351 Shares 7356 views

Jak trzymać pałeczki i jak prawidłowo jeść

Jadąc do restauracji, mamy dzisiaj okazję skosztować kulinarnych dowolnego kraju na świecie. A wybór często pada na kuchni wschodniej. I zwykle mają jeść przez własnych zasad i tradycji.

Na Wschodzie, postanowił jeść za pomocą specjalnych urządzeń – chińskimi pałeczkami. Oni są tak zwane, ponieważ po raz pierwszy zaczęli używać w Chinach, a dopiero potem weszli do codziennego życia innych krajach azjatyckich. Te pałeczki jedzenia w Chinach, Japonii, Wietnamu, Korei, Tajwanu i innych krajów. Mieszkańcy tych krajów uczą się radzić sobie z nimi w młodym wieku, a oni nie mają problemów z ich użytkowaniem. A co mamy zrobić, jeśli jesteśmy w orientalnej kuchni restauracji lub do lasu, nawet za granicą, a nie wiedzą jak używać? Aby nie dać się w niewygodnej sytuacji, wystarczy, aby zrozumieć, jak używać pałeczek i dowiedz się, aby to zrobić.

Ale zanim przystąpimy do rozważenia samą technikę z użyciem tych urządzeń, należy powiedzieć kilka słów na temat etykiety związanej z nimi. Zgodnie z zasadami przyjętymi w krajach azjatyckich, pałeczki nie może wbić na różne tematy. Nie mogą lizać i używać jako wskaźnika. Ponadto, nie trzeba wziąć coś ręcznie, w którym się znajdują. Nie można przejść w dowolnym miejscu swojego kija – tak zrobić tylko na pogrzebach.

Dzieci nie powinny bawić się z nimi i wykorzystywać je jako zabawki. Mimo, że dziecko uczy się jak trzymać chińskie pałeczki i jak z nich korzystać, ponieważ jego wykonanie jednego roku. Po tym wszystkim, to uznaje się, że wpływa na zdolności umysłowe, ponieważ rozwój ruchów ruchliwość.

Same kije mogą być bardzo różne: okrągłe i kwadratowe, jednorazowa lub ciągłego stosowania, po prostu piękne kawałki drewna lub malowane i lakierowane. Jedyną rzeczą, w ten sam sposób – technika, których używają.

Więc przyjrzyjmy się, jak trzymać pałeczki i jak wykorzystać je tam.

Pierwszą rzeczą, którą trzeba pamiętać – to jakie są Twoje ręce muszą być zrelaksowany i ruch – cicha i gładka, a następnie wynik nie będzie długo czekać.

pozycja ręka powinna być:

  • Mały palec muszą być mocowane na palcu.
  • Indeks i środkowy lekko przesunąć do przodu.
  • Pierwszy pręt jest zagłębiony pomiędzy kciukiem i palcem wskazującym i dolny koniec spoczywa na palcu. Powinno być dobrze ustalona, ponieważ zostanie on naprawiony.
  • Drugi patyk jest umieszczany na górze i które odbyło kciukiem, wskazującym i środkowymi palcami. Aby być precyzyjnym, należy na podstawie pierwszego paliczka wskazującym i środkowym trzeciego paliczka i musi stosować się do czubka kciuka. Lub można trzymać go w ten sam sposób, jak pióra holdingowej.
  • Wyregulować długość kijów, przewracając je na płycie – muszą być tej samej długości.
  • Obracać górną – kliknij na nią i jeździć na palec wskazujący do drugiego stawu.
  • Oba końce prętów być podłączony podczas jazdy.

Jednakże, aż nauczysz się trzymać pałeczki, gotować kilka kawałków żywności – od tych, które są nieco bardziej, tak że te mniejsze, a praktyka w wyłapywania tych produktów. Dane podstawowe akcesorium jest bardzo prosta. potrzeba tylko chęci i wytrwałości.

Stopniowo, z praktyką dowiesz się nie tylko wirtuozem własną rękę i trzymać w ręku, ale również być w stanie dobrze pokazać znajomym i rodzinie, jak jeść pałeczkami. Można mieć do nich nawet ryż w jednym!

Na zakończenie chciałbym dodać, że jak Urządzenie to jednostka, a następnie dowiedzieć się, jak trzymać pałeczki i dowiedz się, jak je jeść – ten sam proces dla każdej jednostki i wymaga jednostkom ćwiczyć i uwagi.

Wreszcie. W Chinach, atrybut ten jest przedstawiony w nowy rok z najlepsze życzenia na nadchodzący rok. W Japonii, przedstawił na ślubie nowożeńcy, natomiast sugeruje, że para zawsze byli razem, jak dwa patyki.