581 Shares 9145 views

Jak słowiki śpiewają, a kiedy oni to robią?

Być może żaden inny ptak nie jest tak często chwalony w wersecie przez poetów, jak słowik. Ten mały szary jest niepozorny z wyglądu, ale jego tryle może usłyszeć każdy. Dla tych, którzy ich nie słyszał, to jest bardzo interesujące wiedzieć, jak słowiki śpiewają, a kiedy to robią. Uważa się, że te ptaki dać głos tylko w nocy, ale tak nie jest. Śpiewają i po południu, po prostu dla hałasu wytwarzanego przez innych ptaków, nie mogą być wysłuchane, ale w godzinach wieczornych, nocy i wcześnie rano, gdy jest cicho i spokojnie, a ich trele są rozproszone po całym hrabstwie.

Wielu zastanawia się, kiedy słowik śpiewa. Jeśli czytać wiersze, można stwierdzić, że robi to przez cały rok, ale nie jest to prawdą, ponieważ jest to ptak wędrowny. W naszych ptaków lądowych przyjechać pod koniec kwietnia lub na początku maja, gdy słońce ogrzewa ziemia jest już dobrze na ulicy, aby ustanowić stabilną ciepłej pogody. Gniazdowania tych ptaków głównie w pobliżu wody, w gęstych zaroślach. Wyposaża gniazdo bezpośrednio na ziemi, w krzakach lub na gałęziach, ale nie wysokie. Oni, podobnie jak nikogo innego, trzeba starannie wybrać miejsce, ponieważ gniazdo może łatwo zniszczyć koty i psy.

Wielu zastanawia się, dlaczego śpiewają słowiki, ponieważ nic nie zostało zrobione w świecie zwierząt nie bez powodu. Okazuje się, głos służy tylko mężczyźni cicho siedzi samochki obok. Ma to na celu przyciągnięcie i odpychają inne połowę przedstawicieli innych ptaków, którzy odważą się latać na terytorium cudzego. Jak słowiki śpiewają, nie jest możliwe do zobrazowania lub przekazać w słowach, ich piosenka jest wyjątkowa. Można usłyszeć kliknięcie, gwiżdżąc, dudnienie dźwięku. Piosenka jest dość skomplikowana, obsługuje do 24 plemion.

Nawiasem mówiąc słowiki śpiewają, możemy określić ich wiek. U młodych osobników tryle być nie tak piękne, i skacząc, podobnie jak starsze. Młodzi mężczyźni są zazwyczaj szkoleni przez doświadczonych i mądrych ptaków, stopniowo podnoszą swoje umiejętności. Usłyszeć słowiki śpiewają, może być tylko początkiem maja do połowy czerwca. W tym okresie są one zaangażowane w wyborze lokalizacji dla gniazdowania, przyciągając samice, jaj wylęgowych. Gdy istnieją pisklęta, milkną słowiki, ponieważ, z jednej strony, pojawiają się nowe problemy, a utwory nie mają czasu, ale z drugiej – nie chcą przyciągnąć zbyt dużo uwagi od drapieżników.

Wybierz miejsce do gniazdowania, mężczyzna siedzi na gałęzi i śpiewu, nazywając samic. Ptaki przybyć i jeśli są spełnione, są one tworzyć parę i rozpocząć budowę gniazda. Jeśli mężczyzna przez dłuższy czas nie może znaleźć partnera, jest to pewny znak, że trzeba przeprowadzić.

Chociaż przyjmuje się, że słowiki osiedlić się w malowniczych zakątkach w ogrodzie lub w pobliżu rzeki, ale dziś można usłyszeć ich śpiew, nawet w mieście. Ptaki gniazdo w obszarach śpiących miast, w domkach. Oczywiście, ludzie nie zawsze są zadowoleni z tej okolicy, bo słowiki śpiewają głównie w nocy lub wcześnie rano i bardzo głośno, co zaburza sen. Ale słuchając niezwykle pięknych trylami skacząc, można odpocząć i poczuć się jak w jednym z naturą. Każdy ptak jest wyjątkowy, a słowik oryginalność polega na jego piękny głos, którzy chcą słuchać i słuchać.