285 Shares 7563 views

Coj ścianie. Arbat, Ściana Coj. Coj ścienna w Petersburgu

Wiktor Robertovich Tsoy urodził się w dniu 21 czerwca 1962 r. Jego rodzinnym mieście – Leningrad. Założył legendarny zespół rockowy „Cinema”, który został liderem. Choi grał na gitarze, teksty i muzykę, śpiew komponowania. Również mógł spróbować swoich sił jako aktor, grał kilka ról w filmie. 15 sierpnia 1990 nie był wypadek, który spowodowała Victor zmarł. Jego krewni tego dnia i nie podejrzewał, że ściana Coj zostanie założone wkrótce, które staną się miejscem pielgrzymek dla wielu młodych ludzi.

Ekspertyzy i pogrzeby

Muzyk nie pić napojów alkoholowych przed śmiercią. Ustalono, że nie pić niczego takiego w ciągu ostatnich dwóch dni. Komórki mózgu pobrano do badania i okazało się, że on po prostu zasnął podczas jazdy, najprawdopodobniej ze zmęczenia. Śmierć słynnego piosenkarza rockowego zaszokował ogromną liczbę swoich fanów. Niektórzy fani nawet popełnił samobójstwo. Ponad tysiąc osób uczestniczyło pochówek muzyk ceremonia.

Podstawa reakcji ściany, wentylatory

Coj Ściana znajduje się na przecięciu Krivoarbatsky pasie i Arbat, odnosi się do budynku №37. W pewnym sensie można uznać go za pomnik wielkiego człowieka, który jest teraz idolem wielu melomanów. Każdy dzień tutaj Coj widzów, którzy wypełniają śpiewać z jego repertuaru, napisane na ścianie jego miłości do swojej pracy. Nie zawsze jest dużo ludzi. Za datę powstania pomnika można uznać za 1990 roku, gdy muzyk zmarł. Nieznana osoba pozostawiona na ścianie napis „Choi żyje!”, A jego przykładem poszła wielu fanów Victor. Fani opłakiwał śmierć gorzkie łzy idola, zebrane po południu w pobliżu ściany, stojąc na Arbacie. Są dni i nocy słuchając piosenek zespołu „Kino”, zawieszony w swoich pokojach portrety Choi. Zdjęcie z muzykiem, ten sam, który był na koncercie poświęconym jego pamięci, która odbyła się na jesieni, a następnie umieścić na ścianie. Istnieje także popielniczki w którym artysta pozostawił fanów prikurennye i podcinania papierosy.

Akt wandalizmu, działania w obronie murów

Ludzie nie mogą zapomnieć Victor, bo był naprawdę utalentowany muzyk, poeta i artysta. Zespół „Cinema” można słusznie nazwać kultem, i jako taka nie dokładnie Choi. Fani często przeglądu filmów z Victor, ponieważ był bardzo utalentowany aktor. W ogóle, natura hojnie obdarzony swoje talenty. W 2006 roku wandale zamalowane ściany. Jednak po pewnym czasie fani dali jej poprzedniej postaci. W 2009 roku, młodzi ludzie, którzy są w ruchu „Młoda Gwardii” i „lokalne”, wystawił, podczas których wyrazili opinię, że farba ścienna w żadnym wypadku nie może być. Fakt, że władze są tak określone, że i do zrobienia. Na szczęście tak się nie stało, ściana Choi przeżył. Ale na jak długo?

urzędnicy niezadowolenie, propozycja, aby usunąć ścianę

Władze metropolii wciąż oburzeni tym, co dzieje się na ścianie. Dlatego wielu strach oczekiwać, że ten pomnik, na którym fani codziennie coś napisać, a wkrótce być zdemontowane. Urzędnicy są niezadowoleni, że w uzupełnieniu do ściany, wpisany z wszystkich okolicznych domów. Rzeczywiście, tak jest. Ponadto niektóre napisy są nieistotne Choi. Na ścianie, a następujące komunikaty widać wokół niej: „Pozdrowienia z Mordovia”, „gratulacje”, „Lena, kocham cię”. Nawet fani czasami żal go. Wiktor Coj Tablica powinna zawierać napis poświęcony mu spokoju. W przeciwnym razie uzyskał trochę bezmyślnego wandalizmu.

Urzędnicy uważają, że ściany muszą migrować do globalnej sieci lub w jakimś innym miejscu. oferują one również przenieść ją do Petersburga, jest kolebką Coj, gdzie spędził swoje dzieciństwo.

Przeciwieństwem opinia

Jednak niektóre z uprawnień kategorycznie nie zgadzają. Wierzą, że teraz trudno sobie wyobrazić bez tej ściany Arbat. Jest to atrakcja turystyczna, można ją porównać z pomnikiem ku czci Bułata Okudżawy. Jeśli usuniesz ścianę, ta ulica nie będzie już tak atrakcyjnym miejscem dla wielu Moskali i turystów. I teraz ludzie codziennie niekończący się ciąg pośpiechu na Arbacie. Coj Ściana przyciąga, zwłaszcza młodych ludzi.

wirtualny mur

Fani strachu przez legendarny muzyk, że pomnik zostanie rozebrany raz, więc chcą zrobić kopię go w Internecie. Elena zarządza procesem Aseeva – utalentowany rzeźbiarz.

W ubiegłym roku to było dużo mówi się o tym, że nadszedł czas, aby oczyścić ściany. Dlatego strona poświęcona Viktoru Tsoyu – Niezły pomysł, będzie on zachować pamięć o nim. On miłość fanów. Na ścianie, znajduje się w Internecie, ma kilka zalet w stosunku do rzeczywistości. Wszystkie napisy, na przykład, pozostanie tam na zawsze. Ale w przypadku prawdziwej ścianie jest prawie niemożliwe, ponieważ Wandale pomazał je regularnie, a także urzędników. Niestety, osoby te nie mogą zakazać takich barbarzyńskich czynów.

Coj ścienna w północnej stolicy, zbieranie podpisów

W lecie 2009 roku w północnej stolicy pojawiła Coj ścianę, podobną do tej, która znajduje się w stolicy Arbat. Jest on położony na Newskim Prospekcie.

2009 oznaczone 19. rocznicę śmierci artysty rockowego. W związku z tym dniem, w pobliżu teatru o nazwie „Aurora” została zainstalowana podstawkę, która osiąga wysokość sześciu metrów. Na niej każdy fan muzyk mógł coś napisać. Również odbyło zbierania podpisów: ludzie chcieli nazwać liderem grupy „Kino” został wykonany w rock „n” Roll Hall of Fame listy. Znajduje się on w Stanach Zjednoczonych, w mieście Cleveland. Należy zauważyć, że do tej pory nie ma rosyjskie nazwy.

"Survivor"

Wkrótce potem, w "Aurora" został pokazany Alekseya Uchitelya premierę pod tytułem "The Last Hero". Film powinien być w kinach w 1992 roku, kiedy to będzie dwa lata od śmierci Viktora Tsoya, ale praca na nim został zatrzymany, a potem nie zgubić gdzieś w Wytwórni Filmów Dokumentalnych, który znajduje się w północnej stolicy. Ten obraz opowiada o tym, co to znaczy legendarnego muzyka do nas jak reagować na jego pracę naszej duszy. I jest on nadal w sercach wielu fanów, a to świadczy ścianie Coj. Moskwa – nie jest jedynym miejscem, gdzie powinien być taki pomnik, i to dobrze, że ludzie zrozumieli go.

Film zatrudnia poświęconą ścianach, założony na cześć muzyka. Po śmierci idola młodzieży takie pomniki pojawiła się w wielu miastach Rosji.

Firma Film nazywa się „Nevafilm Emotion» przeprowadzono odbudowę fonogramów, a także obrazy, tłumaczone teraz w formacie cyfrowym. Wkrótce potem, że taśma została pokazana w wielu miastach naszego kraju, Kazachstanie i na Łotwie. Ściana Coj, zdjęcie, które widzisz przed wami, przyczynił się do tego, że wiele zainteresowania i filmu. Wyglądało to dużo ludzi.

cmentarz teologiczny

Utalentowany artysta, który zginął w wypadku samochodowym 15 sierpnia 1990, pochowany w Teologicznego cmentarzu w Petersburgu, ogrodzenie jest zbyt długi przekształcony w rodzaju ściany jego pamięci. W dniu śmierci Wiktora tu przyciąga fanów z całego kraju. Ale Coj ścienna w Petersburgu gromadzi wokół siebie jeszcze więcej osób.