402 Shares 1205 views

Turcy w Niemczech – bomba zegarowa?

Eksperci z Uniwersytetu w Monachium niedawno przeprowadzili szereg badań, których wyniki doszli do wniosku, że Turcy w Niemczech to bomba zegarowa.

Obecnie liczba islamistów w kraju ponad 4 mln osób. Teraz Niemcy są domem dla około 3 mln imigrantów z Turcji, z 2,5 miliona z nich posiada obywatelstwo niemieckie. Ważne jest, aby pamiętać, że duża część ludności nie chce zintegrować się ze społeczeństwem niemieckim. Migracja do Niemiec rozpoczęła się w 1960 roku. W tamtych czasach działał specjalny program państwowy w celu przyciągnięcia pracowników z zagranicy w maszynowego i górnictwa węgla kamiennego. Ale teraz wiele z nich jest tak dużo obsesją ich tożsamości narodowej, które po prostu odmówić przyjęcia społeczeństwa niemieckiego.

Turcy w Niemczech. umieszczenie

Zdaniem ekspertów, tylko kilka osób z Turcji dzisiaj oficjalnie zatrudniony (około 20%). Inni żyją wyłącznie na fundusze od państwa, czyli z różnych świadczeń socjalnych. Prawie 70% wszystkich imigrantów mają najbardziej zwykłe zaświadczenie o edukacji szkolnej. To nie tak, że Niemcy przeciwko migrantom, ale są po prostu szukają łatwego życia, zarobić nielegalnie i cieszyć się korzyści.

Ustawodawstwo socjalne w Niemczech jest bardzo praktyczne organizowane dla Turków. Tak więc, każdy obywatel bezrobotny otrzymuje specjalny dodatek w wysokości aż 482 euro miesięcznie. Ponadto, jeśli są dzieci niepracujących w wieku poniżej 18 lat, na każde dziecko otrzyma kolejne 200 euro. Oficjalnie bezrobotnych Turcy w Niemczech mają prawo do odszkodowania dla różnych płatności, w tym czynsz, ubezpieczenia zdrowotnego, użyteczności publicznej, itp

rozumieć

Turcy w Niemczech nauczyli się korzystać ze swoich praw do maksymalnej korzyści. Na przykład, płeć piękna może być niemal dowolny czas, aby opuścić kraj do własnego kraju, ale stamtąd z powrotem do głównego miejsca zamieszkania ma dziecko. Akt urodzenia w Turcji można kupić na każdym kroku za jedyne 10 $. Na granicy pani wyjaśnia, że podczas jego pobytu w domu, ona stała się matką. Po przyjeździe do Niemiec, wyda dziecko, a później otrzyma go na miesiąc około 200 euro, co omówiono już powyżej.

Obecnie muzułmanie w Niemczech całkiem zręcznie i jednocześnie komfortowo, żyjących na dobro. Wielu uczniów w szkole na pytanie, kim chcą zostać w przyszłości, reagują bardzo prosto: „Social zależny”. Rzeczywiście, doświadczenie pokazuje, że problem jest teraz bardzo zaniepokojony niemieckiego społeczeństwa. Jeśli idzie o tak, wkrótce rdzenna ludność w Niemczech praktycznie nie będzie, a kraj stanie się nowym Turcja.

A z finansowego punktu widzenia, sytuacja ta jest po prostu katastrofalne dla budżetu. Dlatego władze myśleć o wszystko dzieje się i starają się podjąć poważne środki.