361 Shares 4391 views

Spodenki dla otyłych: co to jest?

Od dawna w przeszłości czasy, kiedy kobiety zostali pouczeni, aby zakończyć ukryć figurę od innych, a przemysł lekki w naszym kraju oferuje wspaniałe panie modelowych form nudnych rzeczy, zwane przez mieszkańców „Okładki do zbiornika.” Teraz pełnia nie jest wadą być niejasne, stało się bardziej pikantny zwłaszcza kobiety. Więc, niech żyje piękne i stylowe ubrania dla pań oty!

Nowoczesna moda oferuje wyrzucić umiar i nosić to, co chcesz, ale ponieważ nawet takie otwarte ubrania, jak spodenki, dla grubych ludzi nie jest już tematem tabu. Oczywiście, nie oznacza to, że pilna potrzeba, aby kupić parę mikro, które będą podkreślać tylko dodatkowe cale. Jednak stosując się do kilku prostych zasad w doborze ubrań o niestandardowym kształcie mogą być przekształcone w krótkich spodenkach na pełny stylowy i podkreślając zalety ciuch.

Pierwszą rzeczą do ustalenia dla siebie pełną kobietą – co modele nadają się w szczególności do jej figury. Lepiej unikać zbyt krótkie spodenki – one wizualnie skrócić nogę i wyciągać zbyt dużo uwagi do pełni bioder. Zostaw je na ułamek chude i wysokie dziewczyny. Konieczne jest również, aby odmówić, wybierając spodenki na pełnych nogach od kolan do połowy – są wizualnie przeciąć linię na pół nogi i uczynić je krótko. Optymalna długość dla krótkich wielkich liczb – na dłoni powyżej kolana. Ta długość, między innymi, uniwersalne dla różnych stylów odzieży – i biznesu i sportu, a także dorywczo modelu długość zawsze wyglądają świetnie.

Drugą rzeczą, jaką należy zwrócić uwagę – jest to szerokość nogawki. Szorty otyłe nie powinny być zbyt swift stopy – więc tylko podkreślać wady. Ponadto, obcisłe spodenki proponuje siłownię – i zostawić je dla niego. Lepiej wybrać model spodenek, które obejmują szeroką nogę, delikatnie ułóż udo, lub tylko trochę szersza w kolanie. Pod tym względem dobre bermudy, a także różne rodzaje spódnice, szorty.

Trzecia reguła wyboru: jeśli postać zakłada mały wystający brzuch i biodra, odrzucić Modele z obniżoną talią – wizualnie robią żadnej większą figurę. Lepiej jest wybrać model ze średniej lądowania na pasie lub szorty z wysokim stanem – podkreślają kontrast między szerokimi biodrami i wąską talię i sprawi, że postać bardziej kobiece. Kolejna korzystna opcja dla osób otyłych – klapy na nogawce spodni. Robią więcej smukłe nogi poniżej kolana i odwrócić uwagę od bioder.

Przy wyborze kolorów i tkanin przestać patrzeć na denim, grubej bawełny, kostium tkaniny. Brak materiałów grzywny lub elastyczne – wszyscy podkreślają, że nie chcemy podkreślić. Z tego samego powodu należy unikać błyszczących tkanin i satyna – nawet szczupłej sylwetki, materiały te mogą ogóle. Korzystniej monochromatyczny kolor wybrać albo duży wzór. Lepiej zrezygnować z pastelowych lub białe spodenki i światło barwne odcienie będą wyglądać dobre jasnoszary, khaki, beżowy – dla nich i warto się zatrzymać jeśli wybrane modele szorty letnie. Cóż, najbardziej korzystna – a spodenki jeansowe , aby zakończyć. Są uniwersalne w stylu i na tyle mocno, aby utrzymać pożądany kształt.

Wybierz „” model. I spodenki nie zakończy mitu, ale rzeczywistość w swojej szafie.