek Inglezina Sofia jest używany głównie dla dzieci od urodzenia do wieku 6 miesięcy (łóżeczko). Jeśli dziecko nie jest duża, to będzie trwało dłużej. Wymiary kosza (78h35h24 cm) na tyle duża, aby dziecko w wózku jest pojemny, zwłaszcza w zimie, ze względu na dużą ilość ubrań. Rzeczywisty koszyk łatwo sterowalne, pozycja oparcia mogą być zmieniane zgodnie z wymaganiami. Istnieje także specjalna nasadka do stało się kolebką samochodu, ponieważ może być łatwo przymocowana do samochodu. Korzystanie wózek Inglezina Sofia, można bezpiecznie przewozić dziecko na długich dystansach.

Inną cechą tego modelu jest to, że kosz jest Łatwy system Klip, co oznacza, że zawsze można go zainstalować na podwoziu, jak trzeba. W tym przypadku, twarz dziecka zostanie włączony do rodziców i odwrotnie.

Młode matki zauważyć, że inny wózek wysoka odporność na ścieranie i zwinność, i zawsze wygląda jak nowa. Na przyzwoitym czasie pracy Inglesina Sofia – wózek, który można z powodzeniem rozwijać kilkoro dzieci.

Różnica między tymi modelami i niezwykłych kolorach, szczególnie oryginalny wygląda fuksja. On z pewnością korzystne dla małych dziewczynek, ale jeśli w przyszłości planujemy mieć więcej dzieci, można wybrać bardziej kojące kolory, takie jak odcienie beżu.

Wózek Inglezina Sofia ma całkowitą wagę około 12 kg, a niektóre matki mówią, że jest na tyle ciężki, ale biorąc pod uwagę, że czas jego pracy – zimą i posiada wszystkie rodzaje urządzeń podręcznych, ciężar ten jest uważany za przeciętny. Dla porównania – w ABC Design 4-Tec wózek waży 14 kg i wiele innych spacerowiczów, a nawet więcej.

Oczywiście, w zimie do jego masy, dodać inną wagę, ale kiedy docenić przekrój karetkę i jej dane eksploatacyjne, to wydaje się bardzo proste.

W porównaniu z wózkami Ike Pik 4, Inglezina Sofia jest znacznie wyższa, pomimo faktu, że wózek Ike Pik 4 jest pozycjonowany jako coupe. Niemniej, nasz wózek porusza się z łatwością w mieście, w parku.

Podczas pracy w tym kraju, na przykład w lesie, cross-Inglesina Sofia świetnie na stłuczki niemowlęce nie są podskakują, będzie to z pewnością wypracować cenę, która jest po prostu czasem skrzypienie kół.

Zwracamy innego porównania: wózek ABC Design 3-Tec nie ma dokładnie wygodny system podwójne koła z przodu i dwa oddalone od tyłu, jest wrażliwy na wybojach i wnęk naszych drogach.

Wróćmy do naszego modelu. Dlaczego jest to tak miło wyjść z tego wózka? Siedzisko posiada okienko w masce, ale jeśli nie jest jeszcze konieczne, to może być po prostu usunięte. Zestaw zawiera izolowaną torbę na zimnie i nowoczesnym przestronnym i bardzo stylowej torebce. Wszystko organicznie i celowo na wózku inwalidzkim, przeznaczone dla naszych dzieci szczęśliwe.