359 Shares 4231 views

Motocykl Suzuki RF400: turysta z duszą sportowej

Specjaliści nazywają motocykl Suzuki RF400 niejednoznaczne. A ktoś robi dziwne. Sędzia dla siebie: mocny agresywny sportbaykovskoe serce wyostrzone w dość przeciętnym organizmie. Ci, którzy mieli okazję latać po raz pierwszy rower Często mówi się, że silnik ściśle i nudny, jego bogaty potencjał po prostu nie może wystąpić. A ci, którym udało się zakochać z MOP i jeździć na nim przez dłuższy czas, raport jest tajemnicą, że nie był pozbawiony charakteru kapryśnego usposobienia i pokazuje nie tylko podczas szybkiego pokatushek.

W tym przypadku, motocykl cieszył się dużą popularnością. Wyjaśnia to po prostu: cena jest dość demokratyczna, wielkość w pełnym rozmiarze, a pojawienie się w Suzuki RF400 tak dużo bardziej przyjemne niż jego charakterystykę.

motor

Silnik z GSX-R 400 jest przenoszone do tego modelu w całej swej okazałości. Szorstki, posłuszny, płochliwe, silnik kilka stracił serce w towarzystwie dość imponująca sposób. Ponadto, jak donosi właścicieli motocykli tego modelu, czasami można mieć do czynienia z dość wysokim poziomie. Najmniejszy usterka w układzie wtrysku paliwa – a silnik zaczyna przeszkadzać. Jeśli gaźnik trochę zmęczony, krzyż może być umieszczony na świece. Natychmiast zalane olejem i umrzeć, i raz na zawsze. igła zawór paliwa siodła i czapki też zawsze musi być w idealnym stanie.

Problemy mogą pojawić się z usługą, na przykład, czasami w celu usunięcia pin korbowy wirnik generatora, konieczne jest użycie szlifierki. Zgrać go, używając narzędzi i znaczne siły fizycznej, nie może.

Niemniej jednak, gdy silnik nie jest na próżno nazywany najbardziej skuteczne rozwiązanie, które zostało przyjęte w rozwoju tego modelu.

transmisja

praca PPC nie można nazwać idealnym. Jest nieco niewyraźna. Zasadniczo węzła niezawodny i działa sprawnie, ale istnieją drobne niedociągnięcia. Na przykład, między piątym a szóstym biegów psevdoneytralka zrazy.

ramka

Urządzenie jest zbudowane na stalowej ramie. Wszelkie innowacje i nowatorskie rozwiązania nie mogą być wykryte natychmiast, bez względu na to jak próbować. Wszystko jest zupełnie normalne.

Zastosowanie tego budżetu, ale trwałego materiału, takiego jak stal, przyniosło oczekiwane owoce. Po pierwsze, jest to dobry plus dla bezpieczeństwa, a po drugie – nie mniej imponujące ujemnej kwoty na metce. Ale tam pobochka: sucha masa motocykla Suzuki RF400 nie jest mała.

pogoda-szmatki

Suzuki projektanci po raz kolejny udowodnił, że świadomie własny chleb jedli. Motocykl okazał się naprawdę piękny i stylowy. Ten sport-turystyczny, ze wszystkimi cechami charakterystycznymi.

Konstrukcja plastikowe ubrania poślizgu cechy przypominające supercar „Ferrari”. Jednym z najbardziej pamiętnych i rozpoznawalnych cech modelu są „skrzela”, dzięki której powietrze wdmuchiwane od chłodnicy.

W obliczu sklepów i kilka tajemnic w formie ukryty niedaleko schowku zbiornika. Nie można jednak radować i imponująca pojemność siedzenia.

zawieszki

Wielu właścicieli skarżą się, że praca zawieszenia jest zbyt miękki. Szczególnie mocno można odczuć w długiej podróży.

Istnieje jednak sposób, aby rozwiązać ten problem. Należy zmienić olej bardziej lepki, ponieważ brak będzie odczuwalny nie tak wyraźnie.

hamulce

Mówi się, że Suzuki RF400 – motocykl, który jest wyceniony na imponującą prędkością. Jego przynależność Klasa mówi sama za siebie. W takich okolicznościach, zastanawiające absolutnie serednyachkovye hamulcowego. Działają one w porządku, ale mówić o jakiś szczególny zasługa nie jest konieczne.

Wśród niedociągnięć warto wspomnieć zakisaniya kaliber, co zdarza się od czasu do czasu.

pilot i pasażer komfort

Wiele osób wie, że lądowanie motocyklista na każdym sporcie od Suzuki oryginału, nogi w tym samym ściągnął. Gdyby nie to, motocykl można nazwać dość wygodne. ochrona przed wiatrem jest imponująca, to pomoże uporać się z dużymi prędkościami. Siedzenie jest pojemny, miękkie. Schludny i jest dostępny do dobrze czytać.

komfort pasażerów jest również na wysokościach, jak powinno być na motocyklu sportowym-Tourist. Na drugim sposobem jest to wygodne dla obu.

modyfikacje

Motocykl Suzuki RF400 produkowane od 1994 do 2000 roku iw tym czasie nie jest szczególnie modyfikowane. W niektórych seriach sprzętu analogowego zastąpiony przez cyfrowy, ale żadnej imponujących wdrożeń w rachubę. Okresowo, producent stara się być mądry z malarstwem, oferując klientom równinie wersji dwukolorowej. Suzuki RF400RV, który został wydany w latach 1997-1998, nie różniły się pod względem technicznym, niczego, ale ma nowy kolor nadwozia – wiśnia. Wcześniej, świat widział tylko czerwoną, niebieską i czarną wersję modelu.

TTH

Poniższa tabela przedstawia podstawowe właściwości działania modelu.

Silnik, cm 3

398

Liczba cylindrów

4, ułożone w rzędzie

DOHC

+

chłodzenie

płynny

Moment obrotowy (max)

38 przy 9500

l moc. a.

53

Suchej masy kg

185

Prędkość przelotowa, km h

160

werdykt

Popyt konsumpcyjny – najlepszy komplement dla producenta, a Suzuki RF400 to popyt jest. A nawet jeśli ma jakieś kontrowersyjne cechy, prawdziwi koneserzy gatunku nie może przejść do ich uwagę.

Ekspresyjny wygląd, prawdziwa dusza sportu i komfortu w dalekobieżnym drodze robi swoje zadanie uchwycenie serca rowerzystów. Stosunkowo niska cena tylko przyczynia się do tak imponujące sukcesu na rynku.