686 Shares 3940 views

W serii „Veronica. Runaway”. Aktorzy i role

W serii „Veronica. Runaway „którego aktorami są już znane widzom z filmu” Veronica. Utracone szczęście”, opowiada o losach tej dziewczyny.

historia

Mylić Veronica właśnie straciła ukochanego męża, jest ona ponownie w centrum wojny gangów. Przestępcy, intryguje prace naukowe z ojcem, w dążeniu do tych cennych osiągnięć są gotowi zrobić wszystko, nawet zabić upartą dziewczynę.

Veronica jedzie do Polski, aby znaleźć starego przyjaciela ojca. Ma nadzieję znaleźć partnera w jego twarzy, który może chronić tajne rekord naukowej i ukryć go z samych prześladowców. Jednak sposób nie wszystko dzieje się jak ona zaplanowała. Ona traci notebook z zapisów ojca i jest znowu w impasie.

Wkrótce życie Weroniki pojawiła się nowa niejaki Victor. Jest przystojny, uprzejmy i hojny. Jest to jednak tylko pozory. W rzeczywistości, Victor został pomyślany przebiegły plan, w którym Veronica zebranego daleko lepszy los …

W serii „Veronica. Runaway „: aktorzy i role. Natalya Bardo (rola – Veronica)

Aktorka Natalia Bardot urodziła się 5 kwietnia 1988 roku. Miejsce urodzenia – Moskwa. Ona jest córką znanego sportowca, mistrzem Europy w lekkiej atletyce Sergey Krivozubov. Mama dziewczyny zaangażowane w działalności gospodarczej. Jego rodzice rozwiedli się, gdy Natalia była dzieckiem, ale mimo to związek z papieżem w jej piękna. Przed pojawieniem się w showbiznesu dziewczyny nosił nazwisko ojca, ale biorąc pod uwagę to nezvuchnye, zmienił na nazwisko panieńskie matki, stając Natalia Bardo.

Natalia był zafascynowany pracą swoich lat szkolnych. Absolwentka szkoły muzycznej, on osiągnął znaczny sukces w gimnastyce artystycznej. Ale przede wszystkim lubi występować w szkolnych przedstawieniach.

Po szkole, postanowiła zdobyć wykształcenie ekonomiczne. Po ukończeniu studiów wstąpił do Instytutu Teatralnego. Boris Szczukin.

Po raz pierwszy w filmie Natalia grał w wieku czternastu lat. Śpiewała rolę Lisy w filmie „Puszkina: Last Duel”. Również aktorka znana widza do pracy w serialu „Przeklęty Paradise”, „Złoto:. Barvikha-2” Główną rolą jest ona podana w dwóch częściach telenoweli losów dziewczynki Veronica ( „Veronica. Zagubione szczęście”, „Veronica uciekinierów.”). Aktorzy biorący udział w tych projektach, większość z nich już zdobył szacunek i popularność wśród widzów. Natalya udowodnił, że posiada niezwykły talent aktorski.

W tej chwili aktorka za sobą ponad 20 ról w filmach i serialach telewizyjnych. On doskonalił swoje umiejętności, z każdym rokiem staje się coraz bardziej popularne.

Alexandr Dyachenko (rola – Campfires)

W serii „Veronica. Runaway”, który aktorzy doskonale poradził sobie ze swoimi rolami, po raz kolejny okazało się, że Aleksander Dyachenko jest jednym z najbardziej utalentowanych artystów lokalnych.

Urodził się 12 czerwca 1965 roku w ówczesnym Leningradzie. Jako dziecko interesują się sportem, w tym sztuk walki. Dyachenko skończył Instytut Elektrotechniki. V. I. Lenina.

Na początku lat 90. wyjechał do Ameryki, a następnie postanowił przenieść się tam żyć. Osiadł w Chicago, Alexander wykonany portfel i wysłał go na studia aktorskie i agencji reklamowych. Otrzymał kilka małych ról w filmach, zagrała w reklamach i była modelka.

W 1994 roku zdecydował się na zmianę zakresu działalności i biorą udział w zarządzaniu sportowego. Od kilku lat nie wystąpił w filmie, ale w 1998 roku ostatecznie zdecydował, że chce pracować w przemyśle filmowym.

W domu, stał się popularny po udziale w filmie „Brat 2”, który jest doskonale grał rolę braci, z których jeden pracuje jako ochroniarz w Rosji oligarchy, a drugi jest znany hokeista i mieszka za granicą. Od premiery filmu Alexander Dyachenko zaczęła otrzymywać coraz więcej zaproszeń od producentów, a teraz jest to jeden z najbardziej popularnych rosyjskich aktorów.

Jednym z najbardziej ekscytujących projektów z jego udziałem to „Major”, „Rodzina Belyaev Maniac”, „Późne Kwiaty”, „jeden za wszystkich”, „Country Story” i oczywiście „Veronica. Utracone szczęście "" Veronica. Runaway”. Aktorzy często nie łączą się w jego karierze artystycznej kilku wcieleniach. Ale Alexander jest możliwe. On jest także zaangażowana w działalność produkujących, komponuje muzykę, śpiewa i gra na gitarze.

Sergei Zhigunov (rola – Parmenkov)

Jest mało prawdopodobne, że w naszym kraju są ludzie, którzy nie znają imię Siergiej Żygunow. Jego ponad bogatej filmografii dowodzi wszechstronny talent aktorski sławnej osoby.

Sergey urodził się 2 stycznia 1963 roku w Rostowie nad Donem. Dorastał aktywne i niespokojne, co było przyczyną jego wkład ze szkoły. Sprawdź trening miał się gdzie indziej.

Po wprowadzeniu Szkoła Shchukin, Sergei zaczęły pojawiać się w filmie. Jednak Zhigunov zmuszony był przerwać studia, które nie odesłały dopiero rok później.

Grał rolę doskonale Parmenkova w serii „Veronica. Runaway”. (Aktorzy. Patrz poniższe zdjęcie) Generalnie są ozdobą tego obrazu, których powodzenie publiczność – to w dużej mierze z ich kredytu.

Ze względu na aktora ogromna liczba innych ról. Oto kilka filmów, w których główne postacie grane Zhigunov: „Dwa Hussars”, „! Naval Kadetów, do przodu”, „Czarownice Cave”, „Hearts of Three”, „Księżniczka i fasola”. To tylko niewielka część malowideł, ale każda rola Zhigunov zawsze jest inna, a jednocześnie, jego charyzma jest obecny we wszystkich filmach.

Aktorzy z serialu „Veronica. Runaway”, który grał rolę drugiego planu

Film został również udział innych utalentowanych aktorów. W serialu widzimy Sergeya Astahova (Victor), Mary Mashkov (Zoe), Denis Burgazlieva (max), Guram Bablishvili (Jorge) Amado Mamadakova (Aldar), Olga Volkova (Marya), Michael Slesareva (Kulagin) Boris Klyuyev (Romanchenko ) Ljalju Pearl (Davey) i inni.