189 Shares 6456 views

Robimy z dzieci origami łabędzia

Origami – jest to jeden z najlepszych sposobów, aby zabrać swoje dziecko. To origami stanie rozwinąć swoje dziecko. Ta bezgraniczna sztuki, pozwalając, aby stać się rzeczywistością któregokolwiek z wyobraźni. Co za wspaniałe artefakty uzyskane od osób zaangażowanych w origami przez długi czas!
Fani dane liczbowe z papieru zrobić wiele rzeczy: zabawki, użyteczne w życiu codziennym dobrodziejstw, prezenty itp

Na pewno każdy dorosły, który stał się dziś Papieżowi lub matkę, oddawał się w dzieciństwie, tworzenie zabawek z papieru, nawet wiedząc, że konstrukcja papier wykonany jest bezpośrednio związane ze sztuką origami.

Rodzice, którzy są zaangażowani w rozwój swoich dzieci, należy uczyć ich, aby zabawki papieru. Dzisiaj, pomożemy Tobie i Twoim dzieciom tworzyć własne origami łabędzia. Twoje dziecko nie będzie po prostu być zaangażowany w biznesie, ale także uzyskać wiele przyjemności z kreatywności. Ponadto, działalność ta jest doskonale rozwija koordynację ruchową, co jest bardzo ważne w dzieciństwie. Wiedząc, jak zrobić origami łabędzia, o bogatej wyobraźni u dziecka wyrwać chęć do tworzenia różnych origami rzemiosła siebie. Działalność ta jest bardzo przydatna, szczególnie dla dzieci, ponieważ dziecko będzie zaangażowany w ulubionym i ciekawej pracy, samorazvivayas while.

Nawiasem mówiąc, origami łabędź mogą być wykonane z kolorowego papieru, lub dla większej oryginalności, farby. Origami łabędź musi być z czerwonym dziobem, możliwe jest, aby zwrócić uwagę na szyi lub zrobić piękny kolorowy łuk.

Bardzo ładne i dość prosty w wykonaniu będzie łabędzia origami wykonane w technologii modułowej. Będzie to konieczne, aby trójkątne modułów – ten zostanie utworzony naszą łabędzia. Konieczne jest prawie 500 modułów.

Więc dostać się do pracy. Zacznijmy dokonać śnieżnobiałego ptaka. Można, oczywiście, w celu zwiększenia jego oryginalność, dodając trochę koloru. Możesz być w stanie, na przykład, co następuje origami łabędź: z dziobem wykonane z czerwonych modułów ze skrzydeł czarno. Innymi słowy, kolor ptak jest całkowicie zależy od twojej wyobraźni. Być może trzeba będzie tęcza łabędzia origami schemat produkcyjny jest to dość proste. Zaczynajmy.

  • Po pierwsze, trzeba dokonać trójkątne modułów. W celu połączenia ze sobą modułów jest konieczne w kieszeniach pierwszego modułu naroży wkładki dwóch pozostałych modułów.
  • Poniższe dwa moduły są przymocowane do boków otrzymanego elementu. Zatem konieczne jest, w celu zamknięcia pierwszego pierścienia dwóch rzędach, z których każdy musi być od 30 jednostek: zewnętrznego i wewnętrznego.
  • Trzeciego, czwartego i piątego rzędu dodaje się na górze drugiej, ale w innym kolorze, w sposób rozłożony w czasie.
  • Następnie delikatnie trzymania przedmiotu obrabianego, trzyma swoje krawędzie wywijanie na całą strukturę. Pięć wierszy, patrząc z góry, będzie podobny do stadionu.
  • Przystępujemy do projektowania skrzydeł dla naszego papieru origami łabędzia. Dodaj numer 3 różnych kolorów kilkunastu modułów. Ustal miejsce na głowę – Kilka narożach modułów, a na każdej stronie jego wkładka 12 modułów. W ten sposób cykl składa się z 24 modułów z dwóch szczelin. Dojazd do pojemności skrzydła. Należy pamiętać, że kolejne rzędy powinna być mniejsza niż modułu 2.
  • Na tej samej technologii spełnią ogon łabędzia.
  • Prawie gotowy nasz łabędź origami, tworząc obwód głowy będzie nieco inna. Szyja wstawić oba narożniki pierwszego modułu w drugim woreczków. Podczas łączenia modułów trzeba dać im pożądany zakrętu.
  • można zrobić podstawkę z dwóch pierścieni dla większej stabilności. Związek ten analogicznie wytwarzania modułów szyi.
  • Gotowy origami łabędź jest przyklejona do podstawy i wyściełane oczu i dziobem.

Piękny łabędź rysunek jest gotowy! Jestem pewien, że będzie ona osiedlić się w najbardziej widocznym miejscu, a zachwyci swój pogląd i dziecku i rodzicom.