187 Shares 6479 views

Zoshchenko „Choinka”, podsumowanie. kraj dzieciństwa

Michaił Zoszczenko – wielki rosyjski pisarz, smutny człowiek i wielki humorysta. Co dziwne, to się zdarza. Pisał utwory dla dorosłych, które są odczytywane, kiedy są wyczerpane i opowiadań dla dzieci. Najsłynniejszy cykl „Lola i Minka” (w którym jego krótkie osiem sztuk), stworzony w latach 1937 i 1945. Otwiera Zoshchenko „choinki”. Podsumowanie zostaną przedstawione poniżej.

W oczekiwaniu na wakacje

To jest historia, pamięć o tym, co się stało trzydzieści pięć lat temu, kiedy narrator miał pięć lat. Jego pierwsze drzewo, kiedy miał trzy lata, nie pamięta. Najwyraźniej mama przynosi go na drzewko klejony, i widział jego czarne oczy. Ale w ciągu pięciu lat ma dobrą wiedzę i zrozumienie tego, co jest za drzewem słowo, i zawsze jest oczekiwany radosne wakacje. A nawet lekko otwarte drzwi, potajemnie szukam po matek działań.

Że oferowane Lola

Lola była starsza Minki przez dwa lata. Tak, to już siedem lat, a ona mogła wymyślić coś atrakcyjnego i również zabronione, jak on by pomyśleli o Minka. Lelka zaproponował, aby przejść do pokoju z choinką, a mama jest zajęta w kuchni.

Pokój z choinki

Przyjdź i zobacz – jest bardzo elegancki i piękne drzewa. Pod nim znajdują się prezenty, a na samym drzewie wiszące zabawki oraz różnego rodzaju gadżety. Ten pociągający piękno opisuje Zoshchenko. „Choinka”, krótka treść historia nadal rozpatrywane. Lelka i mówi: „Prezenty nie zobaczymy, ale starają się cukierków.” Szybko zbliża się do drzewa i sprawia, że „jestem” – i nikt marshmallow. Minka nie jest daleko w tyle, ale sięga tylko do Apple i zajmuje bite jego wycinka. Lelka trwa. Łapie drugi słodycze i zjada je i nadal trwa cukierka. W ten sposób rozpoczęła niszczenie drzew, jak opisana przez Zoshchenko. Drzewo, zarys o tym mówić, powoli zaczął tracić swoją urodę. Minka była krótka i Lelka – Smukła dziewczyna, więc chłopiec mógł dotrzeć tylko do jednego jabłka i Lelka – aby uzyskać co chciała. Z tragicznym humoru opis Zoshchenko trwa. Drzewo, zarys tego sprawozdania okazało się piękna z nowymi zabawkami w historii horroru pysznego pastylek, ugryziony jabłko i złamaną lalkę. I Lelka zgubny młodszy brat mówi, że zostanie ukarana za te rzeczy. I ukryli się w innym pomieszczeniu.

goście przyszedł

Mama nazywa się wszystkim, którzy przyszli na uroczystość do drzewa, a ich bliscy stają ostrożnego niemowlęta i rozpowszechniać prezentu. Dzieci i ich rodzice byli wielu i wszyscy cieszyli się z wyprzedzeniem nadchodzące prezentu. Mama Lely Minki i sfilmował je z choinki i jest przyznawana każdego. Tutaj doszła do jabłoni ugryziony i połamanych lalek. A potem wybuchł skandal. Ponieważ dziewczyna nie chce się złamaną zabawkę. A kto jest miło dostać resztki z Apple? Moja matka była bardzo zły i ślubował, aby umieścić Lelka w kącie, a Minko nie dać pociąg przygotował dla niego. Ale goście nadal złe, a nawet powiedział, że nigdy nie przyjdzie do tego domu. Potem przyszedł papież, kiedy wszyscy poszli, i był zaniepokojony faktem, że jego dzieci są wychowywane brzydki i trudno jest mieć w życiu. Tak kończy się ta historia Zoshchenko „choinkę”, której streszczenie jest prezentowany tutaj.

Autor jest bardzo poważne rozmowy o rzeczach zabawnych które są zrozumiałe dla dzieci moralności.