839 Shares 3065 views

Ciasto „Miś na północy”.

Żadna ze stron nie jest kompletna bez ciasta. Ten przysmak jest równie kochany przez dzieci i dorosłych. Jest to najlepsze dopasowanie ciasto „Miś” na uroczystej uczty. Przygotować ten deser jest dość proste, najważniejsze – aby zaopatrzyć się w podstawowe produkty.

„Miś” ciasto

Składniki: szklanka cukru, pięć żółtek, 200 gr. oleju 500 g. mąka łyżką śmietany, trochę sody i 60 g. kakao. Do kremu będzie potrzebował jeden bank przegotowanej mleka skondensowanego i 200 gramów. masło.

ciastka gotowania. Miska wcierać masło i cukier, dodać żółtka, a następnie śmietanę. Wszystko dobrze wymieszać. Następnie umieścić ciasto uwodniony sody schepotochku soli i mąki. Masa powinny gęsty lepki i miękkie. Ciasto podzielić przez trzy identyczne ciasta, w jednej z nich dodać kakao. Wałkiem do ciasta rozwałkować ciasto i piec je w piekarniku w formie wysmarowanej masłem. Wytwarza się je przez około 10 minut. Przycinanie ciasta, gdy są jeszcze gorące, inaczej ciasto zaczyna się kruszyć. Ciasto „Miś” otrzymuje się śmietanę z mleka skondensowanego. Umieścić oleju w ciepłym miejscu, aby uczynić go bardziej miękkie. Po jakimś czasie, możemy pokonać go za pomocą mieszadła wraz z mleka skondensowanego. Krem przygotowano. Dokładnie płaszcz z nich shortcakes, na przemian w kolorze. Wierzch ciasta mogą być ozdobione śmietaną i posypać czekoladą. Wytwarza się go w następujący sposób: zmieszać w garnku 3 łyżki stołowe śmietany, w tej samej ilości cukru, 2 litrów. kakaowego i 50 ° C. olej. Wymieszać, doprowadzić do wrzenia masy, trochę chłodny i wlać nasze ciasto „Niedźwiedzia”. Smacznego.

Jeśli chcesz gotować pyszny smakołyk, należy zwrócić uwagę na następującą recepturą.

Ciasto „Miś na północy”

Składniki: 200 gr. margaryny, szklanka cukru, 200 gr. śmietana, 300 g. mąki, 4 żółtka, 200 gr. migdały, trochę soli, waniliowy i proszek do pieczenia. Do śmietanki muszą cztery białka, łyżkę żelatyny filiżanki cukru, 130 ml. wody. Do glazury, wziąć 100 gramów. czekolada dwie łyżki mleka pełnego i tej samej ilości cukru, 50 g. olej. Aby ozdobić ciasto , można użyć posiekane orzechy włoskie.

Przygotowanie. Mixer w osobnej misce ubić żółtka, margaryna, cukier, śmietanę. Dodać proszek do pieczenia, wanilię i mąkę. Konsystencja ciasta powinna mieć dość płynne. W młynku do kawy zmielić migdały i dodać go do całkowitej masy. Ciasto podzielić na trzy części. Każdy piec w piekarniku w specjalnej formie przez około 10 minut. Chociaż ciastka ostygnięcia, niech nam gotowania kremu. W pewnym momencie żelatyny namoczone w wodzie, a następnie doprowadzając do wrzenia. Cukier rozcieńcza się wodą i ogrzewa do wrzenia, aż do gęstej masy. Rozdzielone białka whisk ochłodzono stopniowo dodając je podgrzewane syrop i żelatynę. Krem ma być jednolita i gęsta. Nóż orzechy kotlet. Korzh rozłożone na półmisku. Dokładnie nasmarować je ze śmietaną i posypać orzechami. Top wprowadzanie następuje ciasta, zadając im słodką masę białkową. Krem jest dobrze zmrożone, placek zaleca się umieścić w lodówce przez 6 godzin. W tym czasie gotujemy wisienką. Stopić masło, dodać czekoladę, cukier i mleko. Mieszając, doprowadzić do glazury wrzenia. Po ostygnięciu mały, cienki strumień polem go nasza uczta. Boca pieczenia smaruje również śmietanę i udekorować orzechami.

Z kitu można obrócić ciasto „Niedźwiedzia” w prawdziwym kulinarnym arcydziełem. Na przykład, można dekorować ciasta tematyczne wzór na urodziny dziecka. Trochę czasu – a biurko pokaże się ciasto „Miś”. Ta zabawna postać jest ulubione postacie wszystkich dzieci. I, być może, ciasto z jego zdjęciem byłby najlepszy prezent dla Twojego dziecka.