630 Shares 8903 views

Kuźnia talentów zapomniane. Uczestnicy „Star Factory: 3”: sukcesu, sławy, życia po zakończeniu projektu

Już w 2002 roku w telewizji pierwsze wydanie pierwszego „American Idol”. Widzowie zobaczyłem jasne nowych artystów, którzy marzyli podbić scenę muzyczną i wspiąć się na Olympus. W ciągu zaledwie kilku sezonów gwiezdnego domu, w którym mieszkał projektu pod nadzorem kamer, naszych zawodników, zwycięzcy nie przyszedł wszystko. Ktoś naprawdę czeka na sukces, a ktoś – zaniku i zapomnienia widza.

Trzecia część „Fabryka” został uruchomiony w marcu 2003 roku. Według fanów serialu, jest to najbardziej bezpłciowy częścią projektu. Spośród wszystkich uczestników liderów vybilos tylko kilka osób, które są również bardzo szybko przeszły „off radar”. Uczestnicy „Star Factory: 3” – z uwzględnieniem tego artykułu.

Główną cechą – potomstwo talent

Nawet ze wstępem i pierwszym występem sprawozdawczym, stało się jasne, że jedna trzecia dzieci wszedł swoich sławnych rodziców. Chodziło jej córka Zofia Vladimir Kuzmin, wnuka Mikołaja Slichenko, nazwany na cześć dziadka, słynnego aktora teatru „Romen” i syna Aleksandra Malinina Nikita. Ostatni (nawiasem mówiąc, zwycięzca „Fabryki”) poczyniła już pierwsze kroki na drodze do chwały – w melodramacie „Trzy siostry”, grał główną rolę. Jednak obraz nie przysługuje szczególne uznanie. Po tym Nikita niewiele miał śpiewać w grupie „Oho-ho”, ale na dużej scenie przyszedł tylko z udziałem w projekcie muzycznym „Pierwszy kanał”.

Oprócz Nikita, uczestnicy „Star Factory: 3” obejmują Sonya Kuzmina, kto ma od dzieciństwa, jakim etapie i stałej zwiedzania. Wydaje się, że cała rodzina Kuzminih – ludzie są bardzo twórczy. A jeśli Vladimir Kuzmin wszystko jasne, że niewielu zdaje sobie sprawę z matki Zofii. Tatiana Artemiev to poeta, który napisał wiele przebojów dla mojego męża. Podczas swojego przemówienia w „fabryce” Sophia nie pokazują swój talent w całości i, w przeciwieństwie do tego samego Malinin Jr. pozostał na uboczu. Ona planuje się podjąć w grupie „Tutsi”, ale wybrała karierę solową. Ona rzadko występuje samodzielnie, większość z nich – koncerty ojca.

Na początku było coś innego

Dla wielu zawodników, którzy padli na trzecim „fabryki”, droga do popularności został otwarty na długo przed projektem. Innymi słowy, próbowali włamać się do różnych sfer, z powodzeniem, zanim w ich życiu był „gwiazdą fabryczne 3”. Uczestników obejmuje, na przykład, Swietłana Svetikova znane od wielu produkcjach teatralnych. W każdym z nich śpiewała piosenki, jej silny głos szybko przypomniał widzom. To skłoniło pomysł zostania aktorką musicali. Do 2002 Svetikova grał w „Metro”, a następnie przeniósł się do „Notre Dame de Paris”, wykonując rolę Esmeraldy. Wraz z zakończeniem „Fabryka” Światło zagrała w dramacie „Not Gonna Get Us” i serialu „Miłość nie jest show-biznesu.” W trakcie realizacji projektu i po jego wydała kilka udanych singli.

Sprawdź się siłę

Niewątpliwie Oleg Dobrynin – osoba jest kreatywna i różnorodna. Tak mówią ci, którzy są z nim mają szansę na współpracę. Kocha muzykę Strawińskiego, a jednocześnie nie jest cienka, wrażliwa intelektualnej. Podobnie jak inni członkowie „American Idol 3” Dobrynin pamiętał typowy zawodnik, ale, niestety, zatrzymaliśmy się na projekcie długo. Przed nim, został uznany za jeden z „starego” zespołu solistów „Amega”. Z pewnością teraz, wielu zapamięta najsłynniejsze przeboje tej grupy – „Run” i „Fly”. Po krótkiej przerwie i sam poszukiwań w innych kierunkach Dobrynin powrócił do zespołu, który jest początkiem.

Kolejnym sposobem

Fani nie tylko następuje prowadzenie ulubionych bohaterów w trakcie realizacji projektu telewizyjnego, ale także zainteresowani ich planach na przyszłość po jego zakończeniu. Po pokazie może dać młodych wykonawców start w życiu. Jest to i dla wielu oznacza „gwiazda fabryczne 3”. Uczestników (zdjęcia w załączeniu) równie mają szansę jak słynny i zapomniane w krótkim czasie, lub znikają z ekranu w ogóle.

Ruslan Couric „nieformalny” młody człowiek zapamiętany jako romantycznego buntownika. Jego styl – Podłączyć uduchowiony liryzm i buntowniczego ducha rock „n” roll. Dzięki realizacji projektu ma przyjemność fanów filmów „One Love na milion” i debiutanckiego albumu. W swoich 35 lat Ruslan zagrała w kilku filmach i wydała trzy płyty. Brał także udział w projekcie wytrzymałości „Survivor”.

Julia Mikhalchik, trzecie miejsce, udział w konkursie „rosyjskiej debiutu”, gdzie został zauważony przez Aleksandra Shulgina. Zasugerował, że spróbować swoich sił w „American Idol”. W trakcie realizacji projektu została ona uznana jako właściciel z najlepszych głosów w swojej historii. Publiczność patrzyła z podziwem dla rozwoju stosunków Mikhalchik i producent Shulgina, zaproponował do niej. W 2006 roku wokalistka wydała swój pierwszy album, „Jeśli przyjdzie zima.” To wprowadza studentów w wielu udanych piosenek ( „White Swan”, „gdzie miłość życia”, „Nie lękajcie się”).

Takie członkowie „American Idol 3”, ale raczej uczestnicy, jak Irina Ortman, Lesi Yaroslavskaya, Anastasiya Kraynova i Maria Weber, pod przewodnictwem Wiktora Drobysha zorganizowany zespół dla kobiet „Tootsie”. Przez kilka lat, grupa była popularna. Aż do 2012 roku, jego skład ulegał zmianom kilkakrotnie. Znane przeboje zbiorowej -. „Ciemna czekolada”, „bardzo”, „I love it” „A sto świec”, „Cappuccino”, „stanu wolnego”,

"Star Fabryka 3": uczestnicy

Lista zaskakujących i niezapomnianych zawodników biorących udział w projekcie, w następujący sposób:

 • Nikita Malinin (1 odbył).
 • Alexander Kireev (2 miejsce).
 • Julia Mihalchik (3).
 • Dmitry Golubev Roman Barsukov (grupa "KGB").
 • Irina Zhelnova.
 • Xenia Valeeva.
 • Swietłana Svetikova.
 • Nikolai Slichenko.
 • Oleg Dobrynin.
 • Zofia Kuzmina.
 • Ruslan Couric.
 • Irina Zhelnova.
 • Xenia Valeeva.
 • Maria Weber, Olesya Jarosławski Anastasia Kra, Irina Ortman (grupa "Tootsie").