304 Shares 2394 views

Aktorzy „Transformers” od 1 do 4 filmu. Dowiedzieć się, kto wystąpił (foto)

„Transformers” – to najbardziej niepowtarzalny filmowy strzał niedawno. Wielu fanów gier akcji uważają, że najwyższy filmu Najwyej roku. Efekty specjalne, aktorów i wiele innych pozostawiły niezatarte wrażenie. Wszystkie trzy części wygląda za jednym zamachem. Per-view po raz pierwszy. Nowe wrażenia i tematy do dyskusji z przyjaciółmi. Jest to drugi po „Terminator” film science fiction, który nadal przyciąga uwagę widzów. Warto zauważyć, że fani z niecierpliwością czekają na wydanie czwartej części. Każdy zastanawiał się, w jaki sposób historia obraca, a co będzie z bohaterów obrazu.

Fabuła filmu Transformers

Wszystkie filmy o niezwykłych robotów z innej galaktyki zdobyła miłość milionów. Cała fabuła filmu obrócił się na fakcie, że licealista przypadkowo odkryta cudzoziemców. Zamieniają się w Autobotów, którzy są gotowi do ochrony ludzi i planety Ziemi. Aktorzy z „Transformers” w pierwszej części doskonale odegrała swoją rolę.

W tej chwili jesteśmy w trakcie przygotowywania do uwolnienia „Transformers 4”, aktorów, który jest już wybrane. Film powinien być inny od starych części. Wiele będzie zobaczyć twórców w nowej roli.

Przez długi czas nie było podgrzewane argumenty pomiędzy fanami. Ktoś twierdził, że film będzie miał nowe Decepticons, prowadzone przez Galvatron. Ktoś był przekonany, że film będzie odgrywać rolę bohatera Dzheyson Stethem, inni rozpaczliwie kibicowania Duane Johnson. Jednak żaden z nich uczestniczyła w filmie nie wzięła.

Shaya Labaf

Niekwestionowanym bohaterem chciał kontynuować pracę po strzelaninie. W filmie „Transformers 1” aktor grał więcej niż dobrze, ale nie wszystkie z nich zostały usunięte w czwartej części thrillera sci-fi. Na przykład, Megan Fox nie jest w dalszym ciągu pracować nad drugą częścią. Ostateczna dla niej był film „Transformers 2”. Aktorzy nie zdecydowała się kontynuować współpracę z twórcami obrazu. Megan poszła do ekspansji na innych nisz i Shaya Labaf kontynuował prace nad robotami, we współpracy z inną aktorką.

Jednak należy zauważyć, że czwarta część odrzuconych i Shaya Labaf, którzy uważali, że ta rola wzrosła.

Część czwarta

Dużo jest jeszcze nieznany, ale istnieje kilka punktów, które otworzyły twórców fanów. Fabuła rozgrywa się w kilka lat po ostatnich wydarzeniach. W trzeciej części bohatera Shaya Labaf musiał uratować świat, który odmówił pomocy Autobotów. Aktorzy z filmu „Tranformery 3” grał swoją rolę doskonale, pozwalając sequel. Tutaj fabuła Decepticony i Autoboty kiedykolwiek opuścił ziemię. Jednak rząd stworzył bardziej potężną broń, która powinna chronić cały kraj.

Według naukowców, Dinobot musi stanąć w obronie ludzi. Jednak brakowało jeden mały punkt: stary transformator czeka na skrzydłach i plany wobec Ziemian. Jak będzie opozycja?

Kto gra główną rolę kobiecą

Przez długi czas nie było Przesłuchania do głównej roli żeńskiej. Zwłaszcza, że stary aktorka odmówiła udziału w filmie. Po wielu wyborów do głównej roli Nicolas Peltiera został zatwierdzony, co już udało się zagrać w filmie „The Last Airbender”. W historii, ona odgrywa rolę szkoły, która spełnia Man-Rider. Według twórców, jest to doskonale nadaje się do tej roli. Ponadto, w planie było odejście od starych filmów, w których historia jest na rzecz seniorów. W nowej części do głosu dziewczyny. Jej los spadnie wszystkie testy, które powinny poszła ze swoim chłopakiem i ojcem.

chińscy aktorzy

Kolejna część „Transformers” na idei założycieli musi być wspólny wysiłek aktorów chińskich i amerykańskich. Reżyser i producenci zauważyć, że wybór aktorów odbędzie się za pomocą reality show.

Aktorzy z „Transformers” mieć wszystkie niezbędne cechy. Wśród nich powinny być dwa z doświadczeniem w filmie i teatrze, dwóch bez doświadczenia w dziedzinie aktorstwa. Ponadto planujemy zbierać dodatki. Wybór Chin jako partnera w filmie ze względu na fakt, że istnieje przeszłość obraz już przy maksymalnych opłat.

Nawet odlewanie Ameryki trwało dłużej. Nowy film będzie kontynuacją poprzednich wersji, ale obsadzenie aktorów wybrała zupełnie tak samo jak przedtem. Aktorzy filmu „Transformers 4” będzie zupełnie inny od poprzednich znaków.

Kto będzie działać w czwartej części

Według twórców, film zostanie usunięty Mark Wahlberg, Nicola Peltz i Dzhek Reynor. Film jest zaplanowane do wydania w czynsz w czerwcu 2014 r. Będzie to największy dar dla fanów.

Przez długi czas reżysera filmu było przeciwko odnowienie franczyzy. To, jego zdaniem, byłoby to tania sztuczka. Jednak producenci przekonali go, a on postanowił wznowić prace nad sequelem. Warto zauważyć, że cała obsada została zaktualizowana, jak dawny chciał kontynuować. Wszystkie z nich odkryli swoje powołanie w nowej dziedzinie. Aktorzy „Transformers” będzie różny i będzie reprezentować tylko dwie z kraju.

Udostępnienie filmu i jego pełna nazwa

Pełny tytuł filmu – "Transformers 4: Age of Extinction". Według autorów, film potwierdza Dinobot obecności. W ubiegłym roku, po zatwierdzeniu obsady rozpoczął filmowanie. Według wstępnych danych, film będzie całkowicie gotowa na koncert w czerwcu 2014 r. Ponadto, reżyser filmu zgodził się usunąć nie tylko czwartą część sequelu, ale także sequel.

Wielu aktorów z „Transformers” i krytycy zgadzają się, że Maykl Bey jest idealny do pracy nad filmem. Ktoś inny nie może być reprezentowana w fotelu reżysera. Warto zauważyć, że krytycy i publiczność poczuła, że wyczerpał całą swoją wyobraźnię do trzeciej części sequelu. Ale trochę później, wszyscy doszli do wniosku, że dyrektor ma inny „asa w rękawie”.

Oczywiście wiele będzie nowy dla publiczności, a chodzi o aktorów. Ale filmowcy mają pewność, że ulubione postacie Optimus Prime i Bumblebee będzie ponownie w działce. Warto zauważyć, że aktorzy filmu „Transformers 3”, w szczególności Shaya Labaf może uczestniczyć w wyrażaniu czwartą część. W czwartej części legendarnego obrazu Trzmiel głosem przemówi Shia. Ponadto, efekt częściowo przenosi się do przestrzeni. Twórcy mają pewność, że to będzie nie mniej fascynujące.

Era eksterminacji

Chociaż krąży wokół filmu zgaduje w sieci niedawno dostał pierwszą wersję filmu „Transformers 4”. Aktorzy, którzy wzięli w nim udział ostatecznie stał się znany. To Nicolas Peltiera, Stenli Tuchchi i Mark Wahlberg. Reżyser przyznał, że film nie jest historia w imieniu rodziny Uituikki.

Stenli Tuchchi zagrał rolę naukowca i programisty Jozuego, który nie lubi Autobotów. Uważa je za „bezużyteczne śmieci”. Że należy on do idei tworzenia nowych robotów, które będą ostatecznie zagrażają światu.

Mark Wahlberg odgrywa rolę Keyda Yegera, pustelnik i wynalazca. On jest po jego żona mieszka z córką Tessa w gospodarstwie. Córka wynalazca Nikola grał Skór. W tajemnicy przed ojcem, ona spotyka się z jeźdźcem Shane, którego rola poszedł do Jacka Raynora. Cała fabuła obraca się wokół Shane, Tessa, Cade, Jozuego i Darcy (asystent Joshua). Będzie kilka nowych Autobotów. Byli bohaterami stają się piękniejsze i jaśniejsze. Wszystkie tajemnice filmu nie jest konieczne, aby ujawnić, ponieważ stracił element zaskoczenia. Ważne jest, aby pamiętać, że film będzie również interesujące dla wszystkich pokoleń.