81 Shares 3409 views

"Sutent" (sunitynib) cena analogi. Gdzie kupić taniej Sutent

„Sutent” przepisywane pacjentom z nowotworu podścieliska przewodu pokarmowego, jeśli leczenie nie jest zapewniony efekt jest stosowane wcześniej. Ponadto, stosuje się do leczenia pacjentów z przerzutowym rakiem nerki, którzy nie otrzymywali wcześniej terapii, lub w przypadku braku jego skuteczności. „Sutent” i przypisano pacjentów z nieoperacyjnym guzów trzustki.

Składnik aktywny „Sutent” Preparat – sunitynib – hamują receptory kinazy tyrozynowej, a tym samym zapobiegania nowotworu przerost. Zauważono przez pacjentów przyjmujących „Sutent”. Opinie pozytywne pacjenci: oznaczają one oznaczają toksyczność i jeszcze twierdzą, że podczas drugiej aplikacji wymiany skutki uboczne do niczego. Obchodzi pacjentów i skuteczności leku: hamuje postęp choroby. Jednak znaczna wada, według wielu – koszt.

„Sutent”: cena oraz nabycie

Kup narkotyków w Moskwie aptekach może być wyceniony na 183 000-240 000. Wartość ta z 28 kapsułek w dawce 50 mg. Zgadzam się, kwota jest naprawdę imponująca, a nie każdy może sobie pozwolić na leczenie tym lekiem, pomimo swojej skuteczności.

Jednak „Sutent” cena może być kilkakrotnie niższa. W tym przypadku mówimy o rodzajowych narkotyków indyjskiej produkcji.

Co to jest lek generyczny? Lek ten, który ma podobny czynnik farmakologiczny oryginalny wzór i wyprodukowany przez licencjonowanego bez kosztów opracowania, badania kliniczne i handlowe. Testowanie leków już przeprowadzona i ponownie, nie ma potrzeby, a to daje możliwość znacznie obniżyć całkowity koszt podstawowych leków.

W Indiach „Sutent” produkowany jest przez Natco Pharma Ltd. I go kupić w rozsądnej cenie może być WWW.ONKO24.COM na miejscu. Zanim kupisz, przygotować dokumenty potwierdzające potrzebę narkotyków.

„Sutent”: instrukcje użytkowania

Lek jest przyjmowany doustnie. jego stosowanie jest niezależne od czasu posiłków.

Dawkowanie różni się w różnych chorobach. Tak więc, w przypadku nowotworów przewodu pokarmowego przewidziany 50 mg leku dziennie. Akceptowane kolejne 4 tygodnie, a następnie zrobić 2-tygodniową przerwę. W przypadku raka nerki schemat leczenia identyczne.

Gdy nowotwory trzustki podawano 37,5 mg leku na dzień. Przerwa nie powinna być wykonywana.

skutki uboczne

Jakie są skutki uboczne jest „Sutent”? Stosowanie leku może towarzyszyć:

  • zator płucny;
  • trombocytopenia;
  • nadciśnienie tętnicze;
  • zmęczenie;
  • biegunka i nudności;
  • anoreksja;
  • odbarwienie skóry;
  • bóle stawów;
  • bóle mięśni;
  • niedoczynność tarczycy.

Przestrogi

Przepisany lek i jego dawkowanie należy wybrać lekarz.

Przed użyciem „Sutent” oznacza, że jest niezbędna do analizy wskaźników hemolityczne.

W terapii lekowej, zaleca się badać pacjentów w celu wykrycia objawów niewydolności serca.