312 Shares 6168 views

„Cukinia” 13 krzeseł „. Aktorzy, historia legendarnego przeniesienia czasów radzieckich

Jest mało prawdopodobne, że dzisiejsze programy rozrywkowe, a także niekończące się sequele humor zyskuje ten poziom popularności jak w późniejszych latach słynnego „Tavern” 13 krzeseł „widzowie Miliony wieczorem przenika ekrany ich czarno-biały telewizor ustawia się ponownie spotkać swoich ulubionych bohaterów. – Pan Ołów i Pan . Dyrektor, pani i pani Elżbieta Zosya ludzie wyrzucić wszystkie swoje sprawy, tak aby nie uronić ani jednego eter cenne minuty zabrzmiał tradycyjny film muzyczny. – i publiczność są w „cukinia” 13 krzeseł "

Z historii programów telewizyjnych

Pierwsza wersja testowa „cukinia” odbyła się w połowie lat 60-tych. Po raz pierwszy na ekranie transferu srebrny wyglądał pod tytułem „dobry wieczór”. A historia była wydarzeniem, które nie mają, na pierwszy rzut oka, nie ma znaczenia. W rękach TV złapany polskie czasopismo „Szpilki”. W ciągu kilku minut wszyscy obecni wstrzymali brzuchy ze śmiechu, śmieją się dużo polskich dowcipów, „Pani” i „panów” do ich rozmów. Shabolovka zdecydowano się nakręcić niektóre z nich, i to rozwiązanie jest szybkie do wykonania. Skrzynia biegów, jak wiele rzeczy na raz, wszystko spadnie „na półkę”, gdyby nie worki listów, które widzowie przytłoczony wydanie Shabolovka. Zarząd nie oprzeć się prośby widzów, a transmisja zaczęły pojawiać się regularnie. Więc oficjalnie dostał dożywocie „Tavern” 13 krzeseł”, aktorzy z entuzjazmem podjął sprawę, w końcu okazało się prawdziwe arcydzieło humorystycznych programów ery sowieckiej.

Aktorzy „cukinia”

Obsada w „cukinia” dostał głównie wtedy artyści Teatru Satyry. W sumie około 50 aktorów zostały zajęte w strzelaniu. Wśród nich uznane gwiazdy – Michael Derzhavin Aleksandr Belyavsky i Andriej Mironow, grali rolę wiodącą musujące Pan w różnych latach. Brilliant T. Peltzer grał staruszkę szemrania pani Irena. Chwilę później Olga Arosiewa – Pani Monica, której kapelusze podbite fashionistas czasu. Ale oprócz nich, również E.Vasileva (pani Elżbieta), Vladimir Dolinsky (ekscentryczny Pan Pepichek), G. Vitsin (Pan Odyssey rzadka) S. Mishulin (Dyrektor Pan) – prawdziwie gwiazdorskiej obsady aktorów zaangażowanych, uznanych mistrzów komiksu miniatur , Transferowe „Tavern” 13 krzeseł”, aktorzy który zagrał w nim, miał dużą popularnością i były kochane przez ludzi, a widzowie często nazywany artystów przez ich nazwiskami bohaterów telewizyjnych, a nie na własną rękę. Bohaterowie zostali dobrymi przyjaciółmi, a potem rodzina. Jaki jest sekret „cukinia” popularność? Konwencjonalne spotkania w przytulnej kawiarni, gdzie rzeczywiście miała 13 mandatów, rozmowa przy barze całkiem dobre dowcipy i ekscentryczne postacie „Zucchini” i popularne piosenki. Ale artyści byli w stanie stworzyć główną rzeczą, jaką chciałem zobaczyć i poczuć moviegoer – beztroski nastrój, poczucie światła i pięknego życia, a nawet pewnej niedbałości. Twórcy przesyłowe dał publiczności to, czego chciał, a widz naprawdę kochał „Tavern”. Spartak Miszulin żartował, że nawet jeśli wyjdzie z domu naga, boso i bez grosza, jego dyrektor Pan da się pić, paszy i dać pieniądze praktycznie w każdym kraju. I miał absolutną rację.

Ciekawe fakty z historii transmisji

Seria rozciągnięty do 15 lat, ogólny harmonogram przekazywania około 145 olejków godzin, wydano 133 problem, z których do tej pory tylko 11 przetrwały w Gosteleradiofond Rosji. Jest to spowodowane brakiem zapisu aż do 1970 roku, a deficyt taśmie wideo. Transmisja często chodził na powietrzu.

Rząd polski ściśle przestrzegane i kochał przeniesienie „Tavern” 13 krzeseł”. Podmiotów zaangażowanych w strzelaniu i menedżerów transferu przyznano tytuł „Czczony Worker Kultury Polskiej”.

Miniatury i Reprise w następnym numerze „cukinia” napisał setki autorów, zarówno polskich, a na ten czas, Radzieckiego. Wśród nich M. Zadornov, L. Izmailov, S. Viola G. Gorin, A.Hayt. Programy muzyka grana przez Mirey Mate, grupa "ABBA", Maryla Rodowicz, Dalida. Aktorzy i aktorki dowiedział się teksty w języku oryginału, tak że widz nie czuje fałsz gdy ścieżkę dźwiękową. Sam „Tavern” 13 krzeseł „aktor, który zagrał w nim, przestał być atakowane sowiecką krytykę dopiero po kilku latach po pierwszej transmisji ze względu na pozytywnej ocenie gazety” Prawda”, natomiast z opinią publikacji nie mógł twierdzić, no. Wyrażenie „A potem udowodnić, że nie jesteś wielbłądem!” Urodził się „cukinia” 13 krzeseł”.

Nie bez polityki

„Squash” został wyemitowany w Intervision, aby ukryć go od „prototypem” w obliczu Polaków było niemożliwe. Wiele w tym czasie zastanawiał się, czy Polacy złe dowcipy pokazane w przekazie. Ale żarty jakby były czasami ostry, bardzo dobroduszny, a ponadto, wzięte głównie z satyrycznych publikacji samej Polsce, tak, że problemy z tym pytaniem nie powstało. W Polsce też kochał „Tavern” 13 krzeseł”, aktorzy byli częstymi gośćmi Ambasadorskie przyjęć. Rząd polski przyznał wyróżnienia kilku aktorów Diet. Spartak Miszulin za swoją rolę otrzymała tytuł z Honored Artysta RP. Jednak po zaostrzenia sytuacji politycznej w Polsce, menedżerów transferowych, obawiając się aluzji i co publiczność będzie wymyślić coś zupełnie innego od tego, co mówią postacie przesyłowe, postanowił zamknąć transfer. Ostatni numer ukazał się jesienią 1980 roku. Transfer został zamknięty do „lepszych czasów”, ale nigdy nie przyszło …

Ku zamknięciu

Ten transfer był kochany przez wszystkich, w tym sekretarz generalny KPZR Leonid Breżniew. W ciągu piętnastu lat, że ta przekładnia został wyemitowany, aktorzy już nie tylko starzenia się, ale także stać się rodzimy do każdego sowieckiego człowieka. Satyryczne i ostry Reprise były na tym samym rodzaju i nieszkodliwe od transmisji kobiety radzieckie często zapożyczone modele ubrań lub kapelusze. „Squash” był prawdziwym oknem na jakiś inny, dziwny i nieznanym świecie, a wszyscy mieszkańcy kraju o ogromnej przyjemności spojrzał.