302 Shares 2007 views

Jak zrobić kok na średnim włosy są piękne?

Średniej długości włosy daje największą przestrzeń w produkcji fantazyjnych fryzur fryzjera. można je pozostawiając luźne i dekoracji w koński ogon, powłoki lub belki. W tym przypadku nie ma problemów z mocowania w przypadku krótkich nici iz jakim fryzura będzie bardzo ciężki i zranić skórę głowy, jak to często ma miejsce w przypadku długich loków. Szczególnie wygodny i zmieniane przez suszarkę wiązki włosów o średniej długości.

Ten rodzaj stylizacji loków polega ich zamocowanie na górze lub na tył głowy i jest podobny w konstrukcji do włosów „koński ogon”. Tyle tylko, że w tym fryzura końce włosów zbierane i nie zwisać swobodnie. Nasz artykuł jest poświęcony sekretów jak zrobić paczkę na średnim włosy są piękne, niezwykłe i prosto.

Ponieważ ta fryzura jest absolutnie uniwersalny, wariant wiązki może wybrać niemal każdy obraz sportowych romantyczny i artystycznej. Na przykład, jak zrobić kok na średnim włosy na romantyczną randkę? Będziesz potrzebował dwóch cienką obręcz jednym kolorze, cienką gumką i jakaś niewidzialna. Aby rozpocząć, należy zbierać w górę wszystkich pasm w kucyk. To powinno być trochę rozpuścić, aby przednia część włosów na głowie nie była zbyt napięta. Następnie żyły ogona powinna być nieco grzebień losowo umieścić wokół podstawy, zabezpieczenia kołków lub niewidoczne. Przednia część fryzury ozdobić dwie obręcze, noszone na pewnej odległości od siebie. Romantyczny, ale jednocześnie miłe fryzura gotowa.

Jeśli chcesz wyglądać jak prawdziwa kobieta biznesu, w doborze fryzury dla stylu biurowego należy również podchodzić z wielkim naciskiem. I nie znaleźć proste rozwiązanie rano przed pójściem do pracy, ale aby pakiet na włosy średniej – ścisły i uporządkowany. Aby to zrobić, należy je wyciągnąć z tyłu lub na górze, z przodu nici gładką stylizację i stałe zaciski lub niewidoczne, jeśli to konieczne. I za was może dać trochę wyobraźnia. Na przykład, ogon mogą być podzielone na cienkie sploty i obrócić je w wiązkę za pomocą środków mocujących wysokiego poziomu do stanu, w którym wiązki zaczynają się zwijać curlicues. Muszą być zabezpieczone zgrabnie wokół podstawy Niewidzialni. A może po prostu oddzielić jeden kosmyk włosów, a resztę umieścić w kok, owinięty wokół podstawy pojedynczej nici, która jest starannie ukryte wewnątrz ogona.

U sportowców, to fryzura ulubionym. W konkursie zazwyczaj nie mają czasu, aby myśleć o długich włosach, powinno być wygodne i nie przeszkadzają. W związku z tym, bo to jest dobry sposób, żeby zrobić kilka włosów na średniej maksymalnej i wygładzić z minimum dekoracji. Taka wiązka odpowiedni pałąk. Ona go podkreślić i zapewnić, że krótkie nitki na skroniach i czole nie kolidują z aktywnego uprawiania sportu.

Ale kto pasuje do belek średnim włosy? Zdjęcia balerinki, gimnastycy, sportowców, którzy nieustannie czynią te fryzury, wyraźnie potwierdzają, że jest to najlepszy wybór dla smukłych zgrabnych dziewcząt z długą cienką szyję. Panie z wysokiej belki na górze powinny być zarzucone: one wizualnie dodać wysokość. Ale grzebień duży węzeł w tył głowy jak najwyższych pań ozdobić i miniaturowe. Innym ograniczeniem na belce sobie: w związku z tym, że przednie nitki w tym przypadku usuwa się ten fryzury podkreśla kontury twarzy, tak grube i puhloschekim dziewcząt nie jest to zalecane.