706 Shares 9225 views

Powłoka Shellac. idee projektowania i malowania

Wiele nowoczesnych kobiety są bardziej skłonne do preferowania pięknej uporczywe polerowania paznokci żelowych powłoka. Jest to narzędzie ozdobnych hybrydowy, który posiada specjalne elementy w ich skład. Dlatego powłoki takie są utwardzane tylko w świetle lampy UV. Wiele firm, które produkują produkty dla służby paznokci, posiada linię dedykowaną do lakieru żelowego. Jednak najbardziej popularne było Shellak firma CND. Był to jeden z pierwszych takich lakierów, szelak, a ostatecznie stał się znany nie tylko do konkretnej marki, a tylko samej procedury i powlekanie tego rodzaju środki płytki paznokciowej. Coraz więcej artystów i gabinety kosmetyczne oferują pokrycia szelak. Pomysły do tworzenia wzorów tak różnorodne, które pozwalają na odbiór manicure do wszystkich przypadków życia. Cena oczywiście wyższa niż natrysku, ale opór nie mogą być porównywane.

Technologia powlekania

W przeciwieństwie do paznokci, aplikacja lakieru żel jest łagodny procedura. Z paznokcia jest usuwany tylko połysk, który nie szkodzi, jeśli procedura jest wykonywana prawidłowo. technologia powlekania jest dość proste, więc można to zrobić, i niezależnie od siebie. Sposób obejmuje następujące etapy: a drobnoziarnisty połysk pilnik usunięty z łożyska paznokcia, następnie nakłada się na powłokę, suszy się w rurze przez pewien czas, a następnie barwiony na żelu powłoki, górną powłokę usuwa się lepka warstwa dyspersji. Wszystkie warstwy były testowane proces polimeryzacji w lampy, zgodnie z instrukcją obsługi. Ważne jest, aby pamiętać, że muszą być bardzo cienkie, kolorowe szelak stosowane są dwa lub nawet trzy warstwy. Na ciemnych nasyconych kolorów, konieczne może być dłuższy czas utwardzania.

Shellac. idee projektowania i malowania

Spektakularny połysk, trwałość i łatwość obsługi pozwoliła wziąć żel-lakierów pozycję lidera. Ogromna paleta pozwala na tworzenie wielu wersji narzędzi malarskich wykorzystujących szelak. Pomysły można znaleźć wszędzie, pory roku, święta, kwiaty, geometrię.

Aby utworzyć kolorowy wzór stosowania lakierów żel lub farb akrylowych. Szczególną uwagę zwraca się w postaci technologii powlekania moon manicure – idea ta pomaga wydłużyć palce jak regenerować części paznokcia mniej widoczne. Za pomocą specjalnego narzędzia, można stworzyć wiele wariantów projektowych z kropek o różnych rozmiarach i kolorach. Bardziej doświadczeni mistrzowie można wyciągnąć wszystko, co pozwala na fantazję. Jako dodatki mogą być wykorzystywane do suszenia blask i kolorowe cyrkonie i szablon do tworzenia rysunków. Połączenie kilku kolorów na różnych gwoździ jest dziś szczególnie istotne. Jednak, aby używać więcej niż trzy nadal nie warto. W ten sposób możliwe jest stworzenie dowolną kompozycję za pomocą szelak techniki. Pomysły na manicure i pedicure zróżnicowane.

Jak optycznie wydłużyć paznokci z żelu lakierów

Po krótkim pokrycie paznokci głównie używać French manicure, zarówno klasyczne i bardziej nowoczesny i śmiały. Na takiej płytki paznokciowej, wygląda naturalnie i delikatnie. W tym uśmiechu mogą być wykonywane i suchy połysk lub cyrkonie. Wizualnie wydłużają łożyska paznokcia zaświeci ton (ale w kształcie kwadratu będzie wyglądać idealny manicure z ciemnymi kolorami) lub pionowe linie w projekcie. Pomysły Shellac dla krótkich paznokci obejmują również wzór koronki, manicure gradientu, różne wzory geometryczne. Nie używaj żadnych dużych, nieporęcznych wzorów, jak również rzeźby. Ponadto, ponieważ paznokcie są odporne Wierzchnia powłoka, która chroni je od otoczenia, możliwe jest, aby rozwijać długo w stosunkowo krótkim czasie.

Cechy trwałość i zużycie Shellac

Powłoka szelak ma dość długi okres skarpetki – kilka tygodni. Ale ważne jest, aby pamiętać o kilku zasad. Manicure jest najlepiej zrobić dzień wcześniej powłoka do płytki paznokcia nie jest zbyt mokry. Jeśli paznokcie nie są początkowo bardzo silna, szelak nie odbędzie. Więc po pierwsze, najlepiej jest traktować je nieco i konsolidacji. Między procedurami trzeba dać paznokcie trochę odpocząć. Tym bardziej, że jest zużyty, nastąpi wycofanie gorzej. Najlepszym rozwiązaniem – około dwóch tygodni. I, oczywiście, za wszelką cenę powinny być świeże, nie upłynął okres przydatności do spożycia. Szczególną uwagę należy zwrócić i lampy ultrafioletowe, żarówki zamienne zaleca się co najmniej raz na 8-9 miesięcy (w zależności od tego, jak często jest w pracy). Istnieje wieloaspektowych pomysłów na stworzenie pięknego szelak manicure. Zdjęcia pokazują podstawowe opcje, które mogą być przyjęte jako podstawa.