177 Shares 2187 views

luksusowy kolor karmin we współczesnej modzie

Carmine słowo … co! Nawet sama nazwa usłyszał ognisty pasja, luksus, ekspresja. To słowo kojarzy się z drogim rocznik wina, z rubinami w koronie władcy, z płaszczem monarchy, krew z serca …

Carmine kolor nie może przejść niezauważony, będzie on zdecydowanie być w centrum uwagi. I jest to wielka odpowiedzialność. Więc pomówmy o zasadach korzystania z tej prawdziwie królewskim odcień.

tekstylia

Teraz, kiedy jest coś do zrobienia, coś do zrobienia, aż do końca. Aby podkreślić szczególny status kolorów i tkanin nie stosować szlachetne. Na przykład, kolorowy karminowy kolor aksamit może być używany do uszyć kurtkę. ta rzecz będzie wyglądać po prostu luksusowe z właściwego doboru dekoracyjnych detali i szafą.

Bardzo korzystne kolor karmin skóra wygląda. Kurtka lub płaszcz z dowolnego kroju, uszyte z tej tkaniny będzie głównym celem w obrazie.

Nie należy pozostawiać bez nadzoru i półprzezroczystych tkanin płynących – jedwabiu i szyfonu. Aby utworzyć lato spojrzeć można eksperymentować z warstwowe spódnice, sarafany latania, nieważkości chusty. Opalony kolor karmin skóra wygląda szczególnie korzystne.

tsvetotip

Mówiąc o skórę. Uważa się, że czerwony zakres typu jesień kobiet powinien być stosowany ze szczególną ostrożnością. Ale karmin, zwłaszcza chłodne kolory tylko podkreślają naturalne piękno.

Dla kobiecej zimy wszystkie odcienie karminu są idealne. Być może jest to najbardziej udane połączenie. Carmine będzie cień jasną skórę, podkreślają wyraziste cechy. Czarne włosy będą wyglądać świetnie na niego.

Wiosną dziewczęta powinny rozcieńczony kolor lak w odzież, na przykład, brzoskwini lub śmietany. Te odcienie dadzą obraz miękkości.

Ale żeński lato można bezpiecznie eksperymentować z tego cienia, łącząc ją z innymi. Blond włosy i matowa skóra będzie pięknie kontrastował ze szlachetną karminu.

schemat kolorów

Porozmawiajmy o tym, jak używać koloru lak w ubraniach. Zdjęcia pomagają wizualizować wszystko.

Ten szlachetny kolor z białego i czarnego. I takie kombinacje kolorów nadaje się do stylu biurowym, a codzienny miejski. Użyj go i niektórych projektantów odzieży sportowej.

Dobrze nadaje się do koloru z palety wiosennej karmin: mięty, lawendy, bzu, cytryna.

Szczególnie na specjalne okazje, publikacja jest odpowiedni nawet dla „Total-Bow”, że tak powiem, z carmine carmine. Długa suknia wieczorowa głęboko czerwony kolor może być uzupełniony z wysokich obcasach w tonie i biżuteria z rubinami (lub kamienie, im podobnych). Ale stworzenie takiego obrazu – nie jest to łatwe. Poczucie proporcji w żadnym wypadku nie powinny zawieść! Zwłaszcza kombinacja luksusowy wygląda Carmine i złoto.

Akcesoria Obuwie

Zawsze wyglądać stylowo korzystny sposób, gdy cały łuk urządzone w stonowanych barwach, a główny akord gra jakiś jeden szczegół. Jest to szczególnie istotne dla mody ulicznej. Tutaj kolor karmin może stać się magiczna różdżka.

Na przykład, może być konieczne, aby ostrości Jasny ciemny niebieski-szary lub brązowy czekoladowy dyskretny ukłon szaro-czarny. Starają się uzupełniać ścisłego garnitur sprzęgło lub karmin-kolorowe buty do kostek lub povyazhite bujnej szyi szalik – a wynik przekracza wszelkie oczekiwania!

Prawdziwie szlachetny wygląd i akcesoria z kamieni starożytnej koloru wina, oprawione w metal. Nie należy pozostawiać bez uwagi i rękawiczki: wysoko na łokciach lub krótkich jednym palcem.

Właściciele długich, smukłych nogach mogą eksperymentować z ten ton pończochy. Powinni wybrać czarne buty z wysokimi obcasami i czarną powłoką.

Termin i miejsce

Tradycyjnie, najlepsze marki na świecie oferują lak kolor dla zimnych porach roku. Uważa się, że na lato bardziej optymalne jasnych kolorach. Ponadto, podobnie jak wszystkich bogatych odcieniach ciemnych skalach, karmin jest coraz częściej stosowany na wieczór mody.

Ale dziś coraz więcej ludzi starają się uciec z niewoli stereotypów. Styl i Moda – różne rzeczy, a dobry smak z właścicieli tego zrozumieć. Oczywiście, powinno być traktowane w sposób obiektywny do własnej postaci, w stanie podkreślić swoje zalety i wokół wiedzieć, kiedy przestać.