387 Shares 1542 views

„Las” – kołnierz dla psów i kotów: Cechy i opinie

„Foresto” – kołnierz, który został opracowany przez niemiecką firmę Bayer jako środek ochrony zwierzęta od ukąszenia pcheł i kleszczy. „Smart” kołnierz działa przez całą dobę przez 8 miesięcy. To unikalne narzędzie bezpieczeństwa przeznaczone do użytku tylko dla pojedynczego zwierzęcia.

Teraz, z tego skutecznego kołnierzu, nie trzeba co miesiąc, aby obsłużyć swojego zwierzaka ze specjalnymi środkami ochronnymi w postaci sprayów, szamponów i spada na kłębie.

Cechy kołnierz „Foresto”

 1. To urządzenie ochronne jest w stanie chronić swoje zwierzę od niechcianych pasożytów prawie rok.
 2. Ponadto, unikalny sposób wyodrębniania produktu matrycy regularnie monitoruje się substancję czynną z kołnierzem tylko wtedy, gdy to konieczne i pożądane frakcje elementy ochronne.
 3. Kołnierz „Foresto” ma jeszcze jedną zaletę: jest wodoodporny. Oznacza to, że pies może pływać po wodach znajdujących się bezpośrednio na kołnierzu, które zapewniają mu 100% ochronę przed pasożytami nawet w wodzie! Po zanurzeniu w wodzie leki kołnierz pozostają zamknięte i przemywa się go.
 4. Na sobie obrożę na zwierzę, nie można się martwić, że twój pies lub kot będzie w kontakcie z bezpańskich zwierząt i przejść przez obszar zamieszkany przez szkodliwych pasożytów (pchły, kleszcze i wszy). Dzięki specjalnej substancji ochronnych, które są zawarte w kołnierzu, umrą przed ukąszenia.
 5. Kołnierz „Foresto” dla psów i kotów ma odstraszający wpływ na wszystkich pasożytów. Składniki aktywne imidachlopryd i flumetryna przenikać stopy pchle a ona idzie do drgawek, dlatego nie może być ustalona na sierści zwierzęcia. Zatem złośliwy pasożyt spada zwierzę, zanim zdążył go ugryźć.
 6. Wszystkie substancje, które są w kołnierzu, są całkowicie nieszkodliwe, więc nie mają one wpływu na zdrowie zwierzęcia. Ponadto, nie zapach niczego i wyróżniać się z nim w dawkach małych proporcjonalne.
 7. Skuteczna ochraniacz jest idealnym rozwiązaniem do ochrony psów myśliwskich, że nie wpływa na zmysł węchu psa nadwrażliwej i nie przeszkadza mu polować.
 8. Również kołnierz „Foresto” odpowiednie zwierzęta, które są podatne na alergie.

Charakterystyka i skład „Foresto”

W wyglądzie, „Foresto” umysł jest uprząż szary polimer z dwoma lub trzema pętlami dla utrwalenia. klipy LED, które są przymocowane do kołnierza, pięknego połysku w nocy i są wiernym towarzyszem właściciel zwierzaka. Również na małym kołnierzykiem zdobi logo firmy Baeyr. Skuteczny lek „Foresto” Idealnie siedzi na szyi zwierzęcia, jest lekki i nie kurczyć szyi.

Kołnierz „Foresto” dla psów i kotów opracowanych na najnowszej technologii, jej unikalna kompozycja zawiera 2 główne ochronne i 7 dodatkowych substancji:

 • imidaklorid;
 • flumetryna;
 • Olej sojowy epoksydowej;
 • ditlenek tytanu;
 • PVC;
 • glikol propylenowy
 • kwas stearynowy;
 • Czarny tlenek żelaza;
 • adypinian dibutylu.

Zastosowanie terapeutyczne kołnierz „Foresto”

„Foresto” – kołnierz, który służy do zapobiegania i leczenia zwierząt podczas infekcji pasożytów zewnętrznych (kleszcze, pchły i wszy). Umieszczenie na psa lub kota kołnierza, można chronić zwierzę, nawet od pcheł larw, które znajdują się w otoczeniu.

Większość właścicieli zwierząt domowych kupuje skuteczny produkt „Foresto” – obrożę przeciw kleszczom. Środek ochronny posiada własności i repelent powstrzymuje pasożytów zwierząt zwierzęcia, które zmniejsza ryzyko zakażenia choroby zakaźnej. Terapia Obroża powinna być stosowana przed nadejdzie okres wzmożonej aktywności kleszczy.

Ponadto jest stosowany w leczeniu pcheł alergiczne zapalenie skóry.

Instrukcje dla „Foresto”

Każdy środek protivozaschitnoe dla pchłom i kleszczom czasie aplikacji wymaga ścisłego przestrzegania instrukcji. Trzeba tylko 1 minutę, aby prawidłowo umieścić na „Foresto”, w ciągu 240 dni, zwierzę będzie chroniony od wszelkich pasożytów zewnętrznych!

Jak nosić „Foresto” (kołnierz) do pet?

 1. Otwórz okno i zdjąć kołnierz, a następnie chwycić i wyjąć plastikowe ściany na jej wewnętrznej stronie.
 2. Teraz umieścić na szyi kołnierz zwierzęcia, dostosowując jego rozmiar, tak, że masz między kołnierzem i szyi psa (CAT) pozostało wolnego miejsca 1-2 cm.
 3. Następnie pominąć wolnego końca kołnierza za pomocą pętli i odciąć nadmiar nożyczkami.
 4. Take 3 klips LED (są one zawarte w zbiorze „Foresto”) i dołączyć do kołnierza. Więc nie kolidują one z jego usunięciem, muszą być ustalone na non-nakładających się części produktu.
 5. Po montażu należy kliknąć klip. akcesoria LED pozwoli Ci zobaczyć swojego zwierzaka w ciemnościach.

Przeciwwskazania i skutki uboczne „Foresto”

„Foresto” – kołnierz dla kotów i psów, których nie ma przeciwwskazań. Ale istnieje wyjątek, gdy zwierzę obserwuje się nadwrażliwość na niektóre składniki leku. W pozostałych przypadkach, przy zastosowaniu „Foresto” w zwierząt nie zaobserwowano żadnych powikłań lub skutków ubocznych.

„Foresto” nie może być stosowana w następujących przypadkach:

 • Kocięta w wieku poniżej 3 miesięcy do szczeniaka, który nie osiągnął 2 miesięcy życia;
 • jeśli dać leki pet insektoakaritsidnye innych grup;
 • zwierzęta, które cierpią na choroby zakaźne;
 • jeśli po miesiącu stosowania w zwierzakiem każdy zaczerwienienie na skórze.

zwierzęta ciężarne i karmiące mogą być noszone „Foresto” tylko po konsultacji z lekarzem weterynarii!

Bardzo rzadko, kilka dni po zastosowaniu kołnierza w kotów lub psów działania niepożądane mogą wystąpić: zaczerwienienie skóry i świąd. Z reguły odbywa się to objawy po 2 tygodniach.

Komentarze o kołnierz „Foresto”

Skuteczna akcesorium „Foresto” ochronne dla psów i kotów wydany w 2014 roku przez firmę Bayer. „Foresto” – kołnierz, który stał się niezbędnym rzecz jak zwierzę – jako obrony przed pasożytami, a także dla ich właścicieli – na pomoc dla ich ukochanego opieki nad zwierzętami.

Od tego czasu, zarówno stworzyliśmy ten wyjątkowy kołnierz, minęło 3 lata. W tym czasie sprzedał ogromną liczbę tych produktów. Informacje zwrotne od właścicieli zwierząt domowych, którzy nabyli iz powodzeniem stosowane skutecznie do „pracy” Foresto kołnierz!

Większość ludzi byli zadowoleni z zakupu, a po 8 miesiącach ponownie nabyć do swoich ulubionych nowych obroży. Według licznych pozytywnych opinii i badania, okazało się, że 95% z kołnierzem „Foresto” pomógł uwolnić zwierzaka z pasożytów zewnętrznych.

Teraz można spędzić godziny spaceru psa na naturę, aby zabrać ją do schroniska lub camping. Psy i koty przyzwyczajają się do nowych akcesoriów ochronnych i nie zgubić się w ciemności. Tylko nie zapomnij umieścić na swojego zwierzaka kołnierz cud!

Gdzie mogę kupić „Foresto”?

Skuteczna chroniący „Foresto” dla kotów i psów jest lepiej kupić bezpośrednio od firmy Bayer. Na producenta prawie 2 razy tańsze kołnierz „Foresto”. Cena waha się od 1600 do 2000 rubli.

Ze względu na popularność, sprzedaż „Foresto” wzrosła wielokrotnie i z tego powodu pojawiły się na rynku niskiej jakości produktów, czyli podróbek. Aby uniknąć popadania fałszywy, to lepiej kupić kołnierz „Foresto” w aptekach weterynaryjnych lub na oficjalnej stronie firmy Bayer, która sprzedaje swoje produkty na całym świecie.

Kołnierz „Foresto”: cena

Zestaw „Foresto” zawiera kołnierz i odbijającą światło klipy, które przyczepiają się do faktu, że można zobaczyć swojego zwierzaka w ciemnościach.

Ścisłego przestrzegania warunków przechowywania leku: kołnierz musi być przechowywana w zamkniętym pudle w suchym miejscu, w którym nie wnikają bezpośrednie działanie promieni słonecznych, w temperaturze od 0 ° C do + 30 ° C Zabrania się umieścić pierścień razem z żywnością i pasz dla zwierząt.

W komercyjnie dostępnych kołnierzy o różnych długościach, to wszystko zależy od wielkości zwierzęcia:

 1. Długa 70 cm kołnierz „Foresto” dla psów. Cena – 2100-2250 rubli;
 2. Krótki 38 cm kołnierz „Foresto” dla psów i kotów. Cena – 1750-1900 rubli.

Okres przechowywania leku – 3 lata od daty produkcji, daty, zobacz pakiet. Po 8 miesiącach życia kołnierza traci swoje właściwości ochronne i lecznicze.

Jak nauczyć psa do noszenia obroży „Foresto”?

Kiedy po raz pierwszy wprowadzone na kołnierzu domowych, należy oglądać je w ciągu jednego tygodnia. Jeśli zwierzę reaguje negatywnie do nowego akcesorium, spróbuj przysmak lub ulubioną zabawkę dla rozrywki. Więc rozpraszać psa z nowym kołnierzem.

W rzadkich przypadkach, po tym, jak umieścić na nowym środkiem ochronnym na zwierzę, widać, że zwierzę jest porysowana. Nie bój się, to ze względu na fakt, że zwierzę jest po prostu nie używane do noszenia obroży. Jeszcze raz dokładnie sprawdzić, czy poprawne noszenie obroży, między nią a szyję zwierzęcia należy umieścić 2 palce.

Kołnierz „Foresto” dla psów i kotów będzie niezbędna do swojego zwierzaka! Dzięki nowemu narzędziu od pchłom i kleszczom, można zaoszczędzić pieniądze. Kołnierz „Foresto” dla psów – cena za miesiąc jest tylko 1 180 rubli, znacznie tańsze niż tradycyjne leki.

akcesoria ochronne otrzymała wiele pozytywnych opinii od właścicieli zwierząt domowych. Teraz ich ulubione zwierzęta są pod całodobową ochroną przed szkodliwymi pasożytami!