558 Shares 9627 views

Otitis – leczenie bez opóźnienia

Zapalenie ucha – zespół zaburzeń ucha środkowego, charakteryzujące się obecnością zapalenia, pochodzenia bakteryjnego lub wirusowego. Zakażenie może rozwinąć się w wyniku przedostawania się wody, urazami, a także być następstwem nie skończył się przeziębienia leczyć. Do czynników mających wpływ na częstość występowania zapalenia ucha środkowego i komplikuje jego przebieg obejmują przewlekłe choroby nosogardzieli, powiększone migdałki i chorób alergicznych, jak również szkodliwe warunki produkcji. Ponadto, częstość występowania jest wyższa w dzieci z powodu specjalnej strukturze ucha skróconym i przedłużoną rurą słuchowe i niemowląt prowokowanie dodatkowym czynnikiem jest możliwość wprowadzania do ucha z nosogardzieli mleka.

Najbardziej rozpowszechnionym typem zapalenie ucha środkowego zapalenie ucha środkowego, a rura słuchowe wpływa bębenka. Kiedy diagnoza leczenia „zapaleniu ucha środkowego” zazwyczaj trwa około dziesięciu dni. W przypadku braku odpowiedniego leczenia, odzysk może potrwać kilka miesięcy.

Na ostrym przebiegu choroby charakteryzującej się takimi objawami jak nosa i ucha hałas, który może do niczego, a może rosnąć i towarzyszyć ból i gorączka. Zatory mogą pojawić się sporadycznie, na przykład, połykania i bóle występują w różnych porach dnia lub nieobecny. Autodiagnostyki u niemowląt może być trudne, jeśli jednak grudnichok dużo płacze, nie chce jeść, a trzecie ucho, można to zrobić. Kliknij na skrawka i jeśli niepokój i płacz dziecka w tym samym czasie wzrost, prawdopodobieństwo jest wysokie, że jest to zapalenie ucha środkowego, leczenie należy przeprowadzić przez lekarza. Czasie leczenia może pomóc uniknąć poważnych konsekwencji, ponieważ ból strzelanie i ropa – to nie wszystkie nieprzyjemne zjawiska, które grożą zapalenie ucha środkowego. Leczenie może być proste, ale jest to konieczne. Pomimo faktu, że zwrot może wystąpić oczywiście, istnieje ryzyko tworzenia zrostów w perforacji błony bębenkowej, przejścia choroby w postaci przewlekłej, po nawracające przy najmniejszym przeziębienia i najbardziej poważne – znaczna utrata słuchu.

Jeśli podejrzewasz, że na zapalenie ucha środkowego, leczenie należy rozpocząć natychmiast. Dokładna diagnoza pomoże lekarzowi postawić prostą ankietę. Aby zbadać tę ucho użyciu otoskop, co jest wyraźnie widoczne mętna błona bębenkowa, edematous lub zagęszczane oraz obrzękiem błony śluzowej. Jeśli to możliwe Analizy mogą być wykonane szybkiej diagnozy laboratorium wydzielina z ucha, które określają potrzebę stosowania antybiotyków. Jeśli rozpoznano ostre zapalenie ucha środkowego, leczenie jest zwykle podawana w następujący sposób:

– alkohol etylowy dezynfekcji jamy ucha lub kwas borowy;

– Warming krople do uszu (zabronionym stosowane w perforacji błony bębenkowej);
– suche ciepło kompresji;

– procedury fizjoterapii;

– środki przeciwgorączkowe i przeciwbólowe;

– Leczenie choroby podstawowej, zapalenie ucha powoduje;

– Leczenie za pomocą leków przeciwbakteryjnych lub przeciwwirusowych.

Samoleczenia z ucha środkowego może być nieefektywne i prowadzić do pogorszenia, ponieważ nie ma jednej metody, która nie ma przeciwwskazań. I nawet jeśli jesteś przeciwnikiem metod medycznych leczenia, lekarz może ocenić ciężkość choroby i wybrać bezpieczniejszą alternatywę. Specyficzna profilaktyka zapalenia ucha środkowego nie istnieje. Ale w twojej mocy, aby wyeliminować wyzwala jego czynników i zmniejszenia częstości występowania przeziębień. Zwracać uwagę na siebie i nie zaniedbywać zapamiętane od dzieciństwa aksjomatów około słońca, wody, ładowanie i zdrowego stylu życia.