81 Shares 7096 views

Quantum Magic – Live W nowy sposób

Jaki jest nasz świat? Czym jest cały wszechświat? To wszystko i nic w tym samym czasie. W naukach Tolteca mówi się, że Wszechświat jest nieograniczoną akumulacją pól energetycznych. Wszystko jest energią. Nic nie istnieje z wyjątkiem energii. Świat jest przede wszystkim światem energii, a dopiero wtedy światem manifestowanych przedmiotów.


Prawdziwy rozwój fizyki kwantowej przyniósł ten sam pomysł i potwierdził twierdzenie, że wszystko na świecie jest energią. Obecnie teoria kwantowa już opisuje wielkość pola energetycznego, ponieważ istnieją obiekty energetyczne o różnych gęstościach energii, w tym nasz trójwymiarowy świat o gęstych energiach.

Bez wchodzenia w szczegóły magii kwantowej, która pozwala nam rozważyć proces przejścia odczuwania i myślenia w namacalną formę, potwierdzam, że magia kwantowa działa na rzecz samego siebie i całego wszechświata jako całości . To, co wykorzystał Atlanta. To, co mają oświeceni. Magia kwantowa to, co Castaneda określił jako "intencję – zespół orła", realizowany w trójwymiarowym, gęstym świecie.

Na początek możesz przeprowadzić takie dwutygodniowy eksperyment. Jest to małe praktyczne ćwiczenie magii kwantowej . Wyobraź sobie, że kwantowy skok już się zdarzy, a wszystkie twoje myśli są widoczne dla innych! Ale to jest całkiem blisko, i czy jesteś na to gotowy? Co mam zrobić? Każdego dnia, od rana do nocy, obserwuj swoje myśli i kieruj je we właściwym kierunku. Oznacza to myślenie o ludziach w tej chwili (wszyscy!) Tylko dobre.

W ten sposób przechodzisz do promieniowania energetycznego o większej częstotliwości i tworzisz swoją rzeczywistość w nowym, dobrym kształcie. Małe przyjemności posypały się jak róg obfitości. Powinien być tylko uprzejmy i wdzięczny za wszystko, co się dzieje, aby nie zepsuć tego. Magia kwantowa to duża, a nie łatwa praca duchowa, ale całkowicie zmienia Twoje życie, Twoją rzeczywistość. Stajesz się nie tylko magikiem, ale magikiem! Twoja rzeczywistość zaczyna się zmieniać przed twoimi oczami, pragnienia są szybko realizowane, a życie prezentuje przyjemne niespodzianki. Wydaje się, że wzrosła skrzydła za plecami! Spróbuj, nie bierz słowa!

Przeczytaj więcej o magii kwantowej . Życzę sukcesu i dobrobytu wszystkim!