436 Shares 7748 views

Marvis – Pasta do zębów z Włoch

Włoska pasta Marvis dotyczy profesjonalnego czyszczenia zębów. Jest wykonana według starych receptur, z wykorzystaniem wysokiej jakości surowców. Koszt średnio 350 rubli w 25 ml. Pomimo wysokiej ceny, towary są duże zapotrzebowanie.

doskonałą jakość

Firma powstała w 1908 roku Marvis we Włoszech. Od ponad wieku produkuje pasty do zębów, które są oparte na dawnych recepturach opracowanych przez właścicieli i założycieli firmy – rodziny Martelli. W tym czasie, gama produktów stała ogromna.

„Marvis” – ekskluzywna pasta do zębów, z szerokiej gamy smaków i aromatów. Należy do klasy luksusowych. Zewnętrznie – małe rury. Można go kupić w sklepach kosmetycznych, salonach kosmetycznych i luksusowych klinikach stomatologicznych.

Właściwości i funkcje

Każdy użytkownik może wybrać odpowiednią opcję z pastą Marvis. Szeroka gama pozwala. Sformułowanie każdy pastę przetestowany przez dziesięciolecia. Dlatego jest to bardzo popularne wśród konsumentów na całym świecie.

Marvis – pasta do zębów, która ma wiele zalet:

 • nie uszkodzić szkliwo, ponieważ w skład tej substancji z miękkiej kształtach;
 • składniki pasty do zębów „Marvis” dokładnie czyścić powierzchnię zębów i dają naturalne białość;
 • Zawiera specjalne składniki, które pomogą w walce z bakteriami, które są szkodliwe dla jamy ustnej;
 • Regularne stosowanie Marvis oznacza odświeża oddech, wzmacnia szkliwo i wybielania zębów;
 • Rura ma mały rozmiar, ale nawet to ilość jest wystarczająco długi czas;
 • Opakowanie wykonane w retrostile który przyciąga uwagę.

asortyment

Marvis – Pasta do zębów przeznaczony do codziennej pielęgnacji jamy ustnej. Dzięki niemu, procedura trwa proces każdą wielką przyjemność. Podstawa każdej pasty – o smaku miętowym, która w każdym konkretnym przykładzie wykonania jest połączony z innym smaku.

Dziś są 2 opcje pakiet pasta z „Marvis”:

 • 75 ml standardowej rurki;
 • Wersja cieszyć się w 25 ml.

Jeśli chodzi o właściwościach smakowych, producent produkuje:

 1. Pasta miętowa klasyczny, który daje świeżość przez cały dzień.
 2. Dla tych, którzy chcą, aby twój uśmiech śnieżnobiały. Jest to specjalna cecha Marvis – Pasta do zębów Whitening, który również ma zapach miętowy.
 3. Z dodatkiem jaśminu.
 4. Sea Breeze.
 5. Z egzotycznym imbirem.
 6. Z cynamonem tart.
 7. Z gorzkim posmakiem lukrecji.

Konsumenci podkreślają szczególne działanie wybielające pasty do zębów. Z systematycznego stosowania produktu jest to zauważalne po dwóch do trzech miesięcy. Składa się ona z delikatnych materiałów ściernych, nie pozostawiają zadrapania i uszkodzenia szkliwa. Koszt rury w standardzie będzie około 75 ml 800 rubli.

Marvis – Pasta do zębów: Opinie

Dla wielu higieny jamy ustnej jest bardzo ważna. Najważniejsze jest, aby prawidłowo myć zęby. Ważne jest, aby wybrać dobrą pastę do zębów. To wpływa na zdrowie jamy ustnej i świeży oddech. Miliony ludzi na całym świecie wolą Marvis znaczy. Pasta do zębów ma nie tylko przyjemny zapach, ale także doskonałe właściwości lecznicze i profilaktyczne.

Jedyną poważną wadą, co mówią past kochanków Marvis – jest to cena na produkty. Jest to dość wysoki. Jednak wszystkie inne zalety tego braku nakładania. Jest to kolejny „minus”. Kupić pastę nie może w każdym sklepie. Podstawą zakresie supermarketów w tym segmencie okupowanej przez tanich produktów. Przeszukaj ten przedmiot w specjalistycznych działach kosmetycznych, które specjalizują się w produktach ajurwedyjskie i zawodowych.

Kupujący w swoich opiniach powiedzieć następujące pozytywne aspekty „Marvis” pasty do zębów:

 • Wspaniała struktura. Wśród składników tylko sprawdzone, najbardziej skuteczne i wysokiej jakości komponenty. Zamiast uszkodzenia smak oparty fundusze – wyciągi z mięty pieprzowej ziół.
 • Każde konkretne pasta z Marvis ma swoje właściwości lecznicze. Na przykład, miętowy wyróżnia moc wybielania. Wariant cynamon ma działanie lecznicze, zmniejsza krwawienie dziąseł.
 • Wszelkie pasta Marvis od marki odświeża oddech poprzez smaku mięty.
 • Opakowanie produktu jest bardzo wygodny i zwarty.

Marvis – Pasta do zębów, który doradzał wielu ludzi, zauważając, że ma bardzo wysoką jakość. Dlatego też, mimo wysokiej ceny (300 rubli za 25 ml), to zawsze jest popularny nie tylko w Europie, ale także w innych krajach świata. Środki z „Marvis” firm były popytu nawet 100 lat temu. Oczekuje się, że w przyszłości produkty stworzone na starych sprawdzonych receptur pozostają istotne.