447 Shares 9963 views

Dessole Marlin Inn Beach Resort 4 * (Egipt / Hurghada): opinie o hotelach

Kompleks hotelowy Marlin Inn Beach Resort, zwany dawniej "Dessole", przeznaczony jest na wakacje nad morzem i plażą. Dostanie się do niego jest łatwe, transfer nie jest uciążliwy. Hotel stoi na plaży, a jednocześnie jest prawie w centrum Hurghady. Teraz należy do nie mniej słynnej linii "Azur". Wraz z pojawieniem się nowego kierownictwa poprawiła się kondycja hotelu. Tutaj spoczywają ludzie z rodzinami, dziećmi, a także młodzieżą. Hotel jest przeznaczony dla tych, którzy chcą wypoczywać w słońcu, jeść, spędzać czas w klubach i jeździć na wycieczki. W tym artykule opowiemy Ci, w jaki sposób turyści oceniają ten hotel i co lubią najbardziej o tym.


Hurghada, dzielnica El Mamsha

Ten obszar kurortu nazywany jest Promenade. El-Mamsha nie jest gorsza niż Sheraton. Tutaj wszystko jest tak czyste, pięknie urządzone, przyzwoity obszar dla pieszych. Wiele bankomatów, aptek, kawiarni z zielonymi dziedzińcami i przytulnymi werandami. Powinieneś opuścić terytorium hotelu Dessole Marlin Inn Beach Resort (Egipt, Hurghada), kiedy znajdziesz się w tym oceanie nowoczesnej cywilizacji. Najbardziej atrakcyjnym zakątkiem El Mamshi jest centrum handlowe Esplanade Mall w pobliżu hotelu Sindbad. Istnieje wiele sklepów tam, w tym specjalności sprzedaży pamiątek Ramstore. Sam kompleks jest zbudowany w postaci prostokąta bez dachu, dzięki czemu można cieszyć się świeżym powietrzem. Na tej samej ulicy znajduje się również jeden z najlepszych dyskotek w dzielnicy – "Mały Budda". Jest zalecane dla wszystkich stron. El-Mamsha jest bardzo bezpiecznym miejscem. Często przyjeżdżają tu chodzić z dziećmi. Podczas gdy rodzice siedzą w kawiarni lub na ławach wzdłuż Promenady, ich potomstwa jeżdżą na samochodach i rowerach, korzyść z wynajmu ich na prospekcie jest bardzo prosta. Polecam tu i wieczorami: piękne oświetlenie, romantyczna atmosfera, wysokie palmy obsadzone po obu stronach ulicy … Często występują koncerty, pokazy, festiwale. Jest to jedna z niewielu obszarów miasta, których życie jest całkowicie poświęcone turystom.

Jak dotrzeć tam, gdzieś w pobliżu

Marlin Inn Beach Resort położony jest 7 km od lotniska. Centrum Hurghady jest bardzo blisko. Hotel wychodzi na ulicę El Mamsha z wieloma kawiarenkami i restauracjami. Jeśli wieczorem nagle się nudzisz, zawsze znajdź, gdzie iść, aby się dobrze bawić. Po drugiej stronie ulicy od hotelu znajduje się duże centrum handlowe "Cottos". Tutaj można kupić zakup, nawet jeśli nie będzie zbyt daleko od hotelu. I w każdym razie jakieś znaczące miejsce w centrum Hurghady można dojechać w ciągu zaledwie dwudziestu minut. To dobra gospodarka taksówką. W odległości spaceru, nawet McDonalda. A turyści, którzy go odwiedzili, twierdzą, że smak różni się od rosyjskich instytucji tej samej marki na lepsze. Infrastruktura poza kompleksem plażowym jest doskonała. Lokalizacja hotelu jest również popularna wśród turystów, ponieważ są one najpierw przywiezione z lotniska i są ostatnimi przy transferze.

Terytorium

Jak każdy hotel w centrum Hurghady, Marlin Inn Beach Resort nie ma bardzo dużego parku. Ale jest zielony, piękny i zadbany. Obszar jest bardzo zwarty. Sam hotel jest głównym budynku i kilka budynków. Nazywane są łacińskimi literami. Bungalowy A, B, C i D – obok głównej restauracji, w pobliżu budynku D jest cały program animacyjny. Budynki E, F, G i H są bliżej morza. Niektórzy lubią mieszkać w głównym budynku, ale ktoś lubi bungalow. Pokoje w głównym budynku są lepsze, ale w domkach nie trzeba stale biegać po schodach do recepcji lub do restauracji. W bungalowie są dwa wejścia.

Pokoje

Hotel Marlin Inn Beach Resort jest wystarczająco duży. Ma czterysta dwadzieścia jeden numerów. Większość z nich jest standardowa. Około osiemdziesięciu pokoi znajduje się w głównym budynku, naprzeciwko morza. Dla turystów, przyzwyczajonych do luksusu, hotel ma ponad dwadzieścia apartamentów. Każdego dnia do mini-baru dostarczana jest butelka wody mineralnej. W pokoju znajduje się sejf, w którym można umieścić pieniądze i kosztowności. Szybko rozpraszają turystów, nie trzeba długo czekać. Czyszczone codziennie i dość tolerancyjnie. Jeśli dasz napiwek, obrócą łabędzie i różne figury. Liczba pokoi nie jest nowa, ale wszystko działa dobrze. Dobra klimatyzacja. Łóżka z materacami ortopedycznymi – to zajęło się nowe kierownictwo hotelu.

Zasilanie

W głównej restauracji hotelu Marlin Inn Beach Resort (Hurghada) turyści są karmieni "bufetem" i "all inclusive". Znakomity bonus tego hotelu polega na tym, że dla początkujących turystów odlatują od trzeciego ranka, aż do sześciu nad ranem. Od jedenaście można zjeść przekąskę na plaży w barze, a także zjeść lody. Bar przekąskowy w holu hotelu oferuje desery na przekąskę po południu, po czwartej wieczorze. Włoska restauracja serwuje późne kolacje dla osób, które planują zwiedzanie z przewodnikiem. Od północy do trzeciej, ci, którzy nie mogą spać, mogą jeść ciastka i ciasteczka w barze dyskotekowym. W tym samym miejscu i tańcu. Jest tam 24-godzinny bar "Joker". W hotelu znajduje się kilka restauracji a la carte. Włoskie i japońskie – po spotkaniu, a ryba i grill – zapłacone. Restauracja jest czysta, naczynia są dezynfekowane w piecu. Jedzenie jest najświeższe. Codziennie – różne potrawy na grillu. Są tu wołowiny, kurczaki, przepiórki, steki z tuńczyka. Z bocznych potraw – doskonale ugotowane ziemniaki, makaron, wiele warzyw i mnóstwo sosów do nich. Niezwykle smaczne przygotowanie ryb. Z owoców podaj banany, owoce cytrusowe, daty, guawy, winogrona. Turyści bardzo chwalą alkohol, a zwłaszcza koktajle. "Sambuku" w barze na plaży nazywa się wirtuozem. Piwo wylewa się bez ograniczeń do jakiegokolwiek pojemnika.

Serwis

Hotel Marlin Inn Beach Resort ma parking dla samochodów. Recepcja czynna jest 24 godziny na dobę. Jest dobre spa. Dobry hammam i masaż. W holu głównego budynku można usiąść z tabletu, smartfona lub laptopa – łączą się z bezpłatnym bezprzewodowym dostępem do Internetu. Jest dość szybki, a hol jest duży, fajny, z wygodnymi sofami. Z gier rozrywkowych, w szczególności do tenisa, bilarda. Możesz ćwiczyć rzutki. Jest plac zabaw do gry w piłkę. Animatorzy zachęcają turystów do aktywnego wypoczynku (krok, aerobik w wodzie, taniec brzucha, salsa, joga – wszystko i nie wymień). Wieczorem, po plaży i kolacji, gra muzyka na żywo, można oglądać różne programy i pokazy. Młodzi ludzie spotykają się na dyskotece, która czasem przybiera formę imprezy piankowej. Każdego dnia inny temat i muzyka. Młodzi ludzie nie opuszcza dyskoteki przed zamknięciem. Personel jest bardzo miły, zawsze uśmiechnięty, zastanawiając się, jak odpocząć, pytając, czy wszystko jest w porządku. Wszędzie są chłodnice z ekspresem do kawy i wody. Animacja jest doskonała, turyści nie mogą się pochwalić tym.

Co dla dzieci

Marlin Inn Beach Resort jest idealnym miejscem dla rodzin z dziećmi. Łóżeczko dziecięce zostanie dostarczone do pokoju po Państwa prośbę, a restauracja otrzyma specjalny krzesełko dla dziecka. Jest dobry plac zabaw. Po południu animatorzy w mini klubie angażują się z dziećmi. Dla nich zorganizowane programy oglądania bajki, wieczorami tańczą w dyskotece "tylko dla małych dzieci". Ponadto hotel posiada nie tylko "brodzik dla dzieci", ale także bezpieczny zjeżdżalnia wodna. Bardzo ładna plaża nie jest głębokim i płytkim wejściem do wody. Można powiedzieć, że dla dzieci to jest po prostu idealne.

Plaża i morze

Hotel Marlin Inn Beach Resort 4 * (Hurghada) dysponuje własną plażą. Idź do niego sto pięćdziesiąt metrów – dwieście, w zależności od tego, jakiego mieszkania mieszkasz. Plaża jest czysta, wyposażona. Tutaj można zagrać w siatkówkę. Wydanie ręczników plażowych. Zmieniają je na kartach. Jeśli hotel nie jest zatłoczony, jest wiele miejsc na plaży, i nie ma zmiażdżenia. Pracuje ratownik, który monitoruje bezpieczeństwo kąpiących się. Leżaki są drewniane, solidne, z dobrymi materacami. Znajdują się one w ośmiu rzędach wzdłuż wybrzeża. Zachód słońca w wodzie jest piaszczysta. Szczególnie polecany dla dzieci – to idealne miejsce. W wodzie można pójść bez specjalnych butów tenisowych, boso. Chociaż nie ma koralowców, wiele ryb żyje w pobliżu mola – tutaj można zobaczyć moreny węgorze, lionfishes i krokodyle. Woda jest niezwykle czysta i zaskakująco turkusowa.

Wycieczki w pobliżu i nie bardzo

Lokalne biura podróży, które spotkają się w dużej liczbie podczas opuszczania terytorium hotelu Marlin Inn Beach Resort Hurghada, oferują takie same wycieczki, jak w hotelu, tylko dwa razy tańsze. Doświadczeni klienci doradzają, aby nie wierzyć słowom operatorów wycieczek, że jeśli nie kupisz od nich wycieczki, ubezpieczenie nie zadziała, albo że przewodnik może cię zapomnieć i spokojnie iść z miejscowymi firmami. Oprócz tradycyjnych wycieczek, oferujemy zwiedzanie, morze, quady, jeepy, Luxor, Kair … Niedawno podróżujący zaczynają być zainteresowani podróżami do zatoki Szarm el-Naga. Zostało napisane przez gości hotelu Marlin Inn Beach Resort. Opinie o tej trasie są bardzo pozytywne. Pływać z maską w rezerwacie, a następnie zjeść posiłek w restauracji na plaży – to tak, jak w Sharm el-Szejk. A z dalekich wycieczek rejs po Nilu staje się bardziej popularny mimo wysokich kosztów.

Zakupy: jak i gdzie kupić

Hurghada to miejsce, w którym turyści przyjeżdżają nie tylko na ciepło w zimie i lato na słońcu, ale także kupić coś na pamięć. I zakupy można rozpocząć tuż za Dessole Marlin Inn Beach Resort. Reakcja turysty – niezależnie od tego, co podajesz – wymienia sklep z olejami leczniczymi i aromatycznymi, który jest tylko rzut kamieniem od hotelu. Jeśli negocjujesz, możesz kupić produkt wysokiej jakości, a także obniżyć cenę. Tam można znaleźć sklepy z herbatą, tekstyliami. Wycieczka na inne promenady w Hurghadzie, na przykład Marina, z hotelu, kosztuje 2 dolary taksówką. Słynne centrum handlowe "Sentso" i "Carrefour" są najbardziej atrakcyjne dla turystów ze względu na stałe ceny i wiele towarów (tam można znaleźć nie tylko pamiątki, ale także koszulki i inne ubrania). W pobliżu hotelu "Sinbad" skupienie centrów handlowych – "Esplanade", "Hurghada Star".

Marlin Inn Beach Resort 4 *: recenzje

Turyści piszą, że jest to jedna z najlepszych "czwórka" w Hurghadzie. Jedzenie jest w zasadzie całodobowe. Praca animatorów została oceniona na "dziesięć". Prawie wszyscy urlopowcy zgadzają się na to. Bardzo ciepłe i spokojne morze z dobrym zachowaniem słońca, a wciąż pracą personelu – to jest to, co pamiętamy w hotelu i sprawia wrażenie wspaniałych wakacji. Znani goście hotelowi i dogodna lokalizacja na wszystkie rozrywki w Hurghadzie. Nie musisz mieć dwóch godzin na zakup owoców, pamiątek lub pójść do klubu nocnego. Hotel jest odpowiedni dla dzieci, dorosłych i młodzieży. Personel jest bardzo przyjazny. Wielu turystów powiedziało, że chętnie tu wrócą, ponieważ hotel pozostawia tylko pozytywne wrażenia. Chociaż on również czterogwiazdkowy, ale w dostawie i asortymencie usług nie przyzna się "pięciu".