660 Shares 2441 views

Valeri Todorovski – filmografia i życie osobiste (zdjęcia)

Niewątpliwie Valeri Todorovski – to osoba, która w swoim życiu miała miejsce we wszystkich aspektach. Ten utalentowany aktor, scenarzysta, reżyser i producent. Ma wspaniałą rodzinę, kocha żonę i dzieci.

W swoim zawodzie, poszedł w ślady ojca – znanego reżysera Petra Todorovskogo.

biografia

Valeri Todorovski urodził się 8 maja 1962 roku w Odessie. Jego ojciec w tym czasie pracował jako operator w studio, a jego matka rozwinęła swój talent jako producenta. Chłopiec cały swój wolny czas zaginął wraz z ojcem w studiu. Lubił tam być: lubił rozważać dekoracje, aby dowiedzieć się szczegółów, oglądać jak instalacja kamery. Szczególnie lubił patrzeć, jak jego ojciec.

„Mój ojciec – nie jest zwolennikiem ścisłych zasad edukacji. Miałem dużo wolnego czasu, a zadowolony z faktu, że miałem wspaniałe dzieciństwo, które spędził w tak pięknym mieście jak Odessa. Ale wtedy byliśmy zmuszeni przenieść się do Moskwy, pomimo stałego zatrudnienia papieża, wziął czas, aby przekazać do mnie bardzo ważne wartości życia, i zrobił to w demokratycznym formie „- wspomina z nostalgią Valeri Todorovski.

rok studiów

Należy zauważyć, że pierwsza próba Todorovski wstęp do VGIK Wydziału Reżyserii był nieudany. Po tym, młody człowiek zaczął próbować swoich sił, aby nauczyć się być pisarzem, a on zrobił to znakomicie. Jest wdzięczny za to, co zrobił właśnie ten wydział.

producent

A potem przyszedł restrukturyzacji, która zniosła cenzurę i proklamowanej głasnosti. Nagle wszystko stało się producentów. Ludzie twórczych zawodów miałby pełną swobodę wyboru i shoot ich filmów. W tym przypadku, Valeri Todorovski nie był wyjątkiem.

Na równi z burzy i Tolstunov stworzył własne studio „TTL”. On jako reżyser rozpoczął pracę przy filmach „karawan”, „Miłość w godzinach wieczornych”, „Moscow Nights”, który przyniósł mu sławę i uznanie.

Aktor … to nie jest ważne

Spróbuj na roli aktora Valeri Todorovski, którego filmografia jest reprezentowany tylko kilka filmów, w których on był bezpośrednio zaangażowany, nie specjalnie przeznaczonych. Widział siebie jako reżysera, choć czuł, że w tej dziedzinie wysokie umiejętności, że nie została jeszcze osiągnięta.

Należy zauważyć, że Valeri Todorovski, który rozpoczął filmografii z filmu „Dziwna kobieta”, nakręcony w 1977 roku, obecnie bardziej namiętny o pracy w telewizji niż w filmach. Wyjaśnia to, mówiąc, że wykazać charakter i specyfika relacji między ludźmi na planie była znacznie trudniejsza niż wcześniej. W telewizji, jego zdaniem, ludzie mogą powiedzieć, co nazywa się „poczucie, z układem”.

Valeri Todorovski, którego życie osobiste są ukryte przed widokiem publicznym „enigma”, został profesjonalnie zaangażowanych w produkcję i reżyserię po pracy w serialu telewizyjnym „Koroleva Margo”, instalacja co uczynił znakomicie. Jednakże, zauważa, że nie jest jeszcze możliwa w tym samym czasie połączyć powyższy utrzymania.

„Czasami moja osobowość dzieli. Kiedy zdominowane przez jeden – Jestem dyrektorem, a po drugiej – producent”- powiedział Todorovski.

film

Wszystkich ludzi i Todorovskiy Valery, którego filmy są tak kochany i honorowany przez radzieckich i rosyjskich odbiorców, zawsze podkreślał, autorytet i znaczenie kina narodowego. On zawsze wziął zestaw jako baza do realizacji różnego rodzaju pomysłów. Jednak zawsze starał się nagrywać filmy z znaczenia, które zmuszają widza do refleksji na temat wartości życiowych.

W pewnym momencie Todorovski skupia się na pracy w telewizji, kiedy to zaczęły pojawiać się ogromną liczbę serialu. I choć miał już doświadczenie w tej branży filmowej kierunku, usuwając jedną serię „Kamenskaya”, zamierza rozwijać swój talent. W efekcie on produkowany arsenał wysokiej jakości programów telewizyjnych, w tym „Diary of a Murderer”, „Brygada”, „Linia losu”, „Idioci w Korei”, „Mężczyźni nie płaczą”.

wolny czas

Todorovski uznaje się, że centralne miejsce w jego życiu są jego rodzina i kino. On nie jest osobą publiczną, co potwierdza fakt, że reżyser nie jest częstym gościem na imprezach. Valery też nie może długo siedzieć i oddawać się bezczynności. Wszelkie inne hobby poza kinem, w Todorovski po prostu nie robi.

Nawet nie domagać się przestrzegania tradycji rodzinnych, a nawet miejsce przy stole wybiera, w zależności od nastroju.

życie osobiste

O swoim życiu osobistym aktor stara się nie stosuje. Jednak spod pióra rekiny czasami rzadko, że można ukryć, więc niektóre informacje o nim i jego rodzinie wszyscy takie same stały się znane.

Pierwsza żona Todorovski Valery – córka słynnego pisarza Victoria Tokareva. Natasha (tak miała na imię), jak Valery, był uczniem scenariuszy dział VGIK. Przyszła para spotkała się w stołówce uczelni. Małżeństwo trwało tylko przez długi czas ze względu na tolerancję Natali Tokarevoy, który wiedział, jak być łaskawy dla ekstrawaganckich działań męża. Jednak to nie wystarczyło, aby utrzymać rodzinę razem, co ostatecznie rozpadł się. W tym przypadku, Valery doted w ich własnych dzieci, starając się dać im tyle czasu, jak to możliwe, choć jak się okazuje nie zawsze jest to prawdą.

żona jest dzisiaj Todorovski – młoda aktorka Evgeniya Brik, którego reżyser spotkał w teście ekranem jednej serii.

Valeri Todorovski nie tak dawno temu po raz trzeci został ojcem – miał córkę, która została imieniem Zoe. Reżyser przyznaje, że lubi czytać jej bajki przed snem.

Tak więc, możemy śmiało powiedzieć, że w chwili obecnej Valeri Todorovski nie stracił swój status jako troskliwego ojca rodziny i udanej producent, scenarzysta, reżyser. W swoich pięćdziesiąt-plus lat, jest pełen siły i energii, którą zużywa się wyłącznie na filmowania i pracy w telewizji. Rosyjscy widzowie będą mogli zobaczyć wiele więcej swoich nowych projektów w filmie.