201 Shares 6476 views

"Lepiej zadzwoń do Sol" – nie daleko od oryginału

  • Rok: 2015
  • Kraj: USA
  • Gatunek: dramat kryminalny i komediowy
  • Reżyser: Colin Bugsy, Vince Gilligan
  • Główna rola: Bob Odenkirk i inni.

"Lepiej zadzwoń do Saula" to wiele fascynujących relacji o prawniku Sole Goodman, bohaterze cyklu "W grobowcu", zaledwie kilka lat wcześniej. Oznacza to, że zobaczymy wszystkie wydarzenia, które miały miejsce zanim Saul stanie się bardzo poważnym prawnikiem, który zdołał chronić niepowtarzalnego bohatera – nauczyciela chemii, a równolegle – największego dystrybutora metamfetaminy, Waltera White'a. Tymczasem jest drobnym prawnikiem, który podczas pracy w sądzie państwa powinien wynająć biuro w salonie pedicure, dzielić mieszkanie z jakimś dziwnym facetem i jeździć starym zardzewiałym samochodem. Oczywiście wszystko idzie źle, ale główny bohater nie traci serca i nie traci entuzjazmu, ponieważ czekają na niego wielkie wydarzenia.

Wielka wiadomość – masz doskonałą okazję, aby pobrać całą całą serię na stronie http://zagonka.ru/. Obserwujemy również jego kontynuację, za każdym razem dodając najświeższe serie, ponieważ strzelanie w finale sezonu 13 zapowiada się dopiero w 2016 roku. Nadal będziemy mogli zobaczyć wiele ciekawych historii, a kibice mają nadzieję na nowe spotkania z starymi bohaterami – m.in. Walter White.

"Faceci, masz poważne problemy. Lepiej zadzwonić Sol "

W tej chwili wielu jest szczęśliwych i fakt, że w serii można spotkać się z znanymi postaciami, na przykład ulubionymi wieloma – bandytami Tuco, których wygląd pociąga za sobą szereg ciekawych wydarzeń. I Jonathan Banks ukrywa się w tle, który oczywiście planuje coś niegrzecznego. Ale teraz dla Sola najważniejszą rzeczą jest pozostanie na powierzchni, którą stara się robić z całą swoją mocą, chwytając dosłownie za jakąkolwiek pracę. Dlatego zobowiązuje się do ochrony wszystkich, nawet świadomie winnych ludzi, od małych chuliganów, nastolatków, po wielkie mafie. Aby uzupełnić bazę klienta, on sam wyjeżdża do trawiastych miejsc, gdzie musi poradzić sobie ze znanymi łotrami. Więc poznaje znajomych i przyjaciół, z którymi później będzie musiał pracować.

Seria niesie ze sobą dynamikę i napięcie, ponieważ Sol musi zrównoważyć się na samym skraju prawa, czasem wpadając w przygody i pułapki, z których musi jeszcze wydostać się. Stopniowy wzrost od drobnego prawnika do prawdziwego wilka z "Do Wszystkich Grobów" jest ścieżką pełną niebezpieczeństw. Wszyscy już wiemy – w ten sposób zostanie pokonany, ale jak to zostanie przezwyciężone – to jest cały punkt pokazu "Lepiej Zadzwoń Sol".

Doskonałe fotografowanie i dynamika, wysoka jakość pracy aktorów, właściwe sceny – wszystko to zmusi Cię do obejrzenia nowej serii, dosłownie nie wychodzenia. Wiele seri jest pełne czarnego humoru i trzeba było się tego spodziewać, ponieważ Vince Gilligan jest zaangażowany w stworzenie, jeden z reżyserów i scenarzyści "To All Serious", a także "X-Files" przez wielu. Nawet jeśli nie znasz oryginalnych serii, to wciąż musisz na niego patrzeć – nie marnuj czasu na próżno.