803 Shares 4220 views

Ryba przepis: łosoś w tempurze i innych potraw z tej ryby

Różowy łosoś – czerwona ryba jest idealny do gotowania pysznych posiłków. Po pierwsze, jest środkiem płatniczym. Po drugie, łosoś miękka i nietłusty. Wreszcie, jest mało kalorii, co jest bardzo ważne dla tych, którzy są zawsze oglądając jej sylwetkę. Gotować ryby mogą być różne. Tam są wspaniałe receptury pieczenia łososia w piekarniku. I to jest bardzo popularny łosoś w cieście.

Ryba w cieście piwnym

Zawsze uzyskuje doskonałą łososia w cieście z piwa. Do tej potrawy nie potrzebują dużo ryb. Pożądane jest, aby był to filet. Wystarczy około 1 kg. Oczywiście, niezbędne i podstawowe przyprawy – sól i pieprz. Ale tylko kilka jaj potrzebnych do ciasta, mąki i szklanką piwa.

Dostępne filety z łososia pokroić na kawałki, które pieprz i sól ostrożnie, ponieważ mogą one być lekko wilgotne z sokiem z cytryny. Piwo, jajka, mąka i mikser śmigać. Otrzymane ciasto dodaje się sól i pieprz. I tu, w cieście, można umieścić kawałki ryby. Po tym, wszystko jest bardzo proste. Fried powinien smażyć kawałki razem z ciasta, aż ładnym skorupy.

„Mleko” łosoś

Stopi się w ustach łosoś tempura mleka. W celu wytworzenia niezbędnej ryby (filety), który jest już przyprawami przyprawy. Aby oryginalne ciasto, trzeba jajka (3 szt.), Szklanka mleka, mąki i soli. Sam przepis jest bardzo prosty i dania gotowe – to przyjemność. I miło widzieć szczęśliwe twarze gospodarstw domowych, które jedzą ryby.

Różowy łosoś w przyprawach powinna stać przez pół godziny. Ma to zapewnić, że staje się pachnące. Jednocześnie przygotowuje ciasto. Jaja i sól mikser trzepaczka i dodać do mleka, a następnie dołączyć i mąki. Każdy mały kawałek ryby zanurzone w cieście i słodkie mleko umieścić w garnku, gdzie już duża liczba rozpalonym oleju. W ciągu 5 minut jest smażone ryby ze wszystkich stron. A łosoś ze złotym skorupie podawane na stole.

Jednak łosoś tempura – nie jest jedyną możliwą receptą na tym smaczne ryby. Więcej dietetyczne środki spożywcze są uzyskiwane jeśli łosoś pieczony w piecu.

Różowy łosoś w piekarniku z serem i warzywami

Składniki na posiłki tam w każdej lodówce. Możemy kupić tylko różowego łososia, około 1 kg. Dodatkowo konieczne pomidory, papryki, odmiany ser, sól, olej i majonez.

Konieczne jest, aby włączyć całych filetów rybnych, pokroić na małe kawałki, które są sól i pieprz, oczywiście, do smaku. Należy je umieścić na blasze, już naoliwione. Top dokładnie płaszcz z ryb z majonezem, da mu delikatny smak. Pomidory, pokroić w krążki, umieszczone na różowym łososia, tak aby kawałki były całkowicie pokryte nimi. Na szczycie dużej tarce serem. W tej postaci przechodzi przez piec do pieczenia, który musi być ogrzewana do 180 ° C. W tym trybie, danie piecze się przez 30-35 minut. Gotowe ryby dekorować i podawać.

„Warzywa” ryba

Bardzo smaczne okazuje różowy łosoś w piekarniku z warzywami. Jego wytwarzania wymaga jednego tuszy ryby, pomidory, cebulę, paprykę, cytrynowy, oleje (zwłaszcza olej z oliwek) i standardowych przyprawy. Pierwszym z nich jest wyciąć wszystkie warzywa. Pomidory, cebula – pierścienie też, ale pieprz – tylko paski.

Dalsze nabiera kształtu do pieczenia. Ona posypać niewielką ilość oleju i położył się na dnie niektórych warzyw (około jednej trzeciej). Na szczycie ich soli i pieprzu, oczywiście, w trakcie mieszania. Kolejna warstwa to kawałki łososia. Ale najpierw muszą smaku przyprawami i posypać cytryny. Tylko wtedy są one umieszczone na warzywa.

Wreszcie, pozostałą mieszaninę z papryką, pomidorem i cebulą rozłożone na boki i do góry ryb. Cała forma jest pokryty już przygotowane folią i umieszczona w piecu. Po około 40 minutach po upieczeniu można dostać gotowy posiłek. Podawać można różowy łosoś z warzywami lub innych dekoracji. Szczególnie dobrze pasuje do ryżu i ziemniaków, smażone na złoty kolor.