127 Shares 6434 views

Nanoplastika włosy: co to jest, jak to jest wykonywane, wady i zalety

Wiele z dzisiejszego przesłuchania, takiej procedury, takie jak nanoplastika włosów. Co to jest i jak to różni się od keratyny prostowania? W rzeczywistości jest to ta sama procedura. W przeciwieństwie do standardowych jest brak formaldehydu keratyny wpływ (nanoplastiki to zaleta, ponieważ zmniejsza obrażenia na proces), a także inne zastosowania algorytmu. Ta procedura jest przeprowadzana przy użyciu produktów firmy ecoWone. Włosy idealnie proste po ekspozycji, ale plastik i stylu.

Co jest lepsze – czy nanoplastika keratyny prostowania włosów?

Nanoplastika nadaje się do włosów, które są poważnie uszkodzone. Zabieg wykonywany jest na obrazie, jednak należy zachować ostrożność z poniższej aspekcie. Czasami kolor włosów staje się lżejsze (około dwa odcienie), więc jeśli masz je stale malować, zrób to w tydzień po nanoplastiki. Chemikalia, które są obecne w składzie, nie poniesie szkody w ciąży. Oznacza nanoplastiki włosów dostarczenie kompozycji przy użyciu tych samych keratyny, kolagenu, białek jedwabiu i pszenicy.

etapy nanoplastiki

Krok № 1. mokre włosy za pomocą rozpylacza. Zwrócić uwagę! gęstość włosów wpływa na ile nadają się do nawodnienia. Jeśli są cienkie, pochłania więcej wody.

Krok numer 2. Konieczne jest, aby rozprowadzić włosy na pasma. Wylot z korzenia kilka centymetrów i oznacza dokładnie stosować z pędzlem. Skład jej wyglądu przypomina produktów płynnych, takich jak żel o fermentowanego zapach. Gdy stosuje się go na włosy, pozostawić na pewien czas (od pół godziny do jednej godziny).

Etap № 3. Płukanie produktu z ciepłą wodą. Następnie osuszyć włosy ręcznikiem. Suszenie może być tylko przez suszarkę (szczotkowanie nie jest zalecane). Nanoplastika włosów (komentarze, konsekwencje, które są zawarte w tym artykule) przewiduje szczególne zasady umieszczania. Suszenie za pomocą ciepłego powietrza, przemiennie z zimno. To nie powinno wykazywać zbyt wysokich temperatur.

Krok № 4. Rozłóż równomiernie ponownie zamki i wyprostować je za pomocą żelazka do włosów. Poziom temperatury należy dobrać biorąc pod uwagę stopień sztywności włosów. Dwieście dwadzieścia stopni – dla najbardziej gęsty i sto siedemdziesiąt do stu dziewięćdziesięciu – cienka. Porady po ukończonych nanoplastika włosów (daje to można znaleźć w poniższej sekcji), czasami się nieco suchy lub grube. Stosuje się kilka kropli olej arganowy, następnie wyprostować dwa-trzy razy za pomocą nici.

Krok № 5. Umyj włosy łagodnym bezsulfatnogo szamponem, a następnie zastosować trochę odżywki. Eksperci radzą, aby kupować produkty marki „Global keratyny”. Następnie blot przy użyciu ręcznika i wysuszyć za pomocą suszarki.

Nanoplastika włosy – co to jest i jakie są korzyści z zabiegu?

Opinie wskazują, że klienci nie odczuwają dyskomfort podczas zabiegu. Ponadto, można natychmiast umyć włosy kompozycji, niekoniecznie w tym samym czasie starają się ograniczyć wpływ wilgotności i oczekiwać jeden dzień, aby je umyć.

Na zdjęciu poniżej, aby zobaczyć (to włosy po nanoplastika włosy zakończone), to jest zdrowe lśniące włosy, które można uznać za niemal idealny. Ponadto, proces ten nie trwa dłużej niż kilka godzin swojego czasu.

Niekoniecznie w tym samym czasie nabyć specjalne produkty do pielęgnacji włosów. Ale, oczywiście, trzeba będzie użyć tylko bezsulfatnogo szamponu.

Opis technologii

Z nanoplastiki można wygładzić włosy. Falowane włosy prostowane w stu procentach, a curling – w ponad osiemdziesięciu, fryzjerzy twierdzą eksperci.

Pamiętaj, że w celu zapewnienia, że nie są zwinięte, konieczne jest podczas instalacji użyć suszarki do włosów, i (lub) szczotkowania. A jednak, nawet jeśli końce są lekko faliste, włosy nie będą pushitsya, a także lśniący i gładki wygląd. Ponadto, niektórzy klienci twierdzą, że podczas prania jest wykrywana obecność nieprzyjemnego zapachu. Jednak to nie jest krytyczna, zwłaszcza biorąc pod uwagę wpływ i koszt procedur demokratycznych.