350 Shares 2146 views

Anioł kostium dla dziewcząt z ich rąk. Jak stworzyć oryginalny obraz do wigilii?

Piękny strój karnawałowy zapewne ucieszy dzieci. Tańce, konkursy, prezenty, Santa Claus i Snow Maiden nie będzie tak zabawne i niezapomniany, jeśli dziecko na wigilii nie będzie można umieścić w stroju karnawałowego. Dziś nie jest do dekoracji dzieci niedźwiedzie, zające i lisy, obrazy te rzadko można znaleźć na stronie festiwalu. I to jest dość logiczne, bo postacie zmieniły i dzieci. Jeśli wcześniej był popularny Cheburashka, ale obecnie został zastąpiony przez bohaterów takich jak Spiderman, Winx wróżki, Catwoman, SpongeBob i innych bohaterów popularnych kreskówek dzisiaj. Nowoczesne i stylowe wystarczy być stroju anioła dla dziewcząt. Aby utworzyć będzie potrzebna jest minimalna ilość czasu i finansów. To może być biały lub czarny anioł kostium, w zależności od woli strony dziecka.

Szczegóły obrazu anioła

W pierwszej kolejności, aby stworzyć strój, trzeba zidentyfikować główne elementy tej osobistości. Oczywiście, to skrzydła, halo i piękną sukienkę. Są to główne elementy. Można także skorzystać z dodatkowych akcesoriów, które uzupełnią obraz.

Tworzenie każdego z tych elementów muszą być rozpatrywane w sposób bardziej szczegółowy, aby zrozumieć, jak zrobić kostium Anioł dla dziewcząt z ich rąk.

Materiały do kolorze

Przy wyborze materiałów do wieku dziecka odzieżowej odgrywa decydującą rolę. Anioł kostium dla dziewcząt dzieci może mieć oryginalną spódnicę-pack z tiulu dla starszych mogą korzystać z satynową tkaniną, aksamitu, zamszu, a nawet kosztownej brokat.

Dla innych niż główny materiał skrzydła trzeba uszczelniacz. Jako taki odpowiedni twardy koronki w połączeniu z tkaniny syntetycznej wyściółka kleju strefy kołnierz, runo i bardziej kłopotliwe odmiana – gorset kości.

Carnival anioł kostium wiecej effektnosti musi mieć aureolę. Aby było to możliwe do drutu, owinięte Narodzenie blichtr.

Przy wyborze koloru, który zostanie wykonany anioł kostium dla dziewcząt z ich rąk, można wycofać się z zwykły biały lub czarny. Całkiem ładny wyglądałby różowy anioł lub anioła w złotej sukni. Oczywiście, nie należy ścigać drogich tkanin wysokiej jakości, jak Christmas party odbędzie się bardzo szybko, a w przyszłym roku jest mało prawdopodobne, że dziecko będzie chciał ponownie nosić ten sam strój.

Jak zrobić skrzydła?

Na pierwszy rzut oka może się wydawać, że skrzydła są bardzo trudne, ale, po pierwsze, to nie jest, a po drugie, bez nich byłoby całkowicie niewłaściwy strój anioła. strój dziecięcy musi być rozplanowane w szczegółach, więc skrzydełka nie musi kolidować z dzieckiem, aby przenieść. Nie powinno być klips do paska, jak to jest u dorosłych kostiumy ze skrzydłami. Lepsze elementy danych obrazu szyć z tyłu sukienki lub bluzki. Ale to nie są one rysowane, muszą jak najwięcej światła.

Biorąc pod uwagę szerokość pleców dziecka należy zwrócić jedno skrzydło na kartce papieru tak, aby lekko wystaje z dziewczynami uchwytem. Następnie szablon chcesz przenieść na dysk tiulu, Sintepon a tkanką podskórną. Od ostatniego z ciętego materiału 2 kawałki lustra.

Gdy wszystkie elementy są wycinane, muszą ustanowić w kolejności z dwóch części tkaniny bazowej skierowaną do środka, na szczycie jednego z nich – tiulu, a po – Sintepon. Ponadto, konstrukcja ta musi być ustalona z kołkami lub płaszczyzny. Potem następuje linia konturu leżał części z tkanek twarzy i pozostawiony w miejscu mocowania do tylnej części niezamkniętych pomiarowa 5 cm, przez który jest włączony w środku skrzydła. Na tym etapie włączyć wewnątrz elementu na twarzy i kostki linii maszynowego, powtarzając wstępne zarysy piór. Drugie skrzydło zrobić to samo, ale w odbiciu lustrzanym.

Aby uzyskać więcej popisowość skrzydła może haftować kamienie, koraliki perłowe, cekinami, a nawet szyć Swan w dół.

Jak zrobić aureolę z drutu?

Nimbus jest ważnym elementem obrazu. Anioł kostium dla dziewcząt bez tego szczegółu nie będzie tak skuteczna. Aby to zrobić, istnieje kilka możliwości. Najprostszym znany wielu z jego dzieciństwa, kiedy matka skręcone koronę z drutu owiniętego wokół ramy i deszczem. Dla wzmocnienia tego typu potrzeba dwóch okrążeń drutu na wielkość głowy dziecka, połączyć je ze sobą wysokością pionowego montażu około 10 centymetrów. W związku z tym musi być wystarczająco wiarygodne do halo nie wygina. Gdy ramka jest gotowa, można ozdobić deszcz złota lub biały kolor, w zależności od skoku, który jest utworzony anioł kostium dla dziewczynki.

Nimbus na obręczy

Jest to również dobra opcja halo na obręczy włosów. Aby utworzyć będzie również wymagać drutu. Będzie on przymocowany w dwóch miejscach: na obręczy i niezbyt wysoko nad głową dziecka. Możliwe jest również, aby udekorować deszcz lub ozdobione wstążkami satynowymi. Aby uzyskać więcej popisowość nim można przykleić cyrkonie lub koraliki, które dadzą szczegóły wykwintną blask i połysk.

Jeśli nie ma ochoty pracować z aureolą, zawsze można zatrzymać się na wersji z wieniec kwiatów. To musi być wykonana w delikatnych odcieniach że niewiele pstrokaty na głowie dziecka.

Warianty odzieży bazowej

Uważa się, że powinien być aniołem w długiej sukni z płynącej długie rękawy. Taki ubiór będzie wyglądać naprawdę ładne, ale możliwe jest odstępstwo od ogólnie przyjętych idei. Boże Narodzenie anioł kostium będzie wyglądać elegancko, jeśli podstawowa odzież zostaną wykorzystane Koszulka z długim rękawem, spódnica tutu z tiulu. Uczynić to łatwe, wymaga gumę zgodnie z objętości brzucha dziecka i około 3 metrów białego miękkiego tiulu. Materiały podstawowe pocięto na paski o szerokości 10 cm i po prostu wiążących taśmy elastycznej.

Można też uszyć spódnicę-pack całego tiulu bez krojenia go na elementy, ale po prostu wyciąć długości tkaniny, na szerokości równej długości spódnicy, szyć je razem i zrobić kuliske krawędzi do gumy. Znajdą nić tylko elastyczne pasma za pomocą kołków. Zarówno pierwszy i drugi wersje wyglądają po prostu zachwycający.

Jeśli nie jest to opcja, możliwe jest, aby zatrzymać się w tym samym całej długiej sukni.

Wykrojami odzieży dla anioła

Uszyć sukienkę dość łatwo. Muszą zmierzyć kształt dziecka: długość od nadgarstka do nadgarstka poprzek szyi z rozpostartymi ramionami na boki, długość od ramienia do podłogi, objętość klatki piersiowej i pasa.

Po wykonaniu pomiaru, można przystąpić do opracowania wzoru. Jest możliwe, aby zbudować bezpośrednio na tkaninie. Szerokość materiału nie powinna być mniejsza pomiary „z nadgarstka do nadgarstka” i długości do dopasowania dwóch pomiarów „z ramienia do dna”. Tak więc, materiał składa się na pół w poprzek, w punkcie zginania kryterium „z nadgarstka do długości rękę”. W centrum segmentu stanowią znacznik i wyciągnąć szczegółowo szyjkę oraz otwór na czołem również w otwór. Po skupiając się na środku, poniżej fałdy około 20-25 cm miejsce poluobhvat piersi i poniżej – poluobhvat pasa. Ze skrajnymi punktami wyjścia etykiet skrzynia do sekcji bocznych rękawy i dół – szwy boczne być najbardziej spalony.

Po tych manipulacjach odetnie części, uchwyt szwy owerlokowych i maszynę i orurowania szyi.

akcesoria opcjonalne

W zupełnie inny i nawet niespodziewane elementy mogą być wykorzystane jako dodatkowe elementy stroju. Na przykład, w połączeniu ze spódnicą-pack wspaniałym legginsy futerkowych będą patrzeć na kolana. W rękach doskonale pomieścić skórzaną bandaż powyżej łokcia. Obraz Anioł może wprowadzić pewne hooligan lub, wręcz przeciwnie, uroczo słodki i romantyczny. Wszystko zależy od preferencji dziecka. Jeśli postać jest w ręku do trzymania łuku, wtedy automatycznie będzie miło Amurchik.

Nie jest tajemnicą, że dziewczynki uwielbiają różne pierścienie, Boucicaut i bransoletki, a te elementy nie będą zbędne w takim stroju, a nawet wręcz przeciwnie, da mu luksusu. Najważniejsze – wszystko odebrać sygnał, że anioł nie zamieni się wróżki lub czarodziejki.