863 Shares 2245 views

Harley Davidson Żelazo 883: Cechy

Nie miłośnik klasyki nie może przejść obok Harleya Davidsona żelaznej 883, nie zatrzymując się, aby podziwiać. I cieszyć się naprawdę coś. Stworzenie tego roweru jak przypomina nam, że w starym psem jeszcze HD dziadka i jego niepowtarzalny styl rozpoznawalny nie jest zatopiony w zapomnienie, i nadal odpowiada zeitgeist.

Równie zauważyć i napełniania. „Harley” zawsze był w stanie zaskoczyć, a tradycja ta, być może, można przypisać do ogólnej strategii marketingowej firmy. Spróbować jazdy na 883rd Harley Davidson żelaznej po prostu upewnić się, że stara szkoła, w pewnym sensie nawet chopperskaya wygląd jest zwodniczy. Pod nim leży duszę sportu.

Nowe spojrzenie na klasykę

Motocykl „Harley” – symbol epoki. Legenda o firmie i marzenie dzięki wytrwałości śnie i nagradzać sukcesy wiary w rezultacie i jest przekazywana z pokolenia na umiejętności generacji. A co jest również ważne, lekko pogardliwy stosunek do norm przyjętych w społeczeństwie. „Nie wierzę!” – krzyknął ze wszystkich stron mieszkańców, a Artur i William kontynuował swoją magię w małej deski stodoły, schowany na uboczu Milwaukee. Oni nie zatrzymać albo kanony mody motocyklowych lub norm technicznych. Z tego powodu uporu i pojawił się legendarny V-Twin, który jest obecnie uważany sam kanon. Dzięki nim, w tym samym celowe retrospektywa „Harley” stał się klasykiem amerykańskiej motostilya niepowtarzalnym.

Ale nowe czasy dyktować nowe zasady … Oczywiście, luksus, bardziej jak statek wycieczkowy wśród lekkich łodzi, piękne „Electra Glide”, a dziś jest entuzjastyczne westchnienia, ale wiele z nich robi to dzisiaj jest nieodparta chęć posiadania? Producent jest coraz częściej do czynienia z dojrzewaniem kupującego. Adresatami są, oczywiście, jest uzupełniany przez młodego foloverov ale firma marketingu zauważa, że jest to raczej wyjątek niż trend. Które skłoniły ekspertów do przemyślenia amerykański motomastodonta niektóre poglądy na temat klasyki. „I to jest prawda, to niekoniecznie musi być staroświecka!” – i postanowili się do pracy nad nową koncepcją – motocykl Harley Davidson Żelazo 883.

Zachowanie na drodze

Fani umieścić strzałkę w przedłużającej prohvatit śmiechem na „Sportster”. Ale w rzeczywistości, to samo Harley Davidson Sportster 883 żelaza, lekko reinterpretacji przed nami, i porównać go z japońskich sportów naprawdę głupie, nie jest przeznaczony do jazdy ozdobny na ograniczenia prędkości. Ile można wycisnąć z tego kolesie? Wiele osób uważa, że 120-140 – jest jego ograniczenie, a nawet wtedy, ryzyko warto gonić, bo być może, jeśli jest to konieczne, aby oderwać się od pościgu …

Na pewno nie! Harley Davidson Żelazo 883 może nawet do 170 km / h, a tylko wstawania na początku wyprzedzić nawet niektóre sporty. To prawda, że właściciele skarżą się, że opór 170 w siodle nie jest łatwe, przepływ powietrza po prostu zgrać pilotowi rower. Ale manewry, zmiana prędkości, nagłe hamowanie i zaczyna – rodowity elementem „Irona”. On przeznaczony do agresywnej jazdy na nowoczesne miasta z korków, światłach i zakrzywione ulic. Mimo to, Sportster – Sportster. Ci, którzy czuli wyższość motocykli w tej klasie, jest mało prawdopodobne, aby spierać się z twierdzeniem, że HD 883 Żelazo jest jednym z najjaśniejszych jej przedstawicieli.

cechy techniczne

Jak można łatwo domyślić z nazwy modelu, silnik maszyna ma objętość robocza 883 cm3. Oczywiście, V-twin, który może być żadnych wątpliwości? Jest HD!

6 przekładnia ma kilka cech. Wielu właścicieli powiedzieć, że transfer przełączyć z hukiem. Ale to nie może być jednoznacznie przypisane do niedociągnięć – Wielu Amerykanów żartem, a tylko dla HD to nawet stać się swego rodzaju chip. I rzeczywiście, na tle ryku silnika wszystkie inne dźwięki po prostu znikną.

Motocykl nominalnie wyposażony w dość dobrym układzie hamulcowym. Oba koła mają hamulce dwukrotnie dysk, a jeśli umiejętności zarządzania pilot Hone, będzie mógł zatrzymać rower w ciągu kilku chwil. Można użyć i jeden z hamulcami, a nie para, ale jest to bardzo trudne. motocykl masa niewystarczająca do tego manewru, to wejść. Producent daje nabywcy możliwość ustawienia hamulców przy zakupie systemu, oczywiście za dodatkową opłatą.

Zawiesina pozostaje mocno, ale niezawodny. Właściciele twierdzą, że w pierwszej chwili może wydawać się niewygodne, ale można się do tego przyzwyczaić. Jeśli myślisz o zakupie tego roweru, należy pamiętać, że ma bardzo mały prześwit. R z kolei może doprowadzić do uszkodzenia rury lub stopę. A nie na każdym terenie takich funkcja może być przydatna.

komfort pilota

„Iron”, jak każdy inny motocykl „Harley”, sugeruje wygodę obu pierwszych i drugich liczb. Rowerzyści mówią, że pilot lądowanie na nim, jak po drugiej Sportster, przypomina klasyczny. Rower będzie wygodny dla kierowcy dowolnego wzrostu. Nawiasem mówiąc, często Harley Davidson Żelazo 883 nabyć dziewczynę.

opinii właścicieli

Ci, którym udało się ocenić cechy modelu i hojnie dzielić się doświadczeniem. Jeśli zdecydujesz się dołączyć do wspólnoty właścicieli Harley Davidson żelaznej 883, opinie pomogą nie pomylić przy zakupie.

Niektórzy nie są zadowoleni z zawieszeniem nominalnej, ktoś nie lubi zbyt dużego rozmiaru. Jednak jest to raczej kwestia gustu. Mówić o oczywistych braków modelu nie jest konieczne.

Jeśli chcesz mieć własną opinię – pójść na jazdę próbną. Dobrą rzeczą, wiele salonów oferuje taką możliwość.