263 Shares 8074 views

Top 10 filmów, które powinien zobaczyć każdy

W tym artykule, będziemy analizować 10 filmów, które powinien zobaczyć każdy. Ale mówimy o wiele więcej filmów.

Staraliśmy się zrobić dla ciebie specjalną kolekcję na różnych kategoriach, od komedii do detektywa. zwana zostaną podane opcje dla filmów, które widzowie nazwali najlepszym z mężczyzn, kobiet i młodzieży.

Przeczytaj artykuł. I wiele godzin podróż do fantastycznego świata kina podałeś. Miłego oglądania, drodzy czytelnicy!

kino

Kino podjęła wiodącą pozycję w zakresie spędzania wolnego czasu zaraz po jego wprowadzeniu.

Obok sądu, oferujemy 10 filmów, które każdy powinien zobaczyć. Ale zostaną one podzielone na różne kategorie.

Niemniej jednak, większość filmów zaadaptowany z rankingu, który prowadzi American Film Institute.

Zacznijmy filmach interesujący dla młodego pokolenia.

nastolatków

dorosłość – dość trudny czas, aby odejść. Ludzie często są sami ze swoimi uczuciami. Poniżej prezentujemy 10 filmów, które powinien zobaczyć każdy nastolatek.

To otwiera listę „Wild Child”. Historia jednej zepsutej Amerykanin, ojciec wysyła do Wielkiej Brytanii na rehabilitację. Co byłoby życie dziewczynka w Kolegium przykładowej treści?

Dalej są "Another Cinderella Story" i "Step Up". To film o nastolatkach, miłość i znalezienie miejsca w życiu.

Edycji „Szkoła uczuć” i „Hachiko” będzie można spojrzeć z różnych punktów widzenia na najpotężniejszego uczuciem w życiu.

Na szóstym miejscu jest «LOL». Zwykły, ale z tego powodu, przynajmniej wzruszająca opowieść o życiu francuskich studentów.

Gdzie zrobić bez wszechobecnych krwiopijców! Obok publiczności zaprezentował „Zmierzch” i „The Vampire Diaries”. Filmy nie muszą być opisane, ponieważ większość z nich są sprawdzane kilka razy.

Dopełnieniem kolekcji „Mean Girls” i „Ona jest człowiekiem.”

tłum

Uważa się, że te prace – jest 10 filmów, które powinien zobaczyć każdy człowiek. Należą one do tak zwanych „gangster” gatunku. Jednak jest to chyba jedyny sposób, aby pokazać siłę charakteru w czasie pokoju.

Tak zaczyna się nasz wybór pierwszej części „Ojca chrzestnego”. Saga Coppola nie ma analogów, dlatego natychmiast po wydaniu odbyła się w klasykę światowych.

Na drugim miejscu są „Chłopcy z ferajny”. Film ten został wydany w tym samym czasie co trzeciej „Ojca chrzestnego”, a nawet przed jego drugiej części, która znajduje się w rankingu to kolejny krok.

Czwarty uznany obraz Walsh "White Heat", a na piątym miejscu dzieje "Bonnie i Clyde" American Artura Penna.

Szóste i siódme pozycje są zajęte przez film „Człowiek z blizną” (1932, reżyser i Rosson Hawks) i „Pulp Fiction”.

Ósmego i dziewiątego miejsca poświęca się filmów, które weszły w jednym roku – „The Public Enemy” i „Mały Cezar”.

Zakończeniu pierwszej dziesiątce jest nowsza wersja „Człowiek z blizną” De Palma.

romans

Ta kategoria kobiet preferują najbardziej. Zbiór taki romantyczny: „10 filmów, które powinien zobaczyć jeden”. Lista zawiera tylko zabawne historie jak na tyle negatywne w życiu codziennym.

Po pierwsze, zgodnie z międzynarodowym jury, jest największym komikiem filmu „Światła miasta”.

Drugie miejsce zajął „Enni Holl” przez reżysera Vudi Allena.

Trzecia pozycja to film Franka Capry „To była jedna noc.”

Czwarty i piąty kroki podjęte „Rzymskie wakacje” i „The Philadelphia Story”.

Ponadto, ocena American Film Institute powiedział: „Kiedy Harry poznał Sally” i „Żebro Adama”.

Dopełnieniem pierwszej dziesiątce komedie romantyczne według AFI "The Power of the Moon", "Harold i Maude" i "Bezsenność w Seattle".

biznes

Znany magazyn „Forbes” opublikował zestawienie „10 filmów, które powinien zobaczyć każdy przedsiębiorca”. Zobaczmy, co mamy do zaoferowania.

Tak więc, w pierwszej kolejności produkt Fincher nazywany "The Social Network". Tutaj reżyser wprowadza nas w historię młodego milionera, założyciel portalu społecznościowego „Facebook” Mark Zuckerberg.

Następnie przychodzi Picture Motion Stern „Praca”. Praca ta znalazła oddźwięk w sercach młodych, opalona ideę starcie po poprzedniej pracy Finchera.

Trzecie miejsce zajął „August”. Jest to obraz dyrektor Chica który wykazał odwrotną stronę młodego pokolenia yuppies, którzy chcą „wysadzić” świata biznesu.

Tutaj mówimy o dwóch braci, ich towarzystwo, starają się utrzymać na powierzchni. I w tym momencie przed katastrofą 11 września 2001 roku przez kilka dni pozostać.

Film dokumentalny „Startap.kom” przychodzi na czwartej pozycji. Jest dziełem dwóch reżyserów – Nudzheyma i Hegedusa. Pokazują one historię powstania i bankructwo ciekawy amerykańskiej stronie. Wyciągnął przez około sześć miesięcy, ale spowodował rezonans z jej niezwykłym pomysłem.

Dalej są folie gigantów Internetu „Pobierz” Jones (2008) oraz „Piraci z Krzemowej Doliny” Burke (1999).

Przechowuje listę dokumentalka Giberson "Control-Alt-Komplit". To tylko film-przewodnik z przykładami dla startupów.

Dopełnieniem kolekcji trzech filmów – «E-Dreams», «Revolution OS» i «Code» szczytu.

sport

Poniżej prezentujemy listę 10 filmów, które powinien zobaczyć każdy gracz, bokser, siatkówkę i innych sportowców.

Przewaga w tym gatunku , Martin Scorsese. Jego „Wściekły byk” o włoskiej bokser w Stanach Zjednoczonych pokonać wszystkich konkurentów.

Dalej jest trochę jak historia Dzhona Evildsena, kolega z poprzedniego Jake LaMotta, zwanego „Rocky”.

Następnie udać się do pola baseballu. Tutaj będziemy rolce filmu w 1942 roku, „Duma Jankesów”. Historia opowiedziana jest o życiu odtwarzacza Lu Geriga.

„Zespół Indiana” zabiera widzów w kipiącym atmosferze świata koszykówki. dramat sportowy opowiada historię miasta zespołowego Hickory, która staje się mistrzem stanu.

Dalej są dwa filmy, które są równoległe do miłości i sportu fabułę. Pierwszy nazywa się "Darhemskie byki" (1988), a drugi – "Zaufanie" (1961).

Siódma pozycja zyskał komedii „Kurs Boy”. Na ósmym miejscu jest „Breaking Away” Petera Yatesa.

Dopełnieniem dziesięciu najlepszych filmów sportowych, według Amerykańskiego Instytutu Filmowego, „National Velvet” i „Dzherri Makguayer”.

kaprys

Poniższe 10 filmów, które trzeba zobaczyć każdą osobę odnoszą się do popularności tego gatunku fantastyki wybrać jakiś dzisiaj. baśnie zawsze lubiłem ludzi, ale po filmowej adaptacji Tolkien rozpoczął falę ożywienia.

Tak więc, w pierwszej kolejności zgodnie z międzynarodowym jury jest „Czarnoksiężnik z krainy Oz” Victora Fleminga.

Druga pozycja jest adaptacją pierwszej części trylogii „Drużyna Pierścienia” Petera Jacksona.

Zachodnie odpowiedniki „Ironia losu” znajduje się na trzecim etapie. „To wspaniałe życie” Frank Capra jest szczególnie popularny w Nowym Roku.

Czwarte miejsce wygrywa „King Kong”. Stary, ale popularne i epicki film Shodsaka i Cooper.

Dalej jest drugim najbardziej popularny film Boże Narodzenie na zachodzie. „Cud na trzydziestym czwartym Street” George Seaton.

Phil Robinson z „Fields of snach” idzie na szóstej pozycji.

W siódmym miejscu jest komedią Screwball produktu Meri Cheyz. Film nazywa się „Harvey”. Dalej jest magiczna i romantyczna opowieść „Dzień świstaka”.

Dopełnieniem międzynarodowy rating film fantasy „Bagdad złodziejem Aleksandra Kordy” i „duże” Penny Marshall.

Detektywi

Od czasów Sir Artura Konan Doyle gatunku „detektywów i zabójców” nie traci atrakcyjność. Dlatego Detektywi i kontynuować nasz wybór 10 filmów, które trzeba zobaczyć każdy.

Komedia zostały ogłoszone w części romans, bo śmiech jest zawsze pragnienie, aby dzielić się szczęściem z ukochaną osobą. Teraz skupimy się na bardziej błędnego strony społeczeństwa.

Jak dla detektywa, nie ma, oczywiście, prowadzi Hitchcocka. Mistrz gatunek zajmuje pierwsze (film „Vertigo”), trzeci ( „Okno na podwórze”), siódmy ( „North by Northwest”) i dziewiąty ( „W przypadku morderstwa, dial M”) pozycję.

Drugie miejsce zajął „Chinatown” Romana Polańskiego. Na czwartym etapie jest „Laura” Preminger.

Kerol Rid, z jego filmu „Trzeci człowiek” zdobył piątą pozycję. Na szóstym jest „Sokół maltański”, a na ósmym – „Blue Velvet” Davida Lyncha.

2013

Jeśli mówimy o 10 filmów, które powinien zobaczyć każdy 2013 modelu roku, listę z następujących czynności:

– W pierwszej kolejności, „Dwanaście lat niewoli” przez reżysera Steve'a McQueena. Następny przyjść „American Hustle” i „Kapitan Phillips”.

– Czwartą pozycję zajmuje „Grawitacji”. Niezapomniany film, który sprawia, że myślisz dużo.

– Piąte miejsce zajęła w filmie „She”, a szósta – „Wewnątrz Lewin Davis” od braci Coen.

– siódmy i ósmy pozycje są zajęte przez filmach „Nebraska” i „Saving Mr. Banks”.

– Dopełnieniem listy „Wilk z Wall Street” i „stacji Frutveyl”.

2014

Pod koniec ubiegłego roku, jury zidentyfikował także listę 10 nowych filmów, które każdy powinien zobaczyć. Premiera miała je w 2014 roku.

Tak, od wersji AFI, dłoń należy do „Snajper”.

Następnie przychodzi „Berdmen” przez Iñárritu. Trzecia pozycja, „Gra tajemnic”.

Ciekawa sytuacja – na czwartym miejscu, zaledwie dwa filmy, więc nie ma listę dziesięciu i jedenastu obrazów. Tak więc, w następnej pozycji „Interstellar” i „Unbroken”.

Piąte miejsce zajął film „Obsession”, a szósty – „Boyhood” przez reżysera Linklatera.

Dalej są „Foxcatcher” i „Selma” i pełną listę filmów, „Stringer” i „dalej w las …”

epicki film

Podsumowując, dajemy 10 filmów, które powinien zobaczyć każdy przynajmniej raz w życiu. Ten top dziesięć filmów według rankingu listach Amerykańskiego Instytutu Filmowego.

Tak więc, w pierwszej kolejności jest to film w 1962 roku o nazwie „Lourens Araviysky”. Opowiada o udziale Brytyjczyków w arabskich wydarzeń powstania w 1916-1918 dwuletnim.

Następnie przychodzi filmu „Ben Hur”. Jest to mocny film o niezwykłym życiu jednego Żyda, który był niewolnikiem i Rzymianinem, widział ukrzyżowanie Jezusa Chrystusa i uratował mu rodzinę.

Na trzecim miejscu była „Lista Schindlera”. Tutaj Spielberg mówi o niemiecki przedsiębiorca, który uratował wielu Żydów podczas Trzeciej Rzeszy.

Następny przyjść „Przeminęło z wiatrem” Fleming i „Spartakus” Kubricka. Obrazy historyczne epoki nie pozostawi obojętnym.

Na szóstym miejscu jest słynny „Titanic”. Następnie widzowie wybrali dwa filmy o wojnie – „Szeregowca Ryana” „na froncie zachodnim w 1930 roku i”

Zakończenie pierwszej dziesiątce „Red” Beatty (około amerykański podczas rewolucji w 1917 roku) i „Dziesięć przykazań” DeMille.

Tak więc w tym artykule, zostały wprowadzone do wyboru najlepszych filmów według różnych agencji i krytyków. Staraliśmy się uporządkować filmy najwyższej jakości, aby zaspokoić zainteresowanie najbardziej kapryśnej publiczności.

Powodzenia wam, drodzy przyjaciele! Miłego oglądania!