231 Shares 7592 views

Szczegółowe informacje na temat sposobu, aby wybrać numer wewnętrzny z telefonu komórkowego

Wiele organizacji wykorzystuje do komunikacji z poszczególnymi działami rozszerzeń, które są identyfikator numeryczny. Jednakże, abonent musi być podłączony do konkretnego pracownika, czasami występują trudności. Bardzo często pojawiają się problemy z tymi, którzy wzywają z telefonem komórkowym.

Jak ustalić, że przed wami rozszerzenie?

Przed wybraniem numeru wewnętrznego z telefonu, trzeba ustalić, czy to przed sobą. Dane kontaktowe dla wydziałów wieloma firmami z rozszerzeniem określony po głównym pomieszczeniu kilka liczb, które są zwykle umieszczone w nawiasach. Lub przed nimi napisać słowo „wewnętrzny”. Są identyfikator pracownika lub dział, który jest określony przez numer seryjny urządzenia, aby połączyć się z centralą. W tym przypadku centrala może być wirtualny, i przekazuje numer multi wzywa do „Skype”, telefony i tradycyjne stacjonarne, które są w różnych gałęziach.

Jak wybrać numer wewnętrzny z telefonu?

W odróżnieniu od miejskiego stałe urządzenia telefon komórkowy automatycznie przełącza się na tryb tonowy. W stacjonarna maszyna przed wybraniem numeru telefonu wewnętrznego, należy nacisnąć *, i to pójdzie w jego trybie tonowym. Na telefony, które przewidziane zestawu napędu wzywa do tych liczb będzie trudne i możliwe tylko wtedy, gdy posiada połączenie operatora, a nie automatyczna sekretarka. Pytania pochodzą z właścicieli smartfonów z Androidem lub iOS. Kluczowe dane na wezwanie zwykle krotnie. I trzeba się przed wybraniem numeru wewnętrznego z telefonu, przyczyną tego klawiaturę na ekranie, naciskając ikonę symboliczne. Telefon z systemem operacyjnym Android, jest to ikona w postaci dziesięciu małych kwadratów, z których dziewięć znajdujących się na górze w trzech rzędach, a drugi – od dołu. Podczas wybierania dodatkowych numerów w telefonie komórkowym, usłyszysz charakterystyczny dźwięk z głośników.

Dwa warianty związku przedłużającego

W pierwszym przypadku trzeba zadzwonić, aby wybrać numer główny. Następnie czekać na operatora lub automatycznej sekretarce i wysłuchać pełnej wiadomości. Po tym, trzeba wybierać numery wewnętrzne i łączy. Trzeba będzie zadzwonić, jeśli masz zły dział, i odebrał telefon osoba odmawia przełączanie. Podczas gdy duże firmy zazwyczaj wystarczy personel lojalny wobec rozmówców i rozmowa zostanie przeniesiona do wybranego działu. Druga opcja, w jaki sposób wybrać numer wewnętrzny z telefonu – nie czekaj na wiadomości i od razu kontynuować wprowadzić dodatkowe cyfry. W tym przypadku możliwe wystąpienie awarii łącza lub błędów. Skrócenie czasu, aby wysłuchać całej wiadomości mogą być właściciele smartfonów opartych na nowoczesnych platformach.

Jak telefon wybrać numer wewnętrzny, jeśli masz smartfona?

Dla posiadaczy telefonów komórkowych staje się problemem, który wypłacić pieniądze od operatora rachunek rozruchów telefon z połączeniem. Dlatego też, jeśli połączenie jest na linii nie jest za darmo, użytkownicy starają się zrobić bez słuchania wiadomości z nazwą wydziałów i pomieszczeń. Właściciele smartfonów mogą wybierać dowolne rozszerzenia za pomocą przycisku pauzy. Aby to zrobić, należy wybrać żądane cyfry, czekać na połączenie. Następnie kliknij na pauzie (jego ikona znajduje się zwykle na ekranie połączenia) i wprowadzić dodatkowe cyfry. Można spróbować zacząć pisać od razu po podłączeniu, bez konieczności naciskania przycisku sprzed pauzy, ale opcja ta nie zawsze działa. W przypadku jakiegokolwiek błędu w takim przypadku najlepiej jest powiesić i oddzwonić. To wszystko, teraz wiesz, jak telefon komórkowy, aby wybrać numer wewnętrzny.