324 Shares 1735 views

Jak zrobić i jak zorganizować bukiet z rękami

Kiedy kalendarz krosnach następny urlop, chcesz dać swoim przyjaciołom lub bliskim coś niezwykłego i oryginalnego. Wiadomym jest, że najlepszy prezent – to jest wykonane ręcznie. Dar, który jest odpowiedni dla każdej celebracji – są kwiaty. Mogą być żywa i wykonane z różnych materiałów, co najważniejsze, muszą one być pięknie urządzone i zmontowane w jedną kompozycję. Aby dowiedzieć się, jak narysować bukiet z ich rąk, wie każdy, i od pierwszej chwili, nie każdy może dostać. Dlatego w tym artykule, można wybrać najbardziej odpowiednią wersję prostego projektu bukiet.


Bukiet ślubny: jak szybko i pięknie

Rozważmy mały przykład tego, jak zorganizować bukiet z ich rąk, jeśli jest ona przeznaczona dla panny młodej. Pierwszym z nich jest podjęcie decyzji, czy będzie trzymać do portu, lub po prostu kolory będą zabezpieczone taśmą. Kwiaty powinny wybrać z góry ich pąki nie powinna być zbyt rozpuszczony, lub, wręcz przeciwnie, jest jeszcze zamknięta.

Najczęściej używany do ślubu bukiet róż, aby dopasować strój, rozcieńczony z innych kwiatów i zieleni. Zwykle ozdobione róż i wstążkami.

Jeśli używasz portu rękojeść, ale chcę, aby stworzyć efekt żywych liści, łodyg róż z liści należy wyciąć trochę dłużej niż większość długopisów. Uchwyt jest przyklejony taśmą dwustronną na odwrocie którego mocowane są już pocięte łodygi róży. Powinny one być umieszczone na tym samym poziomie. Z pomocą drutu do mocowania łodyg kwiatów od góry i od dołu. Górna część portu uchwyt i wklej taśmy dwustronnej i rozłożone w 2-3 rzędy zapiąć odjeżdża z róż. Otrzymana struktura owinięty taśmą. W górnej części podstawy umieścić oazę.

Pąki róż do cięcia, w odległości 6-7 cm. Spośród nich, końcówka bukietu powstaje. Pierwszy pąk umieszczony w środku Oasis, że: – w kole, aż będzie gotowy do góry bukietu. Po tym, krawędzie mogą zostać obcięte zieleń. Kilka zielonych liści wśród róż bukiet doda świeżości.

Bukiet róż, nie banalne i zabawa

Teraz przyjrzyjmy się, jak zrobić bukiet z rękami na zwykłych róż. Czasami nie wystarczy wybrać piękne i świeże kwiaty, wciąż muszą umiejętnie obecny i miejsce. Rose wyglądać elegancki i elegancki, mogą ozdobić organzy w pąków tonowych.

Aby to zrobić, wybiera świeżych kwiatów, który jest trochę pąków otwarte. Z tego bukietu należy użyć co najmniej 15 róż, w przeciwnym razie po prostu nie będzie miał pożądanego efektu. Z łodyg są odcięte nadmiar liści, ciernie. Kwiaty są umieszczone blisko siebie, że wszystkie pączki są na tym samym poziomie. W dwóch miejscach powinny naprawić przewód. Po tym, łodygi są cięte za pomocą sekatory.

Potrzeba około 1,2-1,5 m organzy bukiet która jest nawinięta z podstawy w kierunku do góry. Spróbuj położyć szmatkę ciasno, przy zachowaniu wynikające fałd. Owinąć łodygi wystarczy linii liści. Materiał pin stałe. Z oddzielnego kawałka organzy łuk jest wykonany, który jest dołączony do bukietu.

Bukiet piwonii

Piwonie w sobie bardzo ciekawe i piękne, są one często wykorzystywane do wesela, a świąteczny bukiety. Mają wiele odcieni, pozwala stworzyć niezwykły i unikalny skład. Bukiet kwiatów z własnymi rękami, aby to zrobić jest bardzo proste, nie trzeba nawet mieć żadnych specjalnych umiejętności.

Jest wystarczająco dużo do wyboru nie w pełni kwitną pąki. Możliwe jest stosowanie kolorów lub kombinacji kilku odcieniach. Tak, to najprostszy projekt bukiet piwonii.

Take 5-7 kwiatów, które lubisz najbardziej. Skonfigurować bukiet, stawiając kubki blisko siebie. Dodatkowe liście powinny zostać przerwana z góry łodyg – przycięte na głębokości wazonie. Między kolorami, można wstawić dodatkowe gałązki zieleni, z piwonie połączyć niemal wszystko.

Gdy wiązka jest utworzona, łodygi muszą być zabezpieczone za pomocą kawałka drutu lub wstążki, owijając go kilka razy i wskazówki grzebienia. Piwonie nie lepiej do dekoracji papieru lub celofan pakietów.

Twórczy Boże Narodzenie bukiet

Stół może być ozdobione bukiet wspaniałych Sylwester czerwonych róż. Zwłaszcza kolor czerwony – symbol Nowego Roku we wszystkich krajach. Bukiet kwiatów z własnymi rękami, gałęzie sosnowe, goździków i pąków można zrobić nawet z dzieckiem. Tutaj można dać upust swojej wyobraźni.

Najbardziej odpowiednie do tego bukiet róż jest stopień swobody. Przede wszystkim zdecydować, jakie będą Twoje kwiaty przypiąć je w pożądanej wielkości.

Powinny stanowić bukiet centrum, biorąc pojedyncza róża w kręgu dodać losowo iglasty gałązki, goździki. Następujące terminy powtórzyć to samo, na przemian kolory jak chcesz.

Stożki małe kulki Boże Narodzenie, złoty pas będzie służył jako dodatkowej dekoracji całego bukietu. Mogą naprawić przewód u podstawy lub zszywacz do mocowania na liściach róż.

Bukiet na Dniu Wiedzy 1 września

Każdego roku wielu rodziców w myślach: kupić gotowy bukiet lub gromadzić się. I od czego? Żałuję, że taka uroczystość dziecko kwiaty wyglądał nie gorzej niż inni. Można zrobić oryginalny bukiet z ich rąk. master class dla jego ustanowienia może szpiegować na każdej linii o kwiaciarni. Sprzedawcy bardzo szybko i sprawnie zrobić.

Kwiaty na Dzień Wiedzy powinno być jasne, kolorowe i na pewno niezapomniany. Nie rób zbyt wielki bukiet, należy pamiętać, że ciężkie i obszerny bukiet dziecko będzie trudno utrzymać.

Udekorować tych kwiatów może być konwencjonalne taśmy lub dokonać drobnych atrybuty szkolnych do długości przewodu, który zostanie wstawiony wśród kwiatów. Będzie to wyglądało piękne i oryginalne. Użyj bukiet lilii, chryzantemy, igły, małe stokrotki, gladiolas i innych kwiatów. Najważniejsze, że wyglądały harmonijnie ze sobą.

Bukiet polnych kwiatów – zapomniana romans

W lecie można dać ukochanej i bliskimi najprostszy grono zebranych od jego. Nawet jeśli nie ma powodu – będzie można podnieść nastrój letnich kolorach. Ich własne ręce, aby bukiet kwiatów, zebrane w otwartych przestrzeniach kraju, to nie jest trudne.

Możesz po prostu chodzić na obrzeżach miasta, w pobliżu miejscowościach wypoczynkowych i zbierać specjalne przedmioty, które spodobały. Po pewnym czasie od rozpoczęcia tego spaceru wpisałeś bardzo piękny i kolorowy bukiet. Po prostu będzie związać go ze wstążką i zaprezentować swoją ukochaną osobę.

Bukiet słodyczy – jest oryginalna

Nietypowe bukiety może zaskoczyć. Spróbuj dać swój ukochany podobny bukiet. Kwiaty własnymi rękami mogą być wykonane z cukierków i papier do niego.

Taki prezent będzie cieszyć słodycze jednak jeść słodyczy, trzeba demontować pąki. Wiele osób nie chce zniszczyć taką niezwykłą urodę, więc bukiety są jako dekoracja i przypomnieniem świątecznego dnia.

zasady projektowania

Aby wiedzieć, jak narysować bukiet z ich rąk, to nie wszystko, trzeba także posiadać podstawowe zasady jego konstrukcji. Aby utworzyć małe arcydzieło wyglądał organicznie, ważne jest, aby wziąć pod uwagę jego formę i treść.

Nie sprawiają, że kompozycja zbyt gładkie i zbyt schludny, każda chropowatość wystające liść lub gałązka dziecka oddech będzie mały skręt. Bukiet powinien wyglądać stabilny i harmonijny. Wszystkie jego składniki muszą być koniecznie łączyć ze sobą, tworząc jeden obraz.

Jeśli myślisz o tym, jak zorganizować bukiet z ich rąk, warto pomyśleć nad i dodatkowe akcesoria, które będą służyć jako mały skład dekoracji.

Przed utworzeniem bukiet jest bardzo ważne, aby wybrać nie tylko kolor, ale również formę kompozycji. Po tym wszystkim, wynik może okazać się wspaniały bukiet lub bezkształtną naręcze niedopasowane kolory.